PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر رشته

مینا.ن
06-25-2013, 07:06 PM
سلام.
من ترم 2 مهندسی کامپیوتر رو تموم کردم و تغییر رشته دادم به مهندسی معماری.چون این تصمیم رو از قبل گرفته بودم امتحانات پایان ترمم رو نخوندم و حتی دو تاش رو هم نرفتم سر جلسه و مشروط شدم.کسی اطلاع که حالا مبهم اجازه می دن که بیشتر از 14 واحد انتخاب کنم یا نه؟ به هر حال من تو درسای کامپیوتر مشروط شدم نه معماری :-s
یه سوال دیگه ام هم اینه که ریاضیات و آمار ترم 1 معماری رو با ریاضی یک من معادل سازی می کنن یا باید بخونمش؟!
ممنون

Robot
06-27-2013, 07:28 AM
سلام

شما ك 2 ترم رفته بوديد يه ترم ديگه ميرفتيد و با حدود 60 واحد كارداني در رشته ميگرفتيد و در نهايت كارداني ب كارشناسي در رشته مورد علاقه ات تحصيل ميكرديد ، و طي تحصيل با مدرك كارداني مشغول ب كار ميشديد :دی
درمورد تغيير رشته ، كنكور آزاد شركت ميكني در رشته مورد علاقه قبول ميشويد و واحدهاي ك محتويات و موضاعات 60% با واحدهاي درسي رشته جديد تطابق داشته باشه معادلسازي ميشه و اگه دانشگاه تغييري نكرده باشه يعني شما در همون دانشگاه تغيير رشته دهيد امكان داره واحدهاي بيشتري معادلسازي شود!!

با اين اوصاف من راه اولو پيش گرفتم و نتيجه گرفتم :دی

Jen.Arch
07-02-2013, 01:57 AM
خیر ربوت...
نمیشه... شخصا خودم میخواستم معماری رو به مرمت گرایش بدم،گفتن فقط میتونید توو ارشد تغییرش بدین...
اما میشه توو علمی کاربردی تغییرش داد،ضمنا اگه قصد ادامه تحصیل توو خارج داشته باشین برا اخذ اقامت مشکل پیش میاد...