PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانشجو در ملل مختلف

miss eng
01-18-2010, 09:44 AM
دانشجو در ملل مختلف

ژاپن : بشدت مطالعه مي کند و براي تفريح ربات مي سازد
مصر: درس مي خواند و هر از گاهي بر عليه حسني مبارک، در و پنجره دانشگاهش را مي شکند
هند : او پس از چند سال درس خواندن عاشق دختر خوشگلي مي شود و همزمان برادر دوقولويش که سالها گم شده بود را پيدا میکند . سپس ماجراهاي عاشقانه و اکشني پيش مي آيد و سرانجام آندو با هم عروسي مي کنند و همه چيز به خوبي و خوشي تمام مي شود
چين : درس مي خواند و در اوقات فراغت مشابه يک مارک معروف خارجي را مي سازد و با يک دهم قيمت جنس اصلي مي فروشد
اسرائیل : بيشتر واحدهايي که او پاس کرده، عملي است او دوره کامل آموزشهاي رزمي وو کماندويي را گذرانده مادرزادي اقتصاد دان به دنيا مي آيد
گينه : او منتظر است تا اولين دانشگاه کشورش افتتاح شود تا به همراه بر و بچ هم قبيله اي درس بخواند
کوبا: او چه دلش بخواهد يا نخواهد يک کمونيست است و بايد باسواد باشد و همينطور بايد براي طول عمر فيدل کاسترو و جزجگر گرفتن جميع روساي جمهوري امريکا دعا کند
پاکستان : او بشدت درس مي خواند تا در صورت کسب نمره ممتاز، به عضويت القاعده يا گروه طالبان در بيايد
اوگاند ا: درس مي خواند و در اوقات بيکاري بين کلاس؛ چند نفر از قبيله توتسي را مي کشد
انگليس : نسل دانشجوي انگليسي در حال انقراض است و احتمالا تا پايان دوره کواترناری !! منقرض مي شود ولي آخرين بازماندگان اين موجودات هم درس مي خوانند
ایران : عاشق تخم مرغ است . سرکلاس عمومي چرت مي زند و سر کلاس اختصاصي جزوه مي نويسد .سياسي نيست ولي سياسي ها را دوست دارد. معمولا ليگ تمام کشورهاي بالا را دنبال مي کند ! عاشق عبارت آ« خسته نباشيدآ» است البته نيم ساعت مانده به آخر کلاس! هر روز دوپرس از غذاي دانشگاه را مي خورد و هر روز به غذاي دانشگاه بد و بيراه مي گويد او سه سوته عاشق مي شو د! اگر با اولي ازدواج کرد که کرد و الا سيکل عاشق شدن و فارغ شدن او بارها تکرار مي شود جزء قشر فرهيخته جامعه محسوب مي شود ولي هنوز دليل اين موضوع مشخص نشده که چرا صاحبخانه ها جان به عزرائيل ميدهند ولی خانه به دانشجوي پسر نمي دهند ! او چت مي کند ! خيابان متر مي کند ودريک کلام دانشجوی ایرانی حال میکند!

علیرضا
01-25-2010, 10:02 PM
من تا حالا کسی رو ندیدم که به خودش و کشورش که داره در اون تحصیل میکنه و دانشجوهای اون توهین کنه (مگه شما خودتون خانم محترم دانشجوی ایرانی نیستید)در حال حاضر دانشجوی ایرانی داره حرف اول رو در جوامع بین المللی میزنه و شما حق این توهین رو ندارید چون خصوصیت ادمی اینه که همیشه حرفای دلشو با طنزوخنده به همه بگه ،و اگه کسی میخواد کسی رو بشناسه باید طرف مقابلش رو در همین حرف های با خنده بشناسه.چون شما این مطلبو تو سایت زدید با توجه به این که میتونستید کمی اون رو تغییر بدید باید در جواب شما خانم محترم عرض کنم که کسی که برای یادگیری علم اومده و سر کلاس چیزی ننویسه یک دانشجو ایده ال نیست (معذرت میخوام ، وقتی یه چوپان هم میخواد بره گله اش رو ببره بیابون ،حداقل یه چوب که وسیله کارش است با خودش میبره )،حالا درسته که یک دانشجو فقط سر کلاس نگاه به تابلو کنه و بگه درس رو فهمیدم ،درسته ما هم قصد توهین به چنین افرادی رو نداریم و منکر چنین افرادی نیستیم البته اغلب اوقات دانشجو سر کلاس متوجه درس میشه و از در کلاس که رفت بیرون همه چیز رو فراموش میکنه و تا شب امتحان هیچی یادش نمیمونه.و در مورد عبارت خسته نباشید هم باید حضور شما عرض کنم که این عبارت خیلی جاها میتونه مفید واقع بشه .در مورد عاشق شدن هم باید بگم که مشکل اینجاست که تا یه پسر هنوز سلام یه دختری نکرده ، دختره خیال میکنه پسره عاشقش شده.پس مقصر پسرها نیستند.در مورد دادن خانه به دانشجوی پسر هم اگه شما فرمودید که چرا خونه به دانشجوی دختر میدن ، ما هم میگیم که چرا خونه به دانشجوی پسر نمیدن .
---------------
*****این قسمت توسط مدیر ویرایش شد*****

محمد مرادزاده
01-25-2010, 10:24 PM
دوست عزیز،بدون شک مطلب طنز سرکارخانم رودحله پور،فقط جهت مزاح بوده و بدیهی است که به دور از خصوصیات دانشجویان ما می باشد،پس از انتقادهای اینچنینی بر مطلب طنز دیگران خودداری نمایید.

آرمان بنافی
01-25-2010, 10:50 PM
بنده به جز اون قسمت عاشق شدن با خانم رودحله پور موافقم که ما سر کلاس فقط خوابیم و به قول دکتر درویشی بنده جز علما کلاس هستم .
در ضمن خانوما باید در نظر داشته باشن که بیشتر اونا عاشق پسرا میشن چون پسرا بیشتر درون درگیری های اقتصادی غرق شدن و کلا زیاد ازدواج براشون فرقی نمیکنه .
بنده هم تو عمرم یه بار عاشق شدم ولی توبه کردم گذاشتم کنار .

miss eng
01-26-2010, 04:55 PM
[quote=علیرضا ]
من تا حالا کسی رو ندیدم که به خودش و کشورش که داره در اون تحصیل میکنه و دانشجوهای اون توهین کنه (مگه شما خودتون خانم محترم دانشجوی ایرانی نیستید)در حال حاضر دانشجوی ایرانی داره حرف اول رو در جوامع بین المللی میزنه و شما حق این توهین رو ندارید چون خصوصیت ادمی اینه که همیشه حرفای دلشو با طنزوخنده به همه بگه ،و اگه کسی میخواد کسی رو بشناسه باید طرف مقابلش رو در همین حرف های با خنده بشناسه.چون شما این مطلبو تو سایت زدید با توجه به این که میتونستید کمی اون رو تغییر بدید باید در جواب شما خانم محترم عرض کنم که کسی که برای یادگیری علم اومده و سر کلاس چیزی ننویسه یک دانشجو ایده ال نیست (معذرت میخوام ، وقتی یه چوپان هم میخواد بره گله اش رو ببره بیابون ،حداقل یه چوب که وسیله کارش است با خودش میبره )،حالا درسته که یک دانشجو فقط سر کلاس نگاه به تابلو کنه و بگه درس رو فهمیدم ،درسته ما هم قصد توهین به چنین افرادی رو نداریم و منکر چنین افرادی نیستیم البته اغلب اوقات دانشجو سر کلاس متوجه درس میشه و از در کلاس که رفت بیرون همه چیز رو فراموش میکنه و تا شب امتحان هیچی یادش نمیمونه.و در مورد عبارت خسته نباشید هم باید حضور شما عرض کنم که این عبارت خیلی جاها میتونه مفید واقع بشه .در مورد عاشق شدن هم باید بگم که مشکل اینجاست که تا یه پسر هنوز سلام یه دختری نکرده ، دختره خیال میکنه پسره عاشقش شده.پس مقصر پسرها نیستند.در مورد دادن خانه به دانشجوی پسر هم اگه شما فرمودید که چرا خونه به دانشجوی دختر میدن ، ما هم میگیم که چرا خونه به دانشجوی پسر نمیدن

آقای...این مطلب یه شوخی بود
لطفا جدی نگیرید!!!!!!

علیرضا
01-26-2010, 07:16 PM
اگه مطلب طنز بوده که ما هم حرفی نداریم ولی همون طور که قبلا عرض کردم همه نیش وکنایه ها در همین طنزها میتونه جا بگیره

فاطمه رشيدي
01-26-2010, 07:21 PM
آقاي محترم اين يك متن طنز بود ولي با اين وجود همه ي ما ميدونيم كه حقيقت داره ،
اگه خيلي به تيشو قباتون برخورده و فكر ميكنيد شما اينجوري نيستيد زياد خودتونو ناراحت نكنين هر قانوني يك استثنا داره شما اون استثناعه باشيد...

علیرضا
01-26-2010, 07:31 PM
به نظرم گفتن هر مطلب یک بار کافی باشه.
نوشته خانم رشیدی :آقاي محترم اين يك متن طنز بود ولي با اين وجود همه ي ما ميدونيم كه حقيقت داره ،
اگه این متن رو خونده بودید اینو نمیگفتید
در حال حاضر دانشجوی ایرانی داره حرف اول رو در جوامع بین المللی میزنه
که به نظرم با چرت زدن سر کلاس جور در نیاد

آرمان بنافی
01-26-2010, 07:34 PM
خانم رشیدی شما زیاد غم آقایون رو نخورید و الکی اعصابتون رو برای ما خرج نکنید وگرنه ...

آخرش ضایع شدن تو سایته نه سر کلاس !!!!!!!!!

فاطمه رشيدي
01-26-2010, 07:45 PM
به نظرم گفتن هر مطلب یک بار کافی باشه.
نوشته خانم رشیدی :آقاي محترم اين يك متن طنز بود ولي با اين وجود همه ي ما ميدونيم كه حقيقت داره ،
اگه این متن رو خونده بودید اینو نمیگفتید
در حال حاضر دانشجوی ایرانی داره حرف اول رو در جوامع بین المللی میزنه
که به نظرم با چرت زدن سر کلاس جور در نیاد

خانم رشیدی شما زیاد غم آقایون رو نخورید و الکی اعصابتون رو برای ما خرج نکنید وگرنه ...

آخرش ضایع شدن تو سایته نه سر کلاس !!!!!!!!!

راست ميگيد شما آقاي بنافي واقعا من نبايد غصه شما رو بخورم چون من هرچي بگم بازم شما حرف خودتونو ميزنيد آخه خيلي از شما تحمل ديدن اينكه خانومها ميان و يه متني رو آپ ميكنن رو ندارن و تمام تلاششونو ميكنن كه جلوي اون خانوم كم نيارن و يه چيزي بگن ! تا بتونن ضايعش كنن !!!! ولي واقعا جاي اين كارا توي سايته؟
آقاي عليرضا زماني كه شما داشتين پاسخ ميداديد منم داشتم اينكارو ميكردم دوتاييش با هم اومد بالا پس بدون توجه به زمان پاسخ ها براي خودتون نتيجه گيري نكنيد...

آرمان بنافی
01-26-2010, 09:54 PM
رقابت که سالم باشه مشکلی نداره !!!!!!! حالا هر طرف می خواد ضایع بشه ، فرقی نمی کنه

اومیدوارم به دل نگیرید و کم نیارید و به ضایع کردن ادامه بدید

سعید خرم رخ
01-26-2010, 11:57 PM
جداً خيلي جالبه من نميدانم چرا تا يك خانم يه مطلب ميزاره اينقدر چالش بر انگيز مي شه . (مانند تاپيك كاريكاتور ازدواج موقت) . دوستان اين مطلب صرفاً طنز نه هيچ چيز ديگه .البته طنز ريشه در واقعيت نيز داره .بعد دوست عزيز ما ايرانيا دوست داريم هميشه بگيم ما آخر همه چيز هستيم .
(هنر نزد ايرانيان است و بس) (در حال حاضر دانشجوی ایرانی داره حرف اول رو در جوامع بین المللی میزنه ) . واقعيت كجاست؟

آرمان بنافی
01-27-2010, 11:32 AM
جداً خيلي جالبه من نميدانم چرا تا يك خانم يه مطلب ميزاره اينقدر چالش بر انگيز مي شه . (مانند تاپيك كاريكاتور ازدواج موقت) . دوستان اين مطلب صرفاً طنز نه هيچ چيز ديگه .البته طنز ريشه در واقعيت نيز داره .بعد دوست عزيز ما ايرانيا دوست داريم هميشه بگيم ما آخر همه چيز هستيم .
(هنر نزد ايرانيان است و بس) (در حال حاضر دانشجوی ایرانی داره حرف اول رو در جوامع بین المللی میزنه ) . واقعيت كجاست؟

عزیزم خانوما هستن که چالش رو با چیزی که مینویسن به وجود میارن . در ضمن شما یه پست دادی که جواب زیاد داشته ،حالا نمی خواد براش خودکشی کنی و هی به رخ ما بکشیش و میدونم که شما حقوق می خونین ولی یادتون باشه که در کمیته حمایت از بانوان تشریف ندارید و ما هم برای هم کر کری نمی خونیم . در ضمن می دونی ریشه اول دنیا آریایی ها بودن و حتی اسم ایران هم در اصل آیران هستش و این نخبه ها هم که دوستمون گفت مال دانشگاه برازجون نیستن که بیان پیش شما و اگر دنباله رو اخبار ایران باشید و همش نرین بی بی سی رو نگاه کنید ،همین پارسال ایران در المپیاد جهانی همه مدال ها رو درو کرد و حدودا 10 مدال گرفت که در نوع خودش بی نظیر بود .

آرمان بنافی
01-27-2010, 11:33 AM
خوب دوست عزیز
چیکار کنیم؟
تو خیابون که نمی تونیم با دخترا بحث کنیم و گپ و گفتگو کنیم، تو کلاس هم که وقت این کارا نیست، یا باید دعوتشون کنیم خونه امون، یا یه سمینار بگیریم، یا یه انجمن بسازیم و یه مقدار هزینه کنیم تا این خانم های محترم خودشون داوطلبانه بیان تو سایت عضو بشن، بعد ما باهاشون بحث کنیم....
خودت که میدونی، این زمان دیگه هر چی به بابات بگی من زن می خوام، بهت نمیده، اگه خودت هم بری خواستگاری، میگن کو خونه ات، کارِت، ماشینت، مدرکت،.... و هزار چیز دیگه.
دیگه باید منتظر بمونی تا یه خانم محترم بیاد یه تاپیک یا نظری بده، بعد همه بریزن رو سرش و ... بقیه ماجرا...

http://diau.ir/forum/richedit/cliparts/popo_emotions_addon/still_dreaming.pnghttp://diau.ir/forum/richedit/cliparts/popo_emotions_addon/want.png

اگه بدونی چه حــــــــــــــــــــــــ ــالی میده؟

عزیزم این چه حرفیه که میزنی !!!!!
ما پسرا داریم از حقوق خودمون دفاع میکنیم و جنابعالی مثل اینکه دانشگاه رو تو عشق و حال می بینی !!!!!!!
من که خبر دارم پشت پرده چیکار میکنی ،امین جون !!!!!!!!!

آرمان بنافی
01-27-2010, 11:47 AM
راست ميگيد شما آقاي بنافي واقعا من نبايد غصه شما رو بخورم چون من هرچي بگم بازم شما حرف خودتونو ميزنيد

این که مشخصه

آخه خيلي از شما تحمل ديدن اينكه خانومها ميان و يه متني رو آپ ميكنن رو ندارن و تمام تلاششونو ميكنن كه جلوي اون خانوم كم نيارن و يه چيزي بگن ! تا بتونن ضايعش كنن !!!! ولي واقعا جاي اين كارا توي سايته؟

ضایع کردن خانوما برای ما یه هدف متعالی شده

آقاي عليرضا زماني كه شما داشتين پاسخ ميداديد منم داشتم اينكارو ميكردم دوتاييش با هم اومد بالا پس بدون توجه به زمان پاسخ ها براي خودتون نتيجه گيري نكنيد...

با توجه به این موضوع هم باز من حق رو به علیرضا میدم

sooodi
01-27-2010, 12:48 PM
این چیزایی که خانوم رودحله پور نوشتند دروغ نیست منم یه دانشجو هستم و تمام این کاررو میکنم اما به غیر از عاشق شدن چون دخترا اجازه عاشق شدن رو نمیدن ائنا عاشق پسرای جنوبی هستن و هر روز یکیشون به دنبال ما هستش اما چیزی که اینجا جالب توجه هست یهو یه چیزی به مخمون میخوره و می پرونیم تا نگو درست هم گفتیم اگه درست استفاد میکردیم الان ما جهان سومی نبودیم ایرانی جماعت هر چیزی را بخواد به دست میاره ما تا خودمون نخواییم هیچی نمی شیم اینو جدا میگم همانطور که پیامبر گفته اگه علم تا ثریا هم بره باز تو دست ایرانی ما خودمون دوست داریم اینجوری بمونیم وگر نه هر ایرانی یه مغز که بیکار میگرده در ضمن اگه رو لجم نشستیم چیزی رو که میخواییم زودتر بدست میاد تا بالای سر ما چوب نذارن به هیچ جا نمی رسیم

سعید رضازاده
01-27-2010, 01:27 PM
[ دوستان توجه داشته باشند که تالار گفتگوی سایت محلی برای کل کل شخصی نیست، مهندسین عزیز بیشتر به بحث علمی بپردازید ]

تخطی از قوانین سایت موجب غیر فعال شده اکانت و آی پی فرد متخلف میگردد

آرمان بنافی
01-27-2010, 02:45 PM
سعید جون من شرمندم ولی اگه یادت باشه خودت گفتی بحث تو تالار عمومی آزاده

محمد مرادزاده
01-27-2010, 04:05 PM
در پاسخ به همگی دوستان،همونطور که قبلا گفتم از متن طنز خرده نگیرید،گرچه تا حدودی این موضوع به واقعیت نزدیک بود ولی امیدوارم بحث های بیهوده از شما مهندسین عزیز به دور باشد.

جناب بنافی بحث کردن در این تالار آزاد ولی در صورتی که موضوع با هدف خاصی دنبال شود نه کل کل کردن و....
از امروز در این تاپیک اگر مواردی برخلاف قوانین سایت دیده شد،طبق مقررات برخورد خواهد شد.
والسلام

سعید خرم رخ
01-28-2010, 01:49 AM
جداً متعجب شدم .تا به حال نديده بودم يك فرد اينقدر با حب و بغض و بدون بينش لازم انتقاد كند و خود نيز حكم كند.
دوست عزيز و گرامي :
1_ به نظر مي آيد. شما با خانمها مشكلي نداريد . بلكه با هر كس كه اندكي با نظرات شما مخالف باشد .شديداً مشكل داريد .
2_ خودكشي عجب . اين تنها مثالي بود براي نشان دادن مصاديق موضوع.در ضمن اگر به همه تاپيك ها سري بزنيد مي بينيد چه فردي كل كل مي كند و قصد خود نمايي دارد.
3_حقوق نشانه تمدن و بلوغ هر ملت است. افتخار من اين بود تا از حقوق افراد بتوانم دفاع كنم. حيف كه( دست ما كوتاه و خرما بر نخيل).
4_ در هر دين و مسلكي كه داشته باشيم .تهمت و افترا گناه محسوب مي شود. دوست عزيز شما از كجا مي دانيد بنده از شبكه هاي خبري غير متعارف استفاده مي كنم؟ حتماً فردا مي گوييد منافق نيز هستم.اين روزها بنظر مي رسد اين گونه رفتارها باب شده است .
5_ وضع دانشجويان و دانشگاه هاي ما نيز از جامعه مشخص است.نخبه هاي علمي آوره غربت شده اند.(حتماً چيزي در مورد فرار مغزها شنيده ايد). اساتيد نيز با مدرك تغلبي تدريس مي كنند (خدا آن بنده خدا را بيامرزد) و دانشجويان عادي هم ...
6_ اين نوشتار تنها در برابر موضع گيري دوستان بود. نه چيز ديگر.باشد كه باب كل كل و مجادله باز نشود.
من نگويم كه مرا از قفص آزاد كنيد قفصم برده به باغي و دلم شاد كنيد

آرمان بنافی
01-28-2010, 02:11 AM
جداً متعجب شدم .تا به حال نديده بودم يك فرد اينقدر با حب و بغض و بدون بينش لازم انتقاد كند و خود نيز حكم كند.

برید عینک بزنید ،چون حتما چشمتون ضعیفه .

1_ به نظر مي آيد. شما با خانمها مشكلي نداريد . بلكه با هر كس كه اندكي با نظرات شما مخالف باشد .شديداً مشكل داريد .

ما با کسی مشکلی نداریم ولی در این مورد داشتم از خودم دفاع میکردم

2_ خودكشي عجب . اين تنها مثالي بود براي نشان دادن مصاديق موضوع.در ضمن اگر به همه تاپيك ها سري بزنيد مي بينيد چه فردي كل كل مي كند و قصد خود نمايي دارد.

خودنمایی کار کساییه که از خودشون تعریف میکنن نه اونایی که پست ها رو داغ می کنن

( دست ما كوتاه و خرما بر نخيل).

پروند ببندید برید بالای نخل

4_ در هر دين و مسلكي كه داشته باشيم .تهمت و افترا گناه محسوب مي شود. دوست عزيز شما از كجا مي دانيد بنده از شبكه هاي خبري غير متعارف استفاده مي كنم؟ حتماً فردا مي گوييد منافق نيز هستم.اين روزها بنظر مي رسد اين گونه رفتارها باب شده است.

جیگرم منظورم این بود که بیشتر خبرهای داخلی رو بخون

5_ وضع دانشجويان و دانشگاه هاي ما نيز از جامعه مشخص است.نخبه هاي علمي آوره غربت شده اند.(حتماً چيزي در مورد فرار مغزها شنيده ايد). اساتيد نيز با مدرك تغلبي تدريس مي كنند (خدا آن بنده خدا را بيامرزد) و دانشجويان عادي هم ...

فرار مغز ها قدیمی شد ،میخواست بگنده ،انداختنش تو آب-نمک.با قسمت اساتید موافقم.

6_ اين نوشتار تنها در برابر موضع گيري دوستان بود. نه چيز ديگر.باشد كه باب كل كل و مجادله باز نشود.

منم همینطور ولی چون پست اشاره به شخص داشت جواب دادم

من نگويم كه مرا از قفص آزاد كنيد قفصم برده به باغي و دلم شاد كنيد

ببخشید که ناراحتتون کردم . به هر حال ما دوستیم تو دانشگاه .

سعید خرم رخ
01-28-2010, 12:09 PM
با درود به حسن نظر شما دوست عزيز.