PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرت چیه؟؟؟

Robot
08-12-2010, 02:36 PM
ما ک هرچی زدیم کپی برداری بوده یا قبلن خونده شده اینم سر باقی....

دیروز ی قسمت از بیستو و سی دیدم ک تعجب کردم

آخه خیلی از چیزایی ک آدم از کارای مطابق ذات اینا رو از این ور اونور میبینه اینا جایی عنوان نمیکنن دلیلش بماند و نیاز نیست بگم...

موضوع راجب سکینه آشتیانی بود زنی ک ب جرم زنای محسنه محکوم ب سنگسار شده و چون صدای همه حتی کشوری مث برزیلم درومده فیلن حکمش متوقفه!!!!

جدا از اینکه میگن اعترافات خانوم آشتیانی مبنی در مشارکت قتل همسر و ادعاهایی ک راجب وکیلش کرده(هر کی از ایران فرار کنه اینا ی مارک لواطکار یا یهچیز مربوط ب پایین تنه و خیلی نه ی اتهام مالی بهش میچسبونن ) ب زور تو اون شرایط ازش گرفته شده و این مسائل ی چیزی واسم جالب بود....

ک باوجود این ک اینا مصممن جلوی افکار عمومی دنیا وایسن ولی خودشون از گفتن اسم مجازات سنگسار پای تلویزیون امتناع کردن و فقط سریع و گذرا گفتن مجازات ذکر شده در قانون اونم تند و بین حرفا....

قبلن یکی از دوستان درمورد اعدام نوشته بود عذرخواهیمو همین الان بپذیره :دی

واقن دور از اینکه ب نوشته های این تاپیک و نظر دیگران کار داشته باشی نظرت راجب سنگسار چیه؟؟؟!!!!

نظر خودمم توی کامنت دوم مینویسم ...

Robot
08-12-2010, 02:41 PM
اولن برای اجرای حکم سنگسار باید دوتا یا شاید سه تا شاهد در هنگام زنا وجود داشته باشه ک این شهدا هیچ وقت پیدا نمیشن... دوستان حقوق باید بهتر بدونن و توضیح بدن

دومن مثل این ک این خانوم ب جز زنا همکاری در قتل داشته ک چون دو نفر در قتل دست داشتن نمیتونن هیچ کدوم رو اعدام کنند؟؟؟ بازم دوستای حقوقی باید بدونن و توضیح بدن....

سوما چرا اقایونی ک زنا می کنند و خیانت می کنند را سنگسار نمی کنند اگه هم آقایون را سنگسار کردن واسه تجاوز بوده نه واسه زنا.... اینم خودش کلی جای بحث داره...

بعدش هم باید معلوم بشه ک شوهرش مشکلی داشته یا نه مردونگیش را از دست داده بوده یا نه ی داستان از عمر و امام علی بود ک در مورد همین بود یادم رفته یادم اومد در ادامه میزارم ....

در کل ب نظر من راه حل خیانت جدایه و ی سیلی نه مرگ و زندانو شلاقو سنگسار .... چون بعد از جدایی خودش کلی عذاب میکشه .... :)

سعید خرم رخ
08-12-2010, 11:27 PM
هوممم نمیدانم نظر بدهم یا نه .

سعید خرم رخ
08-12-2010, 11:35 PM
براب اثبات زنا نیاز به شهادت چهار مرد بالغ و عاقل و عادل هست. که با چشم خودشان دیده باشند. همچون دیدن میل در سرمه دان . اگه شهادت دروغ بدهند حد قذف می خورند .
البته من پرونده را ندیدم اما یکی از راه های ثبوت زنا اقرا خود فرد هم نزد قاضی هست . فکر کنم اینجا به این شکل باشد . حالا بماند که اقرار هم نباید با زور و تهدید باشد . و باید در نزد قاضی دادگاه باشد .
منظورت از همکاری را نمی دانم .مباشر بوده یا معاون ؟
مردها نیز بر اساس قانون اگر واجد شرایط زنای محسنه باشند ( یعنی زن داشته باشد . و بتواند صبح تا شب به زنش دسترسی داشته باشد .) سنگسار می شود .
فکر کنم در این پرونده مرد مجرد بوده .