PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی مطب‌هاي "خودكشي‌آسان "

سعید خرم رخ
08-14-2010, 06:09 PM
مطب‌هاي جديدي مخصوص خودكشي آسان در هلند افتتاح مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس شيعه آنلاين نوشت: راديو هلند در خبري اعلام كرد كه در حال حاضر فعاليت اصلي مطب هاي پزشكي در سراسر جهان، به درمان بيماران محدود مي شود اما در آينده اي نزديك قرار است مطب هاي جديدي مخصوص خودكشي آسان در كشور هلند افتتاح شود.

در همين راستا يك مؤسسه دفاع از حقوق بشر! در هلند ضمن اعلام اين خبر گفت: تلاش مي كنيم مطبي براي "خودكشي آسان " و "مرگ مهربان " در هلند راه اندازي كنيم تا افرادي كه به بيماري هاي صعب العلاج و دردناك مبتلا هستند بتوانند به راحتي خودكشي كرده و خود را خلاص كنند.

راديو هلند در ادامه افزود: البته خودكشي افراد در اين مطب ها به رغم اينكه به آساني صورت مي گيرد، اما ابتدا افراد بايد چند مرحله را پشت سر بگذارند و سپس دست به خودكشي آسان بزنند زيرا در صورت انجام اين كار، هيچ راه برگشتي براي فرد وجود ندارد. تنها افرادي حق دارند در اين مطب ها خودكشي كنند كه هيچ كس را ندارند تا مشكلشان را حل نموده و يا به آنها كمك كند. در واقع اين افراد بايد هيچ پناهگاهي نداشته و از همه جا نااميد شده باشند.

mehrpouya
08-14-2010, 07:13 PM
خدا انسان رو واسه این که زندگی کنه آفریده نه این که خودشو بکشه چون اگه هدف خدا این بود انسان رو خلق نمی کرد و به نظر من کسی که فکر خودکشی به سرش بزنه همون بهتر که بمیره
در زندگی برای جنگیدن اماده باش

پروان
08-15-2010, 10:58 PM
به نظر من مردن آسونتر از زندگی کردن من از مردن نمی ترسم از زندگی کردن میترسم;)

Robot
08-15-2010, 11:09 PM
زندگی کردن سخت نیست ما سختش میکنم .. اگه زندگی سخت باشه میگیم از مرگ نمیترسیم و اونایی ک توی رفا و شور شوق زندگی هستن از مرگ میترسن چون شادن...

سعید خرم رخ
08-16-2010, 11:53 AM
مرگ بزرگترین لطف خدا به بشر هستش . و زندگی رنج مداوم برای فرد . در واقع یک شکنجه مستمر

mehrpouya
08-16-2010, 08:53 PM
مرگ بزرگترین لطف خدا به بشر هستش . و زندگی رنج مداوم برای فرد . در واقع یک شکنجه مستمر

خیلی از آدما با اینکه میدونن با مردن راحت میشن ولی بازم این شکنجه مستمر رو ترجیح میدن

پروان
08-16-2010, 09:20 PM
آدمی زاد همیشه دوست داره سختی رو بکشه نه آسانی ما همه یادمان رفته وقتی در شکم مادرانمان بودیم می ترسیدیم بیرون بیایم و اما حال می ترسیم بمیریم چون دنیای دیگر نمیشناسیم و ندیده ایم این ترس به بوجود می آید

سعید خرم رخ
08-16-2010, 09:27 PM
ترسی که از مرگ وجود دارد به دلیل اینکه ماهیتش یرای ما روشن نیست . مانند ترس از تاریکی چون نمی دانیم درون تاریکی چیست از آن می ترسیم .بزرگترین بهره برداری نیز از همین ترس شده و می شود .

پروان
08-16-2010, 09:33 PM
ولی ای کاش این ترس هم از خداون داشتیم نه از مرگ

سعید خرم رخ
08-17-2010, 09:35 AM
انسان نباید از هیچ کس بترسد بلکه باید احترام بگزارد. رابطه انسان و خدا بر اثر ترس نیست یعنی از نظر من نباید باشد . انسان به عنوان مخلوق خداوند را دوست دارد و ستایش می کند .

پروان
08-17-2010, 03:40 PM
آدمها بعضی وقتها بخاطر ترس خیلی از کارها رو نمی کنن من نمگویم که از خدا بترسیم بلکه باید از عذاب خدا بترسیم همانطور که در حال حاضر خیلی ها بخاطر ترس دست به قتل نمی زنند و........

mehrpouya
08-17-2010, 06:40 PM
من یه نظر دارم که میگم من نباید به خاطر این که عذاب خدا رو نبینم اونو پرستش کنم بلکه باید به خاطر خودش بپرستمش چون اگه به خاطر نرفتن به جهنم بپرستمش با خدا قصد معامله دارم در ضمن پرستش من هم نزد خدا هیچ ارزشی نداره اگه به خاطر نرفتن به جهنم باشه

سعید خرم رخ
08-17-2010, 07:59 PM
من نیز معتقد هستم . خدا را برای وجود خودش باید پرستش کرد . نه برای جزا و پاداش آن (بهشت و جهنم )
. شاید افرادی باشند که به دلیل ترس دست به جنایت نمی زنند . اما بسیاری دیگر به جهت رعایت حقوق دیگران و شریف شمردن نفس انسان به خود حتی اجازه فکر کردن به تعرض به دیگران را نمی دهند .

پروان
08-17-2010, 09:54 PM
جام جم آنلاین: خانواده جوانی آمریکایی که در فلوریدا در مقابل دیدگان افرادی که از اینترنت شاهد بودند خود را کشت گفتند بی تفاوتی تماشاگران حیرت آور است.

به گزارش ایندپندنت، پلیس جسد آبراهام بیگز، 19 ساله را در خانه اش در پمبروک پاینز در نزدیکی میامی پیدا کرد. جوانی که شاهد ماجرا از اینترنت بود سرانجام به مسوولان سایت اینترنتی و پلیس اطلاع داد که دیگر دیر شده بود.

بیگز که دچار افسردگی بود مدت 12 ساعت تا زمان مرگش با سایت اینترنتی در تماس بود و درباره قصد خود برای خودکشی حرف می زد و سرانجام بر اثر مصرف زیاد قرص از دنیا رفت.

http://www.dostan.net/cl_upload/n_6433_dn.jpg

در مدت 12 ساعت بعضی از شاهدان اینترنتی او را تشویق می کردند ، بعضی ها توهین می کردند و عده ای نیز می خواستند بدانند آیا قرص ها برای کشتن او کافی است. خواهر و پدر آبراهام از این که در این مدت کسی سعی نکرد او را منصرف کند ، ابراز انزجار کردند.

پدر آبراهام گفت پسرش، پسر خوبی بود که حالش رو به بهبود بود. وی از مسوولان به خاطر عدم نظارت بر کار سایت های اینترنتی انتقاد کرد.