PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام انگشت؟کدام شخصیت؟!

خاطره عشتروت
08-31-2010, 12:49 AM
چند مطلب جالب را در یک نشریه خوندم با خودم گفتم بد نیست تایپشون کنم و در سایت بزنم تا شماهم از خوندنشون مثل من لذت ببرید

کدام انگشت،کدام شخصیت!!

به کدامیک از انگشتتان علاقه ی بیشتری دارید؟

به دقت به انگشتانتان نگاه کنید و پس از انتخاب هر کدام گزینه های زیر را مطالعه کنید!!!

انگشت شماره ی 1(انگشت شصت)

این انگشت نماد مسائل مادی و ثروت است و کسانی که این انگشت را انتخاب می کنند،اقتصاددانان خوبی هستند و معمولا از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار دارند.

انگشت شماره ی 2(انگشت اشاره)

این انگشت نماد کار می باشد و اشخاصی که به این انگشت اهمیت بیشتری می دهند انشانهای کاری هستند و به طورکلی وجدان کاری خوبی دارند و موفقیت زیادی در کارها دارند.

انگشت شماره ی 3(انگشت وسط)

این انگشت میزان اهمیت به خود فردرا نشان می دهد،افرادی که این انگشت را انتخاب می کنند در مورد همه چیز اول به خود اهمیت داده و تا حدودی خود پرست و خود خواه هستند.

انگشت شماره 4

این انگشت نماد محبت و عشق است و کسانی که این انگشت را انتخاب می کنند،انسانهای احساساتی و عاطفی هستند و همواره به دنبال خوشحال کردن دیگران هستند.

انگشت شماره 5(انگشت کوچک)

این انگشت نماد خانواده و فرزند است و کسانی که به این انگشت علاقه مند هستند،افرادی هستند که به خانواده پایبند بوده و به زندگی مشترک و به طور کلی روابط بین افراد اهمیت می دهند.

من امتحان کردم برای من که صحت داشت!

علیرضا علیزاده
09-02-2010, 08:24 AM
خیلی مرسی