صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 30 , از مجموع ‍63 موضوع

انجمن: گزارشکار آزمایشگاه مهندسی شیمی

ارائه انواع گزارش کار آزمایشگاه های رشته شیمی

  1. موضوع مهم شود مهم: گــزارش کار بنویسید نــه دو در کــنید!!!!

    آغاز شده توسط محمد مرادزاده, Wednesday 18 November 09 19:59
    مهندسی, کار, گزارش کار, آزمایشگاه, استاد, دانلود, دانشجویان
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 1,089
    Tuesday 24 November 09, 16:55 برو به آخرین پست
  1. سری کامل گزارش کار آزمایشگاه شیمی تجزیه

    آغاز شده توسط amiri_mahmood, Wednesday 16 September 09 10:36
    کار, گزارش کار, آزمایشگاه, تجزیه, دانلود, شیمی
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 3,049
    Friday 24 October 14, 12:43 برو به آخرین پست
  2. تحصیل کرده یک گزارش کار کامل از آز فیزیک 1

    آغاز شده توسط sasanjan, Monday 13 September 10 12:41
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 6,397
    Monday 23 December 13, 17:19 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 2,896
    Sunday 03 November 13, 00:07 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 5,657
    Saturday 18 May 13, 11:29 برو به آخرین پست
  3. Thumbs up گزارش کار آزمایشگاه شیمی تجزیه

    آغاز شده توسط محمد مرادزاده, Friday 21 August 09 12:44
    • پاسخ: 7
    • نمایش ها: 4,021
    Saturday 27 April 13, 23:48 برو به آخرین پست
  4. گزارش کار آز فیزیک 1( اصطحکاک)

    آغاز شده توسط روح الله غلامی, Thursday 08 October 09 14:29
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 2,302
    Monday 22 April 13, 10:22 برو به آخرین پست
  5. new گزارش کار آزمایشگاه شیمی آلی

    آغاز شده توسط محمد مرادزاده, Saturday 22 August 09 10:43
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 2,152
    Thursday 11 April 13, 12:53 برو به آخرین پست
  6. آزماشگاه شیمی تجزیه

    آغاز شده توسط روح الله غلامی, Sunday 02 May 10 16:46
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,582
    Friday 05 April 13, 22:41 برو به آخرین پست
  7. آز شیمی آلی 1 ( آزمایش نقطه جوش )

    آغاز شده توسط مهدی شاهروبندی, Tuesday 06 October 09 23:26
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 7,128
    Thursday 04 April 13, 07:36 برو به آخرین پست
  8. آز شیمی آلی 1 ( آزمایش نقطه ذوب )

    آغاز شده توسط مهدی شاهروبندی, Tuesday 06 October 09 23:25
    نقطه ذوب, کار, گاز, آلی, آزمایش, حرارتی, سوالات, شیمی
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 7,471
    Wednesday 03 April 13, 21:12 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,180
    Tuesday 26 March 13, 08:38 برو به آخرین پست
  9. new گزارش کار آز فیزیک 2 (قانون مقاومت)

    آغاز شده توسط روح الله غلامی, Tuesday 13 October 09 15:46
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 2,302
    Saturday 23 October 10, 21:09 برو به آخرین پست
  10. آز فیزیک 2 شماره 2

    آغاز شده توسط مهدی شاهروبندی, Saturday 20 February 10 01:31
    خدا, دانشجویی
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 3,155
    Thursday 21 October 10, 20:06 برو به آخرین پست
  11. گزارش کار آز فیزیک 2 (قانون اهم)

    آغاز شده توسط روح الله غلامی, Tuesday 13 October 09 15:43
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 8,028
    Wednesday 20 October 10, 09:51 برو به آخرین پست
  12. آزشیمی آلی((تعیین دمای ذوب مواد))

    آغاز شده توسط محمد سراج زاده, Wednesday 29 September 10 14:11
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,439
    Wednesday 29 September 10, 14:11 برو به آخرین پست
  13. new آزشیمی آلی((استخراج))

    آغاز شده توسط محمد سراج زاده, Wednesday 29 September 10 14:08
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 906
    Wednesday 29 September 10, 14:08 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 2,969
    Wednesday 29 September 10, 14:04 برو به آخرین پست
  14. new آز مکانیک سیالات(مهندسی شیمی)

    آغاز شده توسط مهدی شاهروبندی, Thursday 27 May 10 15:53
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,502
    Wednesday 29 September 10, 01:37 برو به آخرین پست
  15. new گزارش کار آزمایشگاه فیزیک 1

    آغاز شده توسط محمد مرادزاده, Saturday 22 August 09 09:46
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 3,614
    Tuesday 28 September 10, 20:10 برو به آخرین پست
  16. نظرسنجی نظرسنجی: گزارش کار ازمایشگاه شیمی فیزیک

    آغاز شده توسط محمد مرادزاده, Saturday 22 August 09 22:20
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 3,841
    Tuesday 28 September 10, 19:47 برو به آخرین پست
  17. new گزارش کار آزمایشگاه عملیات واحد

    آغاز شده توسط محمد مرادزاده, Sunday 23 August 09 18:02
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 3,022
    Tuesday 28 September 10, 19:43 برو به آخرین پست
  18. new گزارش کار آزمایشگاه نفت

    آغاز شده توسط آرمان بنافی, Wednesday 16 June 10 18:04
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,273
    Tuesday 28 September 10, 12:25 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,698
    Tuesday 28 September 10, 12:13 برو به آخرین پست
  19. new آزمایشگاه شیمی آلی

    آغاز شده توسط روح الله غلامی, Wednesday 30 December 09 01:51
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,401
    Tuesday 28 September 10, 11:54 برو به آخرین پست
  20. آزمایشگاه شیمی فیزیک

    آغاز شده توسط روح الله غلامی, Sunday 07 February 10 09:59
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 2,623
    Tuesday 28 September 10, 11:44 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 2,469
    Sunday 12 September 10, 09:30 برو به آخرین پست
  21. تحصیل کرده گزارش کار کارگاه انتقال حرارت

    آغاز شده توسط sasanjan, Sunday 12 September 10 03:58
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 2,798
    Sunday 12 September 10, 03:58 برو به آخرین پست
  22. Post گزارش کار میخام

    آغاز شده توسط روح الله غلامی, Sunday 16 May 10 01:24
    مهندسی, مهندسی شیمی, کار, گزارش کار, آزمایش, آزمایشگاه, انواع, شیمی
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,567
    Monday 16 August 10, 22:54 برو به آخرین پست
  23. گزارش كار ازمايشگاه نفت

    آغاز شده توسط ario barzan, Monday 26 July 10 02:10
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,601
    Monday 02 August 10, 21:38 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •