صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 30 , از مجموع ‍67 موضوع

انجمن: جزوات مهندسی شیمی

مجموعه کامل جزوات مهندسی شیمی (همین دانشگاه/سایر دانشگاه های کشور)

  1. موضوع مهم شود مهم: جزوه انتقال حرارت مهندس رزمی {جلسه اول}

    آغاز شده توسط سعید رضازاده, Wednesday 15 July 09 01:45
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,237
    Thursday 18 July 13, 23:14 برو به آخرین پست
  1. new آموزش hysys

    آغاز شده توسط محمد سراج زاده, Thursday 21 October 10 21:00
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 3,364
    Monday 18 March 19, 21:25 برو به آخرین پست
  2. pdf جزوه درس شیمی فیزیک

    آغاز شده توسط سعید رضازاده, Thursday 08 January 15 10:18
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 702
    Thursday 08 January 15, 10:18 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 513
    Thursday 08 January 15, 10:08 برو به آخرین پست
  3. جزوات آموزشی مدیریت HSE صنایع پتروشیمی

    آغاز شده توسط محمد بهبهانی, Sunday 13 September 09 01:10
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    fundamentals, handbook, pdf, process, پتروشیمی, صنایع پتروشیمی
    • پاسخ: 33
    • نمایش ها: 3,030
    Friday 11 October 13, 05:22 برو به آخرین پست
  4. جزوه عملیات واحد تایپ شده (مهندس رزمی)

    آغاز شده توسط ario barzan, Sunday 13 September 09 23:00
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 1,988
    Wednesday 18 September 13, 22:25 برو به آخرین پست
  5. جزوه محاسبات عددي

    آغاز شده توسط محمد سراج زاده, Monday 08 February 10 15:11
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 984
    Thursday 18 July 13, 23:12 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 631
    Friday 28 June 13, 10:43 برو به آخرین پست
  6. جزوه تمودینمیک

    آغاز شده توسط فاطمه حیدری, Wednesday 19 June 13 16:22
    جزوه
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 623
    Wednesday 19 June 13, 16:22 برو به آخرین پست
  7. جزوه موازنه جرم و انرژی

    آغاز شده توسط محمد بهبهانی, Saturday 12 September 09 20:29
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,169
    Thursday 06 June 13, 16:29 برو به آخرین پست
  8. جزوه عملیات واحد 1 مهندس رزمی

    آغاز شده توسط محمد مرادزاده, Friday 11 September 09 15:36
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 13
    • نمایش ها: 2,975
    Wednesday 01 May 13, 16:57 برو به آخرین پست
  9. Thumbs up جزوه مقدمه ای بر فرآیندهای پالایش

    آغاز شده توسط سعید رضازاده, Saturday 01 August 09 23:41
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 1,376
    Thursday 25 April 13, 20:56 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 676
    Tuesday 26 March 13, 09:27 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,065
    Tuesday 26 March 13, 08:44 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,121
    Tuesday 26 March 13, 08:12 برو به آخرین پست
  10. جزوه مقدمات نفت دکتر منطقیان

    آغاز شده توسط محمد مرادزاده, Thursday 04 February 10 22:40
    نفت, جزوه, دانلود, دانلود جزوه
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,642
    Friday 22 October 10, 00:49 برو به آخرین پست
  11. مجموعه جزوات شرکت ملی گاز ایران

    آغاز شده توسط محمد بهبهانی, Sunday 13 September 09 00:16
    3 صفحه ها
    1 2 3
    pdf, pump, ملی, مهندسی, کتاب, گاز, پمپ, پتروشیمی, آزاد, ایران, جزوه, حرارتی, دانشگاه, دانشجویان, شرکت
    • پاسخ: 22
    • نمایش ها: 2,730
    Monday 11 October 10, 09:16 برو به آخرین پست
  12. pdf مخزن 1 - دكتر مسيحي

    آغاز شده توسط mehdi_driller, Saturday 09 October 10 22:17
    مهندسي, نفت, ارشد, جزوه, دانلود, دانشگاه, سوالات
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,245
    Saturday 09 October 10, 22:17 برو به آخرین پست
  13. جزوه حرارت 1 مهندس رزمی

    آغاز شده توسط رحمت الله خواجه, Friday 08 October 10 13:00
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 911
    Friday 08 October 10, 13:00 برو به آخرین پست
  14. جزوه مکانیک سیالت فصل پنجم

    آغاز شده توسط amiri_mahmood, Tuesday 15 September 09 12:47
    pdf, مکانیک, جزوه, سیالات
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 846
    Thursday 07 October 10, 02:38 برو به آخرین پست
  15. new جزوه کنترل فرایندها

    آغاز شده توسط محمد سراج زاده, Sunday 07 February 10 18:25
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 883
    Friday 01 October 10, 20:16 برو به آخرین پست
  16. جزوه انتقال حرارت دانشگاه صنعتی شریف

    آغاز شده توسط amiri_mahmood, Tuesday 15 September 09 12:05
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 1,977
    Monday 27 September 10, 20:10 برو به آخرین پست
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 2,289
    Wednesday 04 August 10, 16:19 برو به آخرین پست
  17. سلام

    آغاز شده توسط رحمت الله خواجه, Tuesday 03 August 10 07:56
    ارشد, ثبت نام, دانشگاه
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 930
    Tuesday 03 August 10, 10:16 برو به آخرین پست
  18. جزوه محاسبات پالایش

    آغاز شده توسط آرمان بنافی, Saturday 24 July 10 21:40
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 1,712
    Sunday 25 July 10, 12:39 برو به آخرین پست
  19. نمرات درس نقشه کشی صنعتی

    آغاز شده توسط Monsef, Thursday 15 July 10 09:35
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 795
    Thursday 22 July 10, 19:29 برو به آخرین پست
  20. نمرات درس استاتیک و مقاومت مصالح

    آغاز شده توسط Monsef, Thursday 15 July 10 09:31
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 742
    Thursday 15 July 10, 09:31 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •