( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 3 / از مجموع 3 پاسخ )

موضوع: شما میوه چه درختی هستید؟

 1. #1

  تاریخ عضویت
  August 2010
  نوشته ها
  51
  پسندیده
  0

  [ مورد پسند: 2 بار در 2 پست ]

  پیش فرض شما میوه چه درختی هستید؟

  شما ميوه چه درختي هستيد؟


  ( 24 خرداد تا 4 تير) درخت سيب ( عشق)
  فردي آرام، گاهي اوقات خجالتي، بسيار جذاب و دلربا با رفتاري مناسب و سنجيده، ماجراجو و بي باک، حساس و ... دوست داريد که ديگران را دوست داشته باشيد و سايرين هم شما را دوست داشته باشند. با وفا، حساس و بسيار بخشنده و با استعداد. شما عاشق بچه ها هستيد.

  ( 25 ارديبهشت تا 3 خرداد) ( 22 آبان تا 1 آذر) درخت ون ( بلند پروازي)
  فوق العاده جذاب، پرانرژي، خودجوش و پر مسئوليت هستيد.انتقاد را دوست نداريد. جاه طلب، بلند پرواز، باهوش، مستعد و قابل اطمينان هستيد. به پول اهيمت مي دهيد. خواستار توجه از سوي ديگران هستيد و به پشتوانه و حمايت احساسي نياز داريد.

  (22 آذر تا 1 دي) درخت راش ( خلاقيت)
  فردي با سليقه،کسي که به ظاهر خودش اهميت زيادي مي دهد. يک برنامه ريز خوب براي زندگي و کار و مسائل اقتصادي، فردي که بدون لزوم بي گدار به آب نمي زند. منطقي و مونس و ياري بي نظير در زندگي به شمار مي رويد.

  (26 تير تا 4 مرداد) ( 25 دي تا 3 بهمن) درخت سرو ( اعتماد به نفس)
  فردي با توان و قدرت فوق العاده، کسي که مي داند چطور خود را با شرايط مختلف در زندگي وفق بدهد.هدياي غير منتظره را دوست دارد و از سلامتي بدني برخوردار است. خجالتي نيست و اعتماد به نفس دارد. سخنراني برجسته، فردي مصمم و با اراده، کمي عجول و بي طاقت و دوست دارد که ديگران را تحت تأثير قرار بدهد. با استعداد، سخت کوش و اغلب خوش بين است و قادر است سريع تصميم بگيرد.

  (15 تا 24 ارديبهشت) ( 12 تا 21 آبان) درخت شاه بلوط ( درستکاري)
  هيکل و اندامي خارق العاده، پرابهت، حس عدالت خواهي بالا، يک طراح و سياستمدار است. به راحتي آزرده خاطر مي شود. بسيار حساس، کوشا، گاهي اوقات برتر از ديگران عمل مي کند و گاهي در ارتباطات خود با سايرين سوء تفاهم برايش بوجود مي آيد. خانواده مدار و از لحاظ فيزيکي روي فرم است.

  (14 تا 23 مرداد) ( 9 تا 18 بهمن) درخت سدر ( وفاداري)
  فرديقوي، عضلاني، انعطاف پذير، کسي که آنچه زندگي به اجبار به او مي دهد مي پذيرد و اما لزوماً آن را دوست ندارد. سعي مي کند ساده و خوش بين باشد.دوست دارد از نظر مالي مستقل عمل کند. مهربان و عاطفي، از تنهائي متنفر، با وفا و گاهي اوقات هم به زودي عصباني مي شود. با احتياط، تحصيل علم و دانش و کمک به ديگران را دوست دارد.

  (16 تا 25 تير) ( 12 تا 24 دي) درخت نارون ( بزرگواري)
  قيافه و ظاهري خوب دارد و در پوشيدن لباس خوش سليقه است. تقاضا و خواسته هاي او در حد اعتدال است. کم ادعا است و اشتباهات را فراموش نمي کند. با نشاط و سرزنده است و دوست دارد راهنمايي

  بشود اما نه اينکه از ديگران اطاعت کند. شريکي درستکار و با وفا و دوست دارد براي سايرين تصميم بگيرد. بزرگوار و نجيب، سخاوتمند و شوخ طبع و فردي کارآمد است.

  ( 14 تا 23 خرداد) ( 12 تا 21 آذر) درخت انجير ( حساسيت)
  فردي مستقل، درستکار، با وفا که از ضد و نقيض گويي و بحث متنفر است. زندگي و دوستانش را دوست دارد. از بچه ها و حيوانات لذت ميبرد. اجتماعي و شوخ طبع است و دوست دارد که بعد از ساعت هاي طولاني کار سخت استراحت کند و از استعداد هنري و هوش بالايي برخوردار است.

  (5 تير تا 15 تير) ( 2 تا 11 دي) درخت صنوبر ( رمز و راز)
  فوق العاده با سليقه است و نمي تواند تنش و فشار عصبي را تحمل کند. زيبايي را دوست دارد. گاهي افسرده مي شود. سرسخت و لجباز است و به همان نسبت که دوست دارد نزديکان خود را حمايت و مراقبت کند با افراد غريبه هم به همان شکل رفتار ميکند. نسبتاً کم ادعا، سخت کوش، با استعداد، فداکار، دور از خودپسندي و فردي که دوستان زيادي دارد و بسيار قابل اعتماد است.

  ( 24 شهريور تا 3 مهر) ( 22 تا 30 اسفند) درخت فندق ( خارق العادگي)
  جذاب و گيرا، شوخ طبع، بسيار فهميده و فردي که مي داند چطور روي ديگران تأثير ماندگار داشته باشد. در امور اجتماعي، فعال، مردمي و اغلب اوقات دمدمي مزاج، درستکار، کمال گرا و در رعايت عدل و انصاف قاضي خوبي است.

  ( 13 تا 22 شهريور ) ( 11 تا 21 اسفند) درخت ليمو ترش ( شک و ترديد)
  يا هوش و سخت کوش است و آنچه را زندگي به او مي دهد مي پذيرد. البته بعد از آنکه سعي مي کند شرايط بد را به خوب تغيير بدهد. از فشارهاي عصبي نفرت دارد. از مسافرت و تعطيلات کوتاه لذت ميبرد. ممکن است خشن به نظر بيايد اما واقعاً روحي لطيف دارد. هميشه آماده جانفشاني براي افراد خانواده و دوستان است. بسيار بااستعداد است اما براي استفاده و بهره بردن از آنها بايد زمان پيدا کند. خصلت رهبري بالايي دارد و فوق العاده وفادار است.

  ( 4 تا 13 خرداد) ( 2 تا 11 آذر) درخت ممرز ( خوش سليقگي)
  زيباست و به اوضاع و احوال و ظاهر خود توجه دارد. خوش سليقه و فداکار است وزندگي را تا جايي که ممکن باشد راحت مي گيرد. زندگي را به سوي منطق و انضباط سوق مي دهد. به دنبال مهرباني و تقدير از دوستان است. تصميم گيري براي او سخت است و فردي بسيار قابل اعتماد به شمار مي رود.

  ( 11 تا 20 فروردين) ( 14 تا 23 مهر) درخت افرا ( استقلال فکري)
  فردي معمولي نيست و سرشار از تصور و خلاقيت و ابتکار، خجالتي و تودار، بلندپرواز و مغرور است. متکي به نفس، به دنبال تجارب جديد و گاهي عصبي است اما حافظه و ذهني قوي دارد و به آساني ياد مي گيرد و هميشه مي خواهد اثري خوب روي ديگران داشته باشد.

  ( 23 شهريور) درخت زيتون ( عقل)
  عاشق مهرباني و رأفت، منطقي و متعادل است و از خشونت دوري مي کند. بردبار و شکيبا،با نشاط و سرزنده، آرام و عادل است و قلبي رئوف و مهربان دارد. از هرگونه بخل و حسادت دوري مي کند. عاشق مطالعه است و از معاشرت با افراد آگاه و فرهيخته لذت مي برد.

  (24 مرداد تا 2 شهريور) ( 19 تا 30 بهمن) درخت کاج ( صلح وآشتي)
  عاشق مصاحبت و شرکت در گفتگوهايي است که به توافق منجر بشود. بايد در زندگي آرامش داشته باشد. عاشق کمک کردن به ديگران است و تخيلي پويا دارد. دوست دارد شعر بسازد و به مد علاقه ندارد. هميشه ملاحظه ديگران را مي کند. با همه خيلي دوستانه رفتار مي کند. احساسات لطيفي دارد و به عاطفه و اطمينان خاطر نياز دارد.

  ( 1 تا 14 ارديبهشت) ( 5 تا 13 مرداد) ( 4 تا 8 بهمن) درخت سپيدار (ترديد و عدم ثبات)
  جذاب به نظرمي آيد. با استعداد است.اما اعتماد به نفس بالايي ندارد. در مواقع لزوم بسيار شجاع است و به مهرباني و جوي خوشايند نياز دارد. بسيار مشکل پسند و غالباً تنها است و طبعي هنرمندانه دارد. هماهنگ کننده خوبي است و به فلسفه علاقمند است. در هر موقعيتي قابل اعتماد است و به طور جدي در امور مشارکت دارد.

  ( 1 تا 10 فروردين) ( 4 تا 13 مهر) درخت زبان گنجشک ( حساسيت)
  سرشار از جذابيت، با نشاط و سرزنده است و دوست دارد توجه ديگران را به خود جلب کند. عاشق زندگي، فعاليت و حتي پيچيدگي ها است. مستقل، خوش سليقه، پراحساس،يار و هم صحبتي خوب است. کسي که تمايل به عفو و گذشت ندارد.

  (21 تا 31 فروردين) ( 24 مهر تا 11 آبان) درخت گردو ( اشتياق و شور)
  نجيب و با ديد وسيع نسبت به جهان، خودجوش و بلندپروازي او نامحدود است. فردي غيرقابل انعطاف، شريکي استثنائي اما بدقلق است. هميشه مورد علاقه نيست اما اغلب تمجيد و تحسين مي شود. مدير و باهوش، بسيار پر حرارت اما گاهي اوقات مغرور است.

  ( 3 تا 12 شهريور) ( 1 تا 10 اسفند) درخت بيد مجنون ( اندوه)
  فردي که دوست دارد از فشارهاي روحي دور باشد. زندگي خانوادگي را دوست دارد و سرشار از اميد و رؤيا است. جذاب،بسيارمهربان،عاشق زيبايي، با استعداد زياد در موسيقي، عاشق سفر به نقاط غيرمعمول،خستگي ناپذير، غيرقابل پيش بيني، درستکار و فردي که مي تواند تحت تأثير قرار بگيرد اما نه هنگامي که در تنگنا باشد. حس ششم خوبي دارد و عاشق خنداندن ديگران است.

  ایرانیان آموزگاران بشریت بوده اند بدون آنکه خود آموزگاری داشته باشند.(رومن گیرشمن)


 2. #2

  تاریخ عضویت
  April 2010
  نوشته ها
  394
  پسندیده
  0

  [ مورد پسند: 3 بار در 3 پست ]

  پیش فرض

  (21 تا 31 فروردين) ( 24 مهر تا 11 آبان) درخت گردو ( اشتياق و شور)
  نجيب و با ديد وسيع نسبت به جهان، خودجوش و بلندپروازي او نامحدود است. فردي غيرقابل انعطاف، شريکي استثنائي اما بدقلق است. هميشه مورد علاقه نيست اما اغلب تمجيد و تحسين مي شود. مدير و باهوش، بسيار پر حرارت اما گاهي اوقات مغرور است

  کاملا درسته
  به نام خداوند جان آفرین
  نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد !
  نمی خواهم بدانم کوزه گر
  از خاک اندامم چه خواهد ساخت
  ولی بسیار مشتاقم که از خاک گلویم
  سوتکی سازد.
  گلویم سوتکی باشد به دست کودکی
  گستاخ و بازیگوش
  و او یک ریز پی در پی
  دم گرم گلوی خویش را اندر
  گلویم سخت بفشارد.
  وخواب خفتگان خفته را آشفته تر سازد.
  بدینسان بشکند دائم سکوت مرگبارم را .

 3. #3
  داره خودمونی میشه
  تاریخ عضویت
  August 2010
  رشته
  عمران
  سن
  32
  نوشته ها
  43
  پسندیده
  0

  [ مورد پسند: 1 بار در 1 پست ]

  Post

  منم درخت نارون ام.

  بگذار سرنوشت هر راهی که میخواهد برود،راه ه من جداست
  بگذار این ابرها تا میتوانند ببارند...
  چتر من خداست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. میوه فروشی ب جای مهندسی نـــرم افـــزار
  توسط Robot در انجمن بخش پرسش و پاسخ
  پاسخ: 1
  آخرين نوشته: Saturday 03 July 10, 16:06
 2. تابلوهای نقاشی با طعم میوه
  توسط داراب حسن پور در انجمن گالری تصاویر
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: Wednesday 12 May 10, 07:34
 3. خوردن انواع میوه ها و خاصیت آنها...
  توسط جواد نجفی در انجمن دانستنی ها
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: Saturday 08 May 10, 00:18
 4. ناپدید شدن نمودار درختی در کتیا و رفع مشکل
  توسط yooseph367 در انجمن نرم افزارهای مهندسی مکانیک
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: Tuesday 27 October 09, 18:39
 5. خانه های درختی!!!!!!!!
  توسط محمد مرادزاده در انجمن چند رسانه ای های مهندسی معماری
  پاسخ: 3
  آخرين نوشته: Monday 14 September 09, 00:35

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •