صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 10 / از مجموع 44 پاسخ )

موضوع: نامه اعتراض جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد برازجان

MEC
    Guest

پیش فرض نامه اعتراض جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد برازجان

در سایت های زیر منشر شده است:
    http://navajonob.ir/viewnews.aspx?id=602

http://sook.ir/viewnews.aspx?id=5384

http://www.ettehadjonoub.ir/News/?id=1291

متن نامه :
    نامه اعتراض جمعی از دانشجویان گروه مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد برازجان درمورد دکتر درویشی

بسمه تعالي
    نامه اي درباره مسائل موجود پيرامون استاد دکتراي رشته مکانيک ، به نام آقاي دکتر م ،،م،د،اگر بخواهيم از حواشي درون وبيرون کلاس ايشان صحبت کنيم بايد به مسائلي اشاره کنيم که به بحث هاي فراتر از يک نامه و گزارش ميرسد.بنابراين به گوشه اي از اين مسائل اشاره ميکنيم.
    شايد و به احتمال قريب به يقين همه اين حواشي ايشان از زماني بيشتر پديدار گرديد که بحث مديرگروهي رشته مکانيک بوجود آمد و چون علاقه زيادي به اين سمت داشتند و لي در اين امر موفق نشدند.(خب همه ميشناختند اخلاق و حواشي ايجاد شده اورا)
    ارزش مسائلي که درون کلاسهاي ايشان که اکثراً دروس اصلي اين رشته ميباشد اصلاً قابل گفتن نيست چون کلاسهاي ايشان يک ريتم معمول دارد که شامل صحبت با تلفن ، خوردن و آشاميدن کيک وآلوچه وادامس و... و نحوه نشستني است که در شان يک استاد آن هم با مدرک دکترا نيست از اين حواشي که بگذريم به بحث نمره دادن به امتحانات دروس مربوط به ايشان مي شويم که بقول خود ايشان روي قيافه يا آشنايي يا کمک مادي دانشجو وبه ميزان آن نمره داده ميشود، هرکسي ازنظر من مناسب ديده شود نمره ميگيرد باوجوددادن برگه خالي امتحان. به هر حال براي امتحاني که خودشان ميگيرند هم ارزشي قائل نميشوند!واقعاکه!!!و همچنين به مردم منطقه جنوب خصوصاً دانشجويان اين منطقه را مورد تمسخرو توهين خود قرار داده اند(خب بايدم مسخره کنه چون دانشگاه پشتشه!)
    به دليل همين موارد ذکر شده چندين باربه معاونين محترم و حتي رياست محترم دانشگاه اطلاع داده شده است ولي با جوابي روبرو شديم که اين استاد مورد تاييد ماست يا با جوابي که بيشتر سعي بر سکوت دانشجويان داشته تا پيگيري موضوع از سوي آنها روبرو شده ايم.
    ضمناً استاد نامبرده برکناري و اخراج از دانشگاه دولتي خليج فارس بوشهر و همچنين دانشگاه آزاد قزوين را در سابقه خود دارند.اينجا هم مرتب ميگويد خسته شدم و ميخوام برم(شايد ترفندي باشد که اگر از اينجا هم اخراج شود،نگويند که اخراجي است بلکه خودش خواسته که برود!!!)
    انتظار مي رود که مسولين دانشگاه در روندي که درپيش گرفته اند تجديد نظر نمايند که کيفيت و نداشتن حاشيه و مفيد بودن استاد و حفظ احترام متقابلي که بين استاد و دانشجو در همه جا رايج است را فداي داشتن مدرک دکترا نکنند...
    اميدواريم با پيگيري شما، يا ايشان از اين دانشگاه بروند يا اساتيد ديگري با همکاري دانشگاه کنار ايشان حضور داشته باشند که ارزش واقعي آقاي دکتر،د،مشخص گردد.
    همه ميدانند که فراوانند اساتيد با مدرک دکترا که آرزو دارند تدريس نمايند و عضو هيئت علمي دانشگاه ها شوند و به کارشان هم علاقه مند باشند.
    درپايان ازاساتيد محترم رشته مکانيک آقايان دکتر غياثي(مديرگروه مهندسي مکانيک) و مهندس رفيعي(مديرگروه سابق) که همواره با مشاوره و راهنما يي هاي خود درخدمت دانشجويان گروه مکانيک بوده قدرداني وتشکر مي نماييم.
    با تشکر
    جمعي از دانشجويان گروه مهندسي مکانيک – طراحي جامدات
    دانشگاه آزاد اسلامي واحد دشتستان (برازجان)
    ویرایش توسط MEC : 04-20-2010 در ساعت 12:53 PM

MEC
    Guest

قابل توجه دانشجویان شیـــــــــــمی

شهامت بچه های مکانیک قابل تقدیره نه چسبیدن به 0000

Thumbs down

نقل قول نوشته اصلی توسط mec نمایش پست ها
    قابل توجه دانشجویان شیـــــــــــمی

شهامت بچه های مکانیک قابل تقدیره نه چسبیدن به 0000
    دوست عزیز
    متن نامه ی رو که منتشر کردین خیلی وقت پیش ما رویت کردیم
    در ضمن اگر امروز دانشگاهتان پیشرفتی هم داشته از صدقه سر عزیزان و مهندسان پر توان شیمی بوده،در دانشگاه اگر هر تشکل موفقی داشته باشیم بی دریغ مسئول آن یکی از دانشجویان شیمی هستن
    شما رو یادآوری میکنم با همایش پارسال مکانیک
    آیا فراموش کرده اید که حتی مقاله ای هم که در آن همایش قرائت شد توسط دانشجویان شیمی بود؟
    پس اندکی درنگ جایز است

من با حرف های آقای مرادزاده موافقم وهمچنین نباید به دانشجویان یک رشته توهین شود اگر می توانستید بعد از 2 سال کاری می کردید و هنوز شما با این حرف می خواهید از دانشجویان شیمی کمک بگیرید البته یکی مثل دکتر برای همچنین دانشجویانی مناسب است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    و به گفته یکی از دانشجویان مکانیک خلایق را هر چه لایق

MEC
    Guest

پیش فرض اقای مراد زاده !!!عجب گاف بزرگی دادی

اقای مراد زاده !!!

عجب گاف بزرگی دادی!!!

این نامه رو خودم نوشتم پس خیلی وقت پیشی که میگی زیاد نیست!!:D

دانشگاه پیشرفتی نداشته پس بقول شما از صدقه سری بچه های شیمییه:D

همایش اول شیمی رو بیاد بیارید:Dاز خزایی بپرسید:eek:

MEC
    Guest

آقای جدی جون خودت مستقل نظر بده

اگه به سایت نواجنوب بری میبینی که چطور به بچه های شیمی جوابیه داده و از کمکتان صرفنظر کرده

باید هم بچسبن به همون آقایی که00000

مطمئن باش مکانیک بهش دست پیدامیکنه به اونی که آرزوی شماس

اگه یه کم از مسائل کلان و پشت پرده ای که رایجه تواین سیستم دانشگاه ها همچین صحبت نمیکردی

دوستت هم میشناسم که مکانیکه(س ع ح)سلام برسون

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط mec نمایش پست ها
    اقای مراد زاده !!!

عجب گاف بزرگی دادی!!!

این نامه رو خودم نوشتم پس خیلی وقت پیشی که میگی زیاد نیست!!:d

دانشگاه پیشرفتی نداشته پس بقول شما از صدقه سری بچه های شیمییه:d

همایش اول شیمی رو بیاد بیارید:dاز خزایی بپرسید:eek:

پسرم اگر شما واقعا دانشجو بودین و فقط اسم دانشجو بودن رو یدک نمی کشیدین این لحن حرف زدنتون نبود
    ادبیات حرف زدن شما بیشتر شبیه افراد هنجار شکن میباشد
    اگر واقعا بحثی یا انتقادی بر اعضای شیمی دارید و میتونید مودبانه حرفتان را بزنید بنده از شما دعوت میکنم در تاریخی به دفتر ما بیاید تا به عنایت پروردگار توجیه شوید
    در ضمن همایش اول شیمی بهار 85 بود و در آن موقع هنوز رشته مکانیک در واحد دشتستان تاسیس نشده بود،پس گزافه گویی نکنید چون در آن موقع شما استرس کنکور و مشق هایتان را داشتید!
    با سپاس

رشته
    مهندسی شیمی

با مهندس مرادزاده موافقم..
    یه چیز بگم آقای mec ناراحت نشو.. این کارات یکم بچه گونست..
    یکم احساسی و بی منطق..
    آخه مهندس نمیخوام از کسی طرفداری کنم ولی با اجازتون همین دکتر درویشی بود که دکتر غیاثی رو مدیر گروه کرد.. (اگه شما از دور میشنیدید، من از نزدیک میدیدم) من کاری به نحوه تدریس یا مسائل دیگه ندارم، شما اجازه انتقاد دارید و این حقتونه.. ولی بیان کردن یه سری مسائل (مثلاً استادی که به قیافه نمره میدهد) اول به خودتون توهین میکنید بعد به من دانشجویی که دانشجویه این دانشگام و بعد اسباب تمسخر رو برای بعضی ها باز میکنید..
    البته دوباره میگم شما مختارید و اینها که گفتم نظر شخصیه من بود، امیدوارم از نقد من ناراحت نشده باشی..

رشته
    كارشناسي شيمي

اميدوارم قبل از اينكه بخواد حرف و حديثي به وجود بياد ايشون عوض بشه ...
    روزي خواهد رسيد كه شيطان فرياد خواهد كشيد يه انسان براي من بيابيد تا براي او سجده كنم ....

ای دلِ غـــافــــل !

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)