( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 7 / از مجموع 7 پاسخ )

موضوع: گــزارش کار بنویسید نــه دو در کــنید!!!!

پیش فرض گــزارش کار بنویسید نــه دو در کــنید!!!!

با سلام خدمت تمامی اعضای سایت

مدتی بود به دلیل مسایل کاری خیلی کم فرصت می کردم به سایت سر بزنم ولی وقتی حجم بالای پیام ها رو دیدم تصمیم به رسیدگی به آنها گرفتم که بیشترشون راجع به گزارش کار های آزمایشگاه های مختلف بود که تعدادی رو که داشتیم اکثرا لینک هاشون رو چک کردم و دیدم بیشترین میزان دانلود رو داشته نسبت به مابقی ضمیمه ها
    در این جا نکاتی هر چند مختصر را در این باره خدمتتان عرض خواهم نمود که امیدوارم مفید واقع شود.

1-در ابتدا باید بگم که هدف ما از قرار دادن این گزارش کار ها صرفا جهت کمک به شما به عنوان یک نمونه کار در نوشتن یک گزارش کامل توسط خود شما بوده است،نه اینکه عین مطلب رو با 4تا اسم تغییر بدید و تحویل استاد دهید
    2-در ادامه باید بگم چون یه خورده سخت بوده نوشتن گزارش کار واسه بعضی از دانشجویان پس ما برای ايجاد انگيزه در ایشان سعی کردیم آرشیو کاملی از این سری گزارشات در سایت مهیا نماییم
    3-دوستان همانطور که مستحضر هستید لینک های دانلود 90 روزه است ،اگر متوجه شدید که لینک گزارشی از کار افتاده در همان تاپیک ایراد نمایید تا در اسرع وقت توسط ایجاد کننده موضوع رسیدگی و اقدامات لازم جهت عوض کردن لینک مربوط انجام شود
    4-در پایان از دانشجویان تقاضا دارم که گزارش های خود را بعد از نوشتن و تحویل استاد دادن در سایت به عنوان یک نمونه کار به اشتراک همگان قرار دهند.

با سپاس فراوان
    ادمین یار وبسایت انجمن مهندسی دانشجویان دشتستان
    *مــحـــمــــد مـــــــرادزاده*

رشته
    مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : گــزارش کار بنویسید نــه دو در کــنید!!!!

-----------------------------------------------------------------------------
    با سپاس از زحمات بی دریغ ادمین یار سایت جناب آقای مرادزاده بزرگ
    -----------------------------------------------------------------------------

رشته
    مهندسی شیمی

آقای مراد زاده به خاطر زحماتتون کمال تشکر و قدردانی داریم

کاشکی حداقل می گفتین از تهیه کننده های گزارش کارا هم یه تشکر بشه هر چند در حد یه پاسخ

زندگی صحنه یکتایی هنرمندی ماست، هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته بجاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

عزیزم روح ا.. جان
    بنده میدونم تهیه و تدوین گزارش ها سخته و امثال شما که می نویسید و به اشتراک همگان می گذارید بسی وقت صرف این کار کرده اید و با یک تشکر ساده انرژی تحلیل رفته شما با دو برابر جایگزین میشود .
    فرمایش شما کاملا صحیح است اما ما در جای خود تشکر می کنیم ولی نمی تونیم به دیگران این رو بیان کنیم که از امثال شما بخاطر زحماتتون تشکر کنن ،چون بنده بر این باورم که کسی که از این مطالب کمال استفاده را می برد ولی از یک تشکر و یا از هرگونه پاسخ دادن حذر واقعا بی انصافی می کند در حق ایجاد کننده موضوع.امیدوارم این فرهنگ در این گونه کاربران رایج شود .گرچه دوستان خوبم همیشه نظرات خودشون هرچند مخالف ولی به زیبایی ایراد نموده اند.

با درود مجدد
    ادمین یار وبسایت انجمن مهندسی دانشجویان دشتستان
    *مــحـــمــــد مـــــــرادزاده*

رشته
    مهندسی شیمی

با سلام خدمت دوستان گلم
    آقا محمد دستت درد نکنه روح الله جان تو هم دستت درد نکنه که زحمت این گزارش کارها رو میکشید ولی خدایش این ترم من تنبل تنبل شدم من همیشه عادت داشتم خودم گزارش کار بنویسم ولی این ترم همش از سایت می گرفتیمو می دادیم دست استاد دیگه شیوه ی گزارش کار نوشتنم یادم رفته این کار من خیلی اشتباه بود ولی از همه ی دوستانی که از این گزارش ها استفاده می کنن خواهشمندم کاری که من کردمو نکنن که روش گزارش کار نوشتنم از یادتون می ره آزمایشم یاد نمی گیرید ، فقط سعی کنید که به عنوان یک الگو ازش استفاده کنید.
    مرسی از زحمات همه ی دوستان گلم.

خیلی وقت بود پستی نگذاشته بودم دلم واستون تنگ شده بود

افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کار را به صورتی متفاوت انجام می دهند.

من خیال کردم هنوز تو آتش بس هستی که دیگه پست نمیدی.نگرانت بودم گفتم یه وقت خاکستر نشه این آتش بس

رشته
    مهندسی شیمی

نه محمد جان منتظر من باش که یهو بیام فعلا به شبیخونم دارم فکر می کنم ابزار کارم رو آماده می کنم و میام از امروز آتش بس تمام

افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کار را به صورتی متفاوت انجام می دهند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع