صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 10 / از مجموع 14 پاسخ )

موضوع: چگونه یک ازدواج دانشجویی موفق داشته باشید؟

پیش فرض چگونه یک ازدواج دانشجویی موفق داشته باشید؟

چگونه یک ازدواج دانشجویی موفق داشته باشید؟
    همان طور که می دانید ازدواج بر سه قسم است: ازدواج موقت ، ازدواج دائم و ازدواج دانشجویی!!
    در این نوشتار می خواهیم راه های یک ازدواج موفق دانشجویی را مورد بررسی قرار دهیم.
    ازدواج دانشجویی از سه کلمه ازدواج + دانشجو + یی تشکیل شده است!!
    در لغت نامه این کلمات این گونه تفسیر می شوند:
    ازدواج : 2 تاشدن ، قاطی مرغ ها شدن ، از دست رفتن! از پا افتادن!!

دانشجو : نام چیزی است که این روزها همه هستند! بلاتشبیه به تلفن همراه که همه دارند. انسان علاف از نوع باکلاسش را گویند!!
    یی : چنین کلمه ای هنوز کشف نشده است.!!.!!

اولین و آسان ترین راه برای ازدواج دانشجویی مایه دار بودن است. اگر خودتان مایه دار نیستید لااقل سعی کنید پدرتان مایه دار باشد. اصولا اگر مایه دارید دیگر لازم نیست ادامه این مطلب را بخوانید!!!! پاشید برید ازدواج دانشجویی تو نو بکنید!! در این موارد بهتر است اول مزدوج شده و سپس دانشجو شوید تا مدرکی که می خواهید بگیرید ( در واقع بخرید!! ) مطابق میل دوشیزه خانوم باشد!!!
    اگر هم مایه دار نیستید خوب چه کارتون کنم بشینید صبح تا شب درس بخونید تا کنکور قبول شده و نمونه ی یک انسان موفق شوید تا به شما هم بگویند : چه پیامی برای هم سن و سالهایت داری؟
    برای توفیق در امر ازدواج دانشجویی بهتر است سعی کنید در دانشگاه آزاد قبول شوید تا وقت بیشتری برای انجام این کار های فوق برنامه !! داشته باشید!!! قبولی در دانشگاه شریف به هیچ عنوان توصیه نمی شود!! قبولی در این دانشگاه به هر انگیزه ای غیر از درس شما را به یک جوان ناکام تبدیل خواهد کرد!
    بله همکارانم به من اشاره می کنند لحظاتی قبل کلنگ احداث شش تا دانشگاه آزاد دیگر به زمین زده شد تا شما جوانان عزیز راحت تر ازدواج دانشجویی نموده و مدارج علمی را ترقی نمایید!! تو همین فاصله شد دوازده تا!!!
    سعی کنید در انتخابات رشته ، به رشته هایی علاقه مند باشید که بیشتر ظرفیت را جنس مخالف تشکیل می دهند! مثلا نسبت 59 به یک از ضریب بالایی برخوردار است!! ( در غیر این صورت نگران نباشید انواع و اقسام انجمن های علمی و کانون ها و تشکل ها و هلال احمر و گروه سرود و ... شما را به سرمنزل مقصودتان می رساند!)
    اصلا از ایجاد آشنایی نترسید و همیشه سعی کنید برای شروع آشنایی دنبال یک بهانه خوب باشید. خجالت نکشید ، برید جلو و با شهامت حرفتون رو بزنید!
    پسر : سلام خانوم! ببخشید می شه با من ازدواج کنید!
    بوووووووووووووومب !!!
    بلوتوث خود را همیشه در محیط کلاس روشن بگذارید!
    به هر حال اگر از آن دسته از دانشجوهایی هستید که ازدواج دانشجویی کرده اید ، بهتون تسلیت میگم ! اگر هم هنوز مجردید برید ازدواج دانشجویی کنید دیر میشه ها!!
    کات آقا ! کات ! پسره ی اسکل من گفتم ایجاد آشنایی ! نگفتم زرت بری بگی ازدواج که!!!
    اگر دختر هستید سعی کنید جزوه های درسی تان را خوش خط بنویسید!! اگر هم پسرید لازم نیست جزوه بنویسید! چون همان طور که می دانید خوبیت ندارد یک دختر از یک پسر جزوه بگیرد!! مردم چی میگن! مثل خواستگاری دختر از پسر که عرف نیست!!!
    آدمی پرنده نيست‌
    تا به هر کران که پرکشد، برای او وطن شود
    سرنوشت برگ دارد آدمی‌
    برگ‌، وقتی از بلندِ شاخه‌اش جدا شود
    پايمال عابران کوچه‌ها شود...

داره خودمونی میشه

پیش فرض پاسخ : چگونه یک ازدواج دانشجویی موفق داشته باشید؟

پس خوش به حال شما دانشجوهای دانشگاه آزاد آخه اگه ما از دخترا جزوه بخواییم با لگد میان تو صورتمون خانوم رشیدی تقصیر شماست که زودتر این مطلب رو ننوشتید الان به جای اینکه تهران باشم تو اون شلوغی و دردسر برازجون کنار دوستام بودم من اون دنیا از شما نمی گذرم بخاطر دور نوشتن این مطلب
    من خیلی خوشگلم

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی اتابک
    پس خوش به حال شما دانشجوهای دانشگاه آزاد آخه اگه ما از دخترا جزوه بخواییم با لگد میان تو صورتمون خانوم رشیدی تقصیر شماست که زودتر این مطلب رو ننوشتید الان به جای اینکه تهران باشم تو اون شلوغی و دردسر برازجون کنار دوستام بودم من اون دنیا از شما نمی گذرم بخاطر دور نوشتن این مطلب
    عزیزم زیاد دلت رو خوش نکن،دانشگاه ما بیشتر شبیه حوزه علمیه است تا دانشگاه آزاد

مدیر انجمن
    رشته
    مهندسی شیمی

تو دانشگاه مردم میری ، ملت دارن زندگی میکنن ................

مال ما !!!!!!!!!!!!!!!!!

به دختره میگی کلاس کیه >>>> فرار میکنه ------ شک کردم به دوستم گفتم "یعنی ایقدر قیافم ... هستش"
    دلم را در غمت کردم ز هر ویرانه ویرانتر
    چو دیدم دوست میدارد دلت دل های ویران را

رشته
    مهندسی شیمی

با سلام خدمت همه دوستان..

در ابتدا بگم که خوشبختانه روند ساخت دانشگاه آزاد به این سرعتا هم که میگید نیست..
    ماشاا.. هزار ماشاا.. سازمان سنجش دید تا دانشگاه خوب مشتری داره گفت ما چرا یه تکونی به خودمون ندیدم!! از دانشگاه غیرانتفاعی، پیام نور، علمی کاربردی، فراگیر و الی ماشاا....

حالا خودتون قضاوت کنید بار علمی دانشگاه آزاد بیشتره یا غیرانتقاعی و فراگیر و..........

مدیر انجمن
    رشته
    مهندسی شیمی

تازه آقا سعید ، جدیدا پول برای ساختمون سازی کم آوردن دارن اینترنتیش میکنن . ( دانشگاه مجازی )

داره خودمونی میشه

اما اینجا شبیه حوزه علمیه نیست تو کلاس که نشستی یهو می بینی یه چیزی دنگ خورد تو سرت برمی گردی نگاه میکنی می بینی دختره کوبده تو سرت اخه واسه چی زدی میگه هیچی حواست پرت بود زدم که بیای تو کلاس بابا اینجا نمی شه بهشون بگی بالا چشمت ابرو یهو می بینی یه میخ خورده تو سرت نگاه میکنی تا با پاشنه کفششون زدن تو سرت اینجا زن سالاری هست بعضی وقتها می بینی دختره اومده خواستگاریت اینجا همه چیز بر عکس
    من خیلی خوشگلم

رشته
    مهندسی شیمی

من که از ازدواج با دخترای دانشگاهمون میترسم .

Wink

من که داخل این دانشگاه بدبخت شدم
    ولی از ما به شما دوستان مجرد
    عبرت بگیرید
    توبه
    ...............................کنید
    ویرایش توسط علیرضا علیزاده : 07-11-2010 در ساعت 11:40 AM

مدیر انجمن
    رشته
    مهندسی شیمی

حالا کی بیایم عروسی شام بخوریم ......

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)