هر زبان روی کره زمین چیزهای منحصر به فردی دارد و واقعیت این است که ما می توانیم تمام دلایلی را در جهان بیابیم که یادگیری زبان انگلیسی برای ما بسیار مشکل است.

افعال نامنظم ، اسامی نامنظم ، هزاران هزار افعال عبارتی ، صدها قانون دستوری و استثنا از آن قواعد ، بی نظمی های املایی وجود دارد - لیست همچنان ادامه دارد ، اگر بخواهیم با این مشکل درک شده زبان پیش برویم ، هیچ به این دلیل. من نمی توانم مقاله ای بنویسم "چرا یادگیری و صحبت کردن انگلیسی سخت ترین زبان روی زمین است"!

تنها تفاوت این است که من تصمیم می گیرم مشکلات درک شده را کنار بگذارم که پس از یادگیری اصول اولیه زبان انگلیسی به راحتی بر آنها غلبه می شود.

در عوض ، من تصمیم می گیرم ببینم زبان انگلیسی چقدر آسان است ، بنابراین به خواندن ادامه دهید تا دریابید که چرا یادگیری و صحبت انگلیسی بسیار آسان است!

همچنین ، توجه داشته باشید که من ادعا نمی کنم که انگلیسی آسان ترین زبان برای یادگیری است. من در اینجا هیچ مقایسه ای نمی کنم ، فقط می خواهم حقایقی در مورد زبان انگلیسی لیست کنم که نشان می دهد یادگیری و صحبت کردن چقدر آسان است.

انگلیسی یک زبان خنثی از جنسیت است

من فکر می کنم بسیار عالی است که می توانید از هر نام انگلیسی استفاده کنید و 100٪ مطمئن باشید که هیچ مشکلی در جنس آن ندارید زیرا هیچ نامی وجود ندارد!

همانطور که می دانید ، نامهای انگلیسی جنسیت خاصی ندارند - چیزی به نام زنانه ، مردانه یا خنثی وجود ندارد که به خاطر سپردن و استفاده از هر نام انگلیسی نسبتاً آسان باشد.

ترکیب افعال نسبتاً ساده است

حتی اگر از افعال نامنظم انگلیسی متنفر هستید ، باید اعتراف کنید که ترکیب هر فعل برای شخص مورد نظر بسیار ساده است! این فعل به جز شخص سوم مفرد یکسان باقی می ماند ، جایی که انتهای آن "-s" یا "-es" است-ساده تر نمی شود!

و به افعال نامنظم بازگردم - من نمی توانم انکار کنم که دستیابی به آنها زمان زیادی طول می کشد ، اما از اینکه بدانید چند مورد از آنها در زندگی واقعی استفاده نمی شود شگفت زده خواهید شد! اکثر افعال نامنظم عمدتا برای کاربران عادی انگلیسی بی اهمیت هستند ، بنابراین وقت خود را با فشردن آنها هدر ندهید و سپس شکایت نکنید که به خاطر سپردن آنها بسیار مشکل است!

تقریباً هر فعل طولانی دارای یک نسخه ساده است - یک فعل عبارتی!

اکثر مردم عبارات عبارت را به عنوان یک درد واقعی در گردن تصور می کنند ، اما من از شما خواهش می کنم که متفاوت باشید!

می بینید - تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک فعل و سه نوع عبارت مختلف را یاد بگیرید ، به عنوان مثال ، به جای یادگیری سه فعل پیچیده انگلیسی.

در اینجا یک مثال وجود دارد - عبارت افعال "به تعویق انداختن" ، "خاموش کردن" و "تحمل" به شما کمک می کند تا افعال طولانی تر "به تعویق انداختن" ، "تشخیص" و "تحمل" را بیاموزید.

من انکار نمی کنم که بسیاری از مردم به خاطر سپردن و استفاده از افعال عبارتی بسیار مشکل هستند ، زیرا همه آنها مشابه هستند ، اما با این وجود - اگر آنها را در زمینه و فقط یک فعل عبارتی در یک زمان یاد بگیرید ، مشکلی نخواهید داشت. !

به صورت محاوره ای ، می توانید همه چیز را فقط با یک دستور زبان ساده بیان کنید

همه متوجه نیستند که یک دستور زبان انگلیسی وجود دارد که می تواند برای اشاره به تقریباً هر رویدادی از گذشته ، حال و آینده استفاده شود ، بنابراین صحبت برای هر زبان آموز مبتدی بسیار آسان است.

آنچه من به آن اشاره می کنم پیشرفت فعلی است و مردم همیشه از آن برای صحبت در مورد رویدادهای گذشته استفاده می کنند - "بنابراین ، من در حال رانندگی به محل کارم هستم و ناگهان بنزینم تمام شد!" - اقدامات مداوم - "من در حال رانندگی به محل کار هستم ، واقعاً نمی توانم صحبت کنم!" - حقایق ساده - "به طور معمول من با همکارم به محل کار می روم" - و برنامه های آینده - "من دوشنبه ها کار نمی کنم زیرا یکشنبه شبها بیرون می رویم!"

بله ، می دانم که شما در بخش نظرات استدلال می کنید که دستور زبان انگلیسی همیشه جای خود را دارد و اینکه استفاده از Present Progressive در همه شرایط 100٪ صحیح به نظر نمی رسد.

خوب حدس بزن چی؟ من هرگز نگفتم نیازی به استفاده از زمان های دیگر ندارید.

نکته من این است - در مراحل اولیه صحبت انگلیسی ، دانش آموزان می توانند با Present Progressive کار کنند و از آن دور شوند ، و این همان چیزی است که صحبت انگلیسی را بسیار آسان می کند.