زنان عیب های بسیاری دارند ولی در مرد ها فقط دو عیب وجود دارد :1 آنچه بر

زبان می آورند و2 آنچه انجام می دهند !

زن خطرناک وجود ندارد ، مرد ها خودشان آسیب پذیرند !!

زن ، خودش را خوشگل می کند ، چون خوب فهمیده که چشم مرد تکامل یافته تر از مغز اوست !

شوهر سر است ، زن تاجی که بر رویش نهاده اند.!

مرد نثر آفرینش است و زن ، شعر آن

عوض کردن شوهر فقط عوض کردن مشکل است !!

من برای تلفظ شو... هه ... هه ... هه ... هر ، مشکل دارم .

بسیاری از مرد های با هوش ، زن کودنی دارند ، اما به ندرت زن با هوشی پیدا می شود که شوهر کودنی داشته باشد.

یکی از علایم پیری مرد این است که که وقتی خانم راننده ای با او تصادف کرد به جای اینکه در صدد آشنایی با او بر آید پلیس را خبر کند .

ورود زن آغاز سعادت و خوشبختی است .

زن برای شوهرش حکم چتر را دارد ، هم عصای دستش است و هم از باران حوادث محافظتش می کند .

من نمیخواهم انکار کنم که زنان احمق اند ، خداوند آن ها را آفرید تا با مرد ها جور در بیاییند !

مرد ها وقتی شوهران خوبی هستند سخت کسل کننده اند ، و وقتی هم که شوهران خوبی نیستند به طور نفرت آوری مغرور اند

مردی که سعی می کند زنی را فراموش کند هر گز او را دوست نداشته است .

وقتی مردی در اتومبیل را برای همسرش باز می کند دو حالت دارد : یا اتومبیل نو است یا همسرش !!!

مرد افتخار و شهرت می خرد اما زن بهایش را می پردازد .

مرد ها جنگ را دوست دارند چون به خاطر جنگ ، ظاهر جدی پیدا می کنند و این تنها چیزی است که نمی گذارد زن ها بهشان بخندند.

زن ها همیشه نگران چیز هایی هستند که مرد ها فراموش می کنند ، و مرد ها همیشه نگران چیز هایی هستند که زنان به یاد می آورند !

چرا ما زن ها نمی توانیم ( جک ) بگوییم ؟ زیرا با آنها ازدواج می کنیم !

خدا مرد را آفرید ، ولی اگر من بودم بهترش را می آفریدم !

همه ی مرد ها بد نیستند ، بد و بد ترین هم دارند !

در دنیا تنها دو چیز زیباست : زن و گل

عروس زنی است با دور نمای زیبای خوشبختی در پشت سر !

چرا مردان زنان با هوش را دوست دارند : به این خاطر که دو قطب غیر همنام یکدیگر را می ربایند

پشت سربیشترزنان مشهور مردی ایستاده که نا امیدش کرده است.

هنگامی که مردان عاشق زنان می شوند ، تنها بخش اندکی از زندگی اشان را به آن ها می بخشند ، اما زنان همه چیزشان را فدای عشق می کنند.

عشق تاریخ زندگی یک زن است ولی در زندگی یک مرد ، تنها یک حادثه ی فرعی .

مردها مثل طالبی اند ، از هر ده تا یکی خوب در می آید .

شوهر باز نشسته ، شغل تمام وقت همسرش است !

هر مردی می تواند داماد شود ، اما هر دامادی نمی تواند مرد باشد !

مرد ها بر دو نوع اند ، یا بد جنس اند و یا جنسشان خراب است.

مشکل زنان این است که با( هیچی) هیجان زده می شوند و بعد هم با( او) ازدواج می کنند !!

مرد ها همیشه از این هراس دارند که زنان بدون آنها بتوانند گلیم خود را از آب بکشند !!

و در انتها : مرد ها همان چیزی هستند که مادرشان ساخته است !!!