صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 10 / از مجموع 31 پاسخ )

موضوع: ماجرای چت عسل و کاظم

رشته
    مهندسی شیمی

پیش فرض ماجرای چت عسل و کاظم

و روزی دیگر

خط نوشتم گریه کردم زار زار
    من نمانم خط بماند یادگار

رشته
    مهندسی شيمي

خوب مشخص ديگه دنياي مجازي(چت روم) آخرش به همين جاها ختم ميشه ديگه.
    سبزتيم

زانو نميزنم حتي اگر سقف آسمان از قد من كوتاه تر باشد

(كورش كبير)

مدیر انجمن
    رشته
    مهندسي شيمي

خوب مشخصه ديگه . دخترا هميشه نگاهشون به مادياته .
    وقتي پا در عرصه جهان مي گذاريم بر بال تاريخ سوار شده ايم و عمل ما ماندگار مي شود و هزاران فرزند به دنيا نيامده اين سرزمين ،‌عزت فردايشان را از بازوان و انديشه ما مي خواهند .
    نادر شاه

مدیر انجمن
    رشته
    مهندسی شیمی

دخترا عقلشون تو چششونه
    دلم را در غمت کردم ز هر ویرانه ویرانتر
    چو دیدم دوست میدارد دلت دل های ویران را

خوب مشخصه دیگه شما پسرا هم دنبال دخترای خوشگلید

مدیر انجمن
    رشته
    مهندسي شيمي

البته اين يه موضوع رو كاملاً اشتباه ميكنيد . چون پسرها به دنبال چيزي كه زياد تو جامعه پيدا ميشه نميرن و هميشه به دنبال چيزها تك مي گردن (همون حجب و حيا و وقار )
    ویرایش توسط مسعود جعفرزاده : 05-02-2010 در ساعت 12:01 AM
    وقتي پا در عرصه جهان مي گذاريم بر بال تاريخ سوار شده ايم و عمل ما ماندگار مي شود و هزاران فرزند به دنيا نيامده اين سرزمين ،‌عزت فردايشان را از بازوان و انديشه ما مي خواهند .
    نادر شاه

Talking

با سلام به همگی

ضمن تشکر از سرکار خانم رودحله پور بخاطر ایجاد این تاپیک،نکاتی را در جواب دوستان عرض میکنم:

اولاً که این عکسی که دختره گذاشته از اون عکس های اینترنتی هستش و با یه سرچ کوچولو تو هزار سایت این عکس پیدا میشه و پسره هم خیلی اس بوده که این عکس رو ندیده بود تا حالا

ثانیاً این چت و عکس کاملا ساختگی هستش، و هر عقل سلیمی این موضوع رو درک میکنه

ثالثاً این موضوع رو قبول دارم که دخترای که دنبال پسر هستن ، 90% به ماشین و حساب بانکی طرف دل میبندن...

رابعاً هیچوقت توی دنیای مجازی نمیشه به کسی اعتماد کرد

خامساً اکثر دخترهای که میشینن پای چت،قیافه درست و حسابی ندارن و کسی محلشون نمیذاره، دختر خوشکل که دنبال پسر باشه میاد تو خیابون ها و رو هوا میزننش

و مهمتر از همه

اگه زیر صفحه های دوعکس،همون صفحه چت نگاه کنید چت اولی و دومی در یک روز و با اختلاف حدود 6 دقیقه میباشد، که این نیز دلیلی دیگر بر ساختگی بودن عکس و چت میباشد

آفرین آقای مراد زاده خیلی واردی مثل اینکه خوب بدونی ندونی این یه طنز بوده همین وگرنه کسی تویی چت نه دنبال شوهر نه دنبال زن چون توی این دنیایی مجازی صداقت زیاد گیر نمیاد یه زندگی خوشبخت هم اصل و بنیادش صداقت آقای جعفر زاده من کم دیدم یه پسر دنبال حجب حیا یه دختر باشه بیشتر دنبال خوشگلی هستن نه خوشگلی با آرایش که خودشون خوشگل باشن
    ویرایش توسط پروان : 05-02-2010 در ساعت 03:08 PM

Wink

نقل قول نوشته اصلی توسط پروان نمایش پست ها
    آفرین آقای مراد زاده خیلی واردی مثل اینکه خوب بدونی ندونی این یه طنز بوده همین وگرنه کسی تویی چت نه دنبال شوهر نه دنبال زن چون توی این دنیایی مجازی صداقت زیاد گیر نمیاد یه زندگی خوشبخت هم اصل و بنیادش صداقت آقای جعفر زاده من کم دیدم یه پسر دنبال حجب حیا یه دختر باشه بیشتر دنبال خوشگلی هستن نه خوشگلی با آرایش که خودشون خوشگل باشن
    وارد دیگه چیه ؟مگه شما خارج هستین که من وارد باشم؟
    شما که اینقدر به کلمه خوشکل علاقه مندین حداقل درست تلفظ کنید و اینقدر حوشگل خوشگل نکنید
    در ضمن اونای که دنبال قیافه دختر هستن واسه ازدواج نیست واسه رسیدن به خواسته هاشون هستش،اگه کسی یه دختری رو به قصد ازدواج بخواد مطمئنا اولین ملاک رو روی نجابت اون دختر قرار میده

من تقریبا با شماها موافقم، این که بحث نداره اولاً ثانیاً ثالثاً رابعاً هیچوقت توی دنیای مجازی نمیشه ب کسی اعتماد کرد همین و دیگر هیچ !!!!

فعلاً ترجیع میدم نظرات دیگران را بفهمم !!!!
    ویرایش توسط Robot : 05-02-2010 در ساعت 07:19 PM

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)