( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 5 / از مجموع 5 پاسخ )

موضوع: دختر ماشین شناس!!!

رشته
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

Red face دختر ماشین شناس!!!

دختر ماشین شناس!!!

داستان رو بنده خدایی تعریف میکنه ، چقد جالبه

چند روز پيش براي عوض کردن روغن ماشينم به مکانيکي رفته بودم ..که دختر خانومي 27-26 ساله وارد شد و به مکانیک گفت :

ببخشيد آقا ....

يه 710 ميخواستم ميشه لطف کنين بدين؟؟

مکانيک گفت :710 تا چي؟؟

دختر خانوم گفت : 710 ماشين من گم شده ..اگه ميشه يه دونه بدين !!

مکانيک گفت : 710 ؟؟ حالا اين 710 چي هست ؟؟

دختر خانوم که عصباني شده بود گفت : آقا مگه من باهات شوخي دارم ميگم يه 710 بده ...چون خانومم فکر ميکني حاليم نيست

نه خوبم حاليمه.

مکانيک بیچاره گفت :خدا شاهده خانوم جسارت نکردم .. ولي من نميدونم شما چيو ميگين؟؟

دختر خانوم که فکر می کرد یارو داره جلو من دستش می ندازه گفت : بابا جون عجب مکانيک هستي تو ..هموني که وسط موتور ماشينه

..کارش نميدونم چيه ولي همه ماشين خارجی ها دارن اين قطعه رو .. مال منم هميشه بوده ...حالا من گمش کردم و يکي لازم دارم!!

مکانيکه که کلافه شده بود يه کاغذ داد به خانومه و گفت ميشه شکل اين قطعه رو بکشي اين جا؟؟

دختر خانوم هم با کلي ژست يه دايره کشيد و وسط اون نوشت 710 مکانيک يه نيگاهي به شاهکار نقاشي انداخت و يه نگاهی هم به موتور ماشين من که درش باز بود کرد و گفت :

خانوم اين قطعه رو که ميگين تو اين ماشين هم هست؟؟ دختر خانوم باخوشحالي جيغي کشيد وگفت آره اوناش...!!!! ميدونين چي رو نشون داد؟؟.........

اين رو............ ..

عکسش رو گذاشتم ببينين !

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

از اونجايي كه احتمال ميدم خانم هاي محترمي كه اين ايميل رو مطالعه مي كنن هنوزم متوجه نشده باشند :D .... اين عكس رو 180 درجه بچرخونيد تا متوجه بشيد
    ای کاش یاد بگیریم که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه تسلیم را بالابگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ دنده های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد.

برگرفته از کتاب طراحی اجزا ماشین نوشته جوزف شیگلی

║▌█│║▌║│█║▌║█║
    Copyright © 2013-2014™

مدیر انجمن
    رشته
    مهندسي شيمي

البته خانمها هميشه از اين اشتباهات نميكنن . فقط يك درصد امكان داره اين اتفاق رخ بده.
    آخه 99 درصد ديگش اونها ماشين رو خراب مي كنند و آقايان اونو براي تعمير به تعميرگاه مي برن .
    البته دانشجوهاي دختر رشته شيمي اين اشباهات رو مرتكب نميشن چون بارها با اين وا‍‍‍‍‍‍‍ژه برخورد كردن .
    وقتي پا در عرصه جهان مي گذاريم بر بال تاريخ سوار شده ايم و عمل ما ماندگار مي شود و هزاران فرزند به دنيا نيامده اين سرزمين ،‌عزت فردايشان را از بازوان و انديشه ما مي خواهند .
    نادر شاه

رشته
    مهندسی شيمي

710 يا oil
    چه فرقي ميكنه يه چيزي باشه بدن اين خانوم در قسمت روغن موتور رو ببنده حالا مي خواد 710 باشه يا oil باشه

ویرایش توسط داراب حسن پور : 05-09-2010 در ساعت 12:25 AM
    سبزتيم

زانو نميزنم حتي اگر سقف آسمان از قد من كوتاه تر باشد

(كورش كبير)

یه مورد مشابه هم ما برخورد کردیم...
    روزی با دوستم جناب ابطحی در صف عابر بانک منتظر بودیم تا نوبتمون بشه ، نوبت رسید به خانمی که جلوی ما بود، با یه اعتماد به نفس بالای کارت رو از کیفش در آورد و گذاشت تو قسمتی که رسید دریافت میکنن، حالا نزن کی بزن...
    ما که متوجه درگیری شدید بین این خانم و دستگاه atm شدیم ، دوستم آروم بهش گفت خانم محترم اینجا رسید میاد بیرون کارت رو پایین میزنن، برگشت با لهجه ی غلیظ گفت : خوم میفهمم تو نیخوا یادش بدی :-)
    اونجا بود که با قهقه های خود ایشون رو بدرقه کردیم. . .

رشته
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

Thumbs down

نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود جعفرزاده نمایش پست ها
    البته خانمها هميشه از اين اشتباهات نميكنن . فقط يك درصد امكان داره اين اتفاق رخ بده.
    آخه 99 درصد ديگش اونها ماشين رو خراب مي كنند و آقايان اونو براي تعمير به تعميرگاه مي برن .
    البته دانشجوهاي دختر رشته شيمي اين اشباهات رو مرتكب نميشن چون بارها با اين وا‍‍‍‍‍‍‍ژه برخورد كردن .

آره این اتفاق اصلاً واسه خانوما نمیافته!!!!!!!!
    همین دیروز بود چهار راه مجتع خانومه سوار زانتیا بود، اروم زد به یه پراید!!حالا همه واساده بودن که یهو پای خانومه رفت روگاز زد به دیوار مجتمع بعد ماشینو انداخت توی جوی فاضلاب...

اینا همه نشونه اعتماد به نفسه ها.....

اگه این اتفاق قرار باشه بیافته دانشجوی رشته شیمی نمیشناسه که!!! باید دید چقد اعتماد به نفس داره...
    ویرایش توسط جواد نجفی : 05-09-2010 در ساعت 08:58 AM
    ای کاش یاد بگیریم که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه تسلیم را بالابگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ دنده های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد.

برگرفته از کتاب طراحی اجزا ماشین نوشته جوزف شیگلی

║▌█│║▌║│█║▌║█║
    Copyright © 2013-2014™

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)