( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 8 / از مجموع 8 پاسخ )

موضوع: طنز: اعترافات مجسمه‌های ربوده شده

پیش فرض طنز: اعترافات مجسمه‌های ربوده شده

شهرام شکیبا در خبرآنلاین نوشت:

فعلاً همه‌چیز مملکت تعطیل است و یک عده مجسمه می‌دزدند و الباقی مملکت هم دنبال مجسمه‌ها می‌گردند.

خواب راحت هم نداریم. شب‌ها به فرموده پسر 6 ساله‌ام همه عروسک‌هایش را در کمد می‌گذارم. درش را قفل می‌کنم. کلید را می‌گذارم زیر سرم و خودم هم می‌خوابم جلوی در کمد که اگر «دزد عروسک‌ها» آمد، پایش را یک جای من بدبخت بگذارد و من «آخ» از نهادم برآید و پسرم دستگیرش کند.

میان این هیر و ویر همه شده‌اند مدعی مجسمه‌ها. آنقدر که دانشگاه دامپزشکی هم مجسمه گوساله‌اش را جزو لیست دزدی‌ها می‌داند،‌اما مسئولان قبولش ندارند. یادش به‌خیر (!) یک وقتی همه توی این مملکت یک لیست از سوژه‌های قتل‌های زنجیره‌ای داشتند که اسم خودشان در آن بود و به آن فخر و مباهات می‌کردند. حالا همه یک‌ لیست از مجسمه‌ها دارند.

توی این داستان سازمان زیباسازی شهرداری تهران تازه بعد از این همه دادوقال آمده و اعلام کرده چند تا از مجسمه‌ها دست ماست و داریم تعمیرشان می‌کنیم ولی از الباقی‌شان بی‌خبریم. تازه همان را هم در دم تکذیب می‌کنند.

1- آیا شهرداری تهران،‌ مال ایران است؟

2- آقایان تا حالا کجا بودند؟ و حالا از کجا آمده‌اند؟

3- شهرداری با ما شوخی دارد؟

4- حالا یه کم دیگر بگردند شاید الباقی‌شان هم پیدا شد و بعد تکذیب کردند. اما اصلاً مهم نیست. به زودی معلوم می‌شود مجسمه‌ها کجایند. یک نفر ناشناس با خانواده آنها تماس می‌گیرد. بعد روزنامه‌ها می‌نویسند. بعد اعترافات مجسمه‌ها در اختیار رسانه‌های گروهی قرار می‌گیرد. آنها اعتراف می‌کنند که از آرا و اندیشه‌های برخی از جامعه‌شناسان منحط غربی تلقی و تعبیر درستی نداشته‌اند و نظریاتش را بد فهمیده‌اند. حتی امکان دارد یکی از مجسمه‌ها با بازجویش ازدواج هم بکند. البته همه این‌ها پیش از فرآیند آدم شدن مجسمه‌ها حین بازجویی‌هاست و این اصلاً چیز عجیبی نیست. مگر پینوکیو آدم نشد؟ شما فکر می‌کنید مجسمه‌های برنزی چه چیزی از پینوکیو و سازندگانشان چه چیزی از پدر ژپتو کم دارند؟

بدین‌وسیله امیدواریم مجسمه‌ها هرچه زودتر از اغتشاش‌گران و سران فتنه اعلام برائت کنند و به آغوش ملت بازگردند. از قوه قضاییه هم خواستاریم با شدت برخورد کند.
    منبع :تابناك
    بزرگي حسادت مي آورد. حسادت كينه به دنبال دارد.و كينه دروغ مي زايد .!!!

رشته
    مهندسی شيمي

بابا خودمون رو ندزدن جاي شكرش باقيه!!!

سبزتيم

زانو نميزنم حتي اگر سقف آسمان از قد من كوتاه تر باشد

(كورش كبير)

مدیر انجمن
    رشته
    مهندسي شيمي

واقعاً ظنز جالب و گزنده اي بود . حقيقتاً جاي سئوال داره كه چگونه 12 مجسمه از مكانهاي عمومي تهران ربوده شده . مجسمه هايي كه اونقدر كوچيك نيست كه بخواد تو جيب جا بشه و حمل اون مستلزم جرثقيل و ابزار آلات بزرگيه اونهم توي مكانهايي عمومي اي كه هيچگاه از چشم مردم پنهان نمي مونه و همچنين تعجب برانگيزتر از اون اينه كه اين سرقت ها طي چندين ماه صورت گرفت و مسئولين فرصت كافي براي بررسي اين موضوع و پيشگيري از سرقت هاي احتمالي بعدي داشتند اما بعد از هر سرقت كه قول پيگيري دادند نه تنها عملي نشد بلكه وقتي دزدها بي خيالي مسئولين رو ديدند به فكر سرقت بقيه مجسمه ها هم افتادند .
    وقتي پا در عرصه جهان مي گذاريم بر بال تاريخ سوار شده ايم و عمل ما ماندگار مي شود و هزاران فرزند به دنيا نيامده اين سرزمين ،‌عزت فردايشان را از بازوان و انديشه ما مي خواهند .
    نادر شاه

رشته
    مهندسی شیمی

دوستان عزیز به شما توصیه میکنم که بروید شعر زیبای سید طالب بنام (( بیدمک ))

و یک شعر زیبای دیگر دوباره از همین شاعر در مورد دزد که میگه :

(( بالا دزه و دومن دزه آقا دزه و نوکر دزه ، کشور سر اندرپا دزه )) رو گوش بدین .

عزیز من..
    فعلا تمام نیروهای این مملکت جمع شدن و از ((یک چیز)) فقط مراقبت می کنند..
    بقیه ی مملکت ظاهرا ارزش چندانی براشون نداره!!!!
    be careful babay

رشته
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط jimi king نمایش پست ها
    عزیز من..
    فعلا تمام نیروهای این مملکت جمع شدن و از ((یک چیز)) فقط مراقبت می کنند..
    بقیه ی مملکت ظاهرا ارزش چندانی براشون نداره!!!!

جانم آن یک چیز چیه ؟

استغفرو ا...
    حرف تو دهنم می ذاریا....
    خوب ((چیز)) یعنی ((چیز)) دیگه...گیر بدی میدمت این آقاهه
    be careful babay

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع