صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 89101112
( مشاهده پاسخ شماره 111 تا 118 / از مجموع 118 پاسخ )

موضوع: حقوق ماهانه رئیس جمهور های دنیا چقدر است ؟

رشته
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

خیلی ملایم بود که....
    ای کاش یاد بگیریم که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه تسلیم را بالابگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ دنده های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد.

برگرفته از کتاب طراحی اجزا ماشین نوشته جوزف شیگلی

║▌█│║▌║│█║▌║█║
    Copyright © 2013-2014™

رشته
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط جواد نجفی نمایش پست ها
    منتظر جواب نباش ...
    اول بگم که 1911 تا از پستای من تشکر کردن نه تعداد پست هاست_نوشته: 1,431
    حرفی که منطقی باشه جواب داره _ میدونم از کجا پرشدی تو _ اگه به کسی مثل روبوت علاقه دارم چه ربطی به سایت داره ماکه چندساله دوستیم مثل دوستی من و تو ولی.....

اگه کسی از سایت زده میشه روزی چندتا هم اضاف میشه!!!
    بعدشم قسمت مکانیک رو برو ببین...
    بعدشو خود روبوت جواب میده چون کلاس دارم باید برم....
    يعني چي از كجا پر شدي ... خودم دارم ميبينم سايتو لازم نيست كسي چيزي بگي ... اون چنتايي كه ميگي اضافه شدن امار ارسالي هاشون چقدر بوده .... يا اومدن يه سوالي بپرسن يا اومدن چيزي دانلود كن واسه همين عضو شدن .... خدا رو شكر كه جنابعالي با روبوت دوستي اما ربط به اين كه شما و ايشون صحبت كردن و شوخي مسخرتون رو تو سايت مينويسين ... به قول شما 1431 پست داري همش حرفي زدي كه 1 درصدم سود علمي يا فرهنگي نداشته ...

انتظار جواب از شما نيست ... انتظار عكس العمل از اقاي مرادزاده و رضا ضاده در مقابل كامنتاي شما رو داريم
    دلم را در غمت کردم ز هر ویرانه ویرانتر / چو دیدم دوست میدارد دلت ، دل های ویران را . . .

نوشته اصلی توسط ario barzan
    خدا رو شكر كه جنابعالي با روبوت دوستي اما ربط به اين كه شما و ايشون صحبت كردن و شوخي مسخرتون رو تو سايت مينويسين
    آقا شوخی مسخره کجای سایت رویت شده؟! چ ربطی ب دوستی منو و ایشون داره؟! منظورتون از رابطه دوستی من و ایشون چیه؟ اگ بستن و حذف تایپک هاس ک ربطی ب این موضوع نداره.. عمده شوخی های منو ایشونم توی چت باکسه ک بنده عذر خواستمو جوابی نگرفتم شمام وقتی از کسی شکایتی دارید یا شاکی هستید نیاز نیست اینجا رو ب چالش بکشید ک من بخوام ی چیز بگم جواد بخواد بگه یا خودت... فردا بخوایم از هم ناراحت بشیم... لطف کنید با مدیران سایت همون عزیزانی ک نام بردید درمیون بذارید زودتر نتیجه میگیرید... مطمئن باشید اگه اطلاع داده بودید زودتر ب نتیجه میرسیدید...
    بعضاً تشکر میکنم
    و خدا برای من کافیست...

رشته

Thumbs down

نقل قول نوشته اصلی توسط ario barzan نمایش پست ها
    يعني چي از كجا پر شدي ... خودم دارم ميبينم سايتو لازم نيست كسي چيزي بگي ... اون چنتايي كه ميگي اضافه شدن امار ارسالي هاشون چقدر بوده .... يا اومدن يه سوالي بپرسن يا اومدن چيزي دانلود كن واسه همين عضو شدن .... خدا رو شكر كه جنابعالي با روبوت دوستي اما ربط به اين كه شما و ايشون صحبت كردن و شوخي مسخرتون رو تو سايت مينويسين ... به قول شما 1431 پست داري همش حرفي زدي كه 1 درصدم سود علمي يا فرهنگي نداشته ...

انتظار جواب از شما نيست ... انتظار عكس العمل از اقاي مرادزاده و رضا ضاده در مقابل كامنتاي شما رو داريم
    اینکه بار علمی نداشته یا داشته اولاً که نظر همه کاربرا شرطه _ بعدشم شایدم چون شیمی باشی برات سود علمی نداشته باشه ، چون مطالب علمی حول رشته مکانیک هم فراوان نوشته شده توی سایت که من بیشتر اینکارو کردم اما افسوس که چشم..... _(درحالیکه افراد مهندس شیمی در این سایت زیادن خوشبختانه که نظری عکس نظر یو دارند!)
    اگه مطالبی بصورت مختلف توی سایت نوشته شده که با استقبال بیشتر کاربرا هم روبرو میشه، کاربرای زیادی همچین تاپیکایی ایجاد کردند که اگه خواستی میارم نمونه هاشو برات البته اگه حذف نکرده باشن

من به احترام دوستیمونو مدیرای سایت دیگه چیزی نمیگم
    بنده و روبوت توهمین سایت فقط عضو نیستیم که یو چیزی به رخ ما میکشی

ارزش دوستی فراتر از این جر و بحث هاست
    ای کاش یاد بگیریم که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه تسلیم را بالابگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ دنده های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد.

║▌█│║▌║│█║▌║█║
    Copyright © 2013-2014™

منتظر جواب نباش ...
    اول بگم که 1911 تا از پستای من تشکر کردن نه تعداد پست هاست_نوشته: 1,431
    حرفی که منطقی باشه جواب داره _ میدونم از کجا پرشدی تو _ اگه به کسی مثل روبوت علاقه دارم چه ربطی به سایت داره ماکه چندساله دوستیم مثل دوستی من و تو ولی.....

اگه کسی از سایت زده میشه روزی چندتا هم اضاف میشه!!!
    بعدشم قسمت مکانیک رو برو ببین...
    بعدشو خود روبوت جواب میده چون کلاس دارم باید برم....

با سلام

جناب نجفی عزیز

احترام شما به جا ولی بدون تعارف عرض میکنم ، از امروز امیدوارم شاهد بحث های جنابعالی با دیگران نباشیم، اگر موضوعی رو ایجاد میکنید در مورد همون موضوع فقط بحث کنید و اگر خیلی علاقه دارید که با هم حرف بزنید برید تو یه رومی چیزی هر چقدر دوست دارید حرف بزنید
    بهتره تو حوزه فعالیتی که جناب رضازاده عزیز براتون معرفی کرده فعالیت کنید و از پست های هنجار شکن و بی محتوا بر حذر باشید.

در صورت ادامه این کار طبق قوانین سایت با حضرتعالی و کسانی که رفتار مشابه دارند برخورد میکنم
    هر روز بنده نامه ها رو میخونم از شما بخاطر این رفتارها شکایت شده است.امیدوارم که رعایت کنید

مدیریت ارشد سایت

رشته

Talking

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد مرادزاده نمایش پست ها

با سلام

جناب نجفی عزیز

بهتره تو حوزه فعالیتی که جناب رضازاده عزیز براتون معرفی کرده فعالیت کنید و از پست های هنجار شکن و بی محتوا بر حذر باشید.

در صورت ادامه این کار طبق قوانین سایت با حضرتعالی و کسانی که رفتار مشابه دارند برخورد میکنم
    هر روز بنده نامه ها رو میخونم از شما بخاطر این رفتارها شکایت شده است.امیدوارم که رعایت کنید

مدیریت ارشد سایت
    خب مهندس مراد زاده عزیز خوب یه طرفه همه چیزو بیان کردین ولی تاریخشو نگاه کنی معلومه که مال یه هفته پیش بوده تمومم شده ولی باز شما رو کردی_این به کنار....

جناب رضازاده عزیز که ارادت خاصی نسبت بهشون دارم ، لطف کردن و بنده حقیر رو به عنوان یکی از مدیران بخش مکانیک انتخاب کردند _ ولی دلیل نمیشه که همش بخش مکانیک فعالیت کنم ، این قانون نانوشته همه سایتهاست که هر کاربری هر جا دلش خواست میتونه فعالیت کنه ولی در چارچوب اون سایت، منم همینکارو میکنم....اگه تفاوت نظر وجود داره که خوبه نشون میده سلایق مختلفی توی این سایت دارن فعالیت میکنن....

اما درباره موضوع آخری که بیان کردین که ازم شکایت شده، شاید ولی گفتم سلایق مختلفی در سایت مشغول فعالیتن، در برخی جاها به من توهین در حد اعلاش شده که من نه شکایتی کردم نه با توهین جواب دادم، اینو خودت خوب میدونیا....

به هرحال هر گامی که برداشتم درراستای پیشرفت سایت بوده، این همه کاربر جدید رو شما شاهدین، بخشیش از تبلیغاتیه که واسش کردم هست ، درست نیست همه چیو بگم که انگ خودشیرینی رو بهم بچسبونن، نه اینطور نیست ولی واقعیتش اینه که من بیشتر به فکر سلامت بودن سایتم....

║▌█│║▌║│█║▌║█║
    Copyright © 2013-2014™

خب مهندس مراد زاده عزیز خوب یه طرفه همه چیزو بیان کردین ولی تاریخشو نگاه کنی معلومه که مال یه هفته پیش بوده تمومم شده ولی باز شما رو کردی_این به کنار....

جناب رضازاده عزیز که ارادت خاصی نسبت بهشون دارم ، لطف کردن و بنده حقیر رو به عنوان یکی از مدیران بخش مکانیک انتخاب کردند _ ولی دلیل نمیشه که همش بخش مکانیک فعالیت کنم ، این قانون نانوشته همه سایتهاست که هر کاربری هر جا دلش خواست میتونه فعالیت کنه ولی در چارچوب اون سایت، منم همینکارو میکنم....اگه تفاوت نظر وجود داره که خوبه نشون میده سلایق مختلفی توی این سایت دارن فعالیت میکنن....

اما درباره موضوع آخری که بیان کردین که ازم شکایت شده، شاید ولی گفتم سلایق مختلفی در سایت مشغول فعالیتن، در برخی جاها به من توهین در حد اعلاش شده که من نه شکایتی کردم نه با توهین جواب دادم، اینو خودت خوب میدونیا....

به هرحال هر گامی که برداشتم درراستای پیشرفت سایت بوده، این همه کاربر جدید رو شما شاهدین، بخشیش از تبلیغاتیه که واسش کردم هست ، درست نیست همه چیو بگم که انگ خودشیرینی رو بهم بچسبونن، نه اینطور نیست ولی واقعیتش اینه که من بیشتر به فکر سلامت بودن سایتم....

بی تردید همین طور هست که می فرمایید

ولی ما خواستیم اندکی مطالب سایت را از حوزه عمومی خارج کنیم و به بحث های علمی بپردازیم و از آنجا که حضرتعالی بسیار فعال و کوشا هستید از شما یاری خواستیم

رشته

new یک عکس متفاوت از ‏احمدی نژاد و موسوی

این تصویر در مراسمی که در سالن همایش‌های کتابخانه ملی در تاریخ «۳۰ خرداد ۸۵ » صورت گرفته، تهیه شده است.

║▌█│║▌║│█║▌║█║
    Copyright © 2013-2014™

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 89101112

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)