صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 10 / از مجموع 11 پاسخ )

موضوع: نرم افزار شبیه ساز سیستم های پالایشگاهی، پتروشیمی، الکترولیتی و جامد hysys

رشته
    مهندسی شیمی

Thumbs up نرم افزار شبیه ساز سیستم های پالایشگاهی، پتروشیمی، الکترولیتی و جامد hysys

این نرم افزار جزء یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای حال حاضر در مهندسی شیمی می باشد. این نرم افزار ابتدا متعلق به شرکت HyproTech‌ بود که در سال 2004 با خریداری شدن آن توسط Aspen Technology توسط این شرکت توسعه پیدا کرد.

امکانات این نرم افزار:
    - وسعت اطلاعات کتابخانه ای Library
    - وسعت معادلات ترمودینامیکی Properties
    - ضرایب باینری Binary Coeeficients
    این نرم افزار به دانشجویان کمک می کند تا محاسبات طولانی را با روشی آسان در چند ثانیه انجام دهند. به همین دلیل دانشجویان می توانند تحلیل های پارامتریک و سایر سنجش ها را به سهولت انجام دهند و می توانند یک تحلیل عمیق تر بر اصول عملیات واحد در آزمایشگاه ها تهیه کنند.HYSYS به گونه ای برنامه ریزی شده است که صحت و سرعت شبیه سازی را با سادگی کار شبیه سازی تلفیق می کند. برای طراحی های جدید، قادر است به سرعت مدل ها را برای ارزیابی گزینه های متعدد بوجود آورد. پس از گزینش چند طرح برتر، می توان مدل هایی بسیار واقع بینانه بر مبنای آنها ایجاد کرد که تجهیزات اضافی و جزئیات فرآیند نیز در آنها در نظر گرفته شده باشد.
    با HYSYS می توان عملیات مجتمع را به سرعت بهبود بخشید و نیز از درستی کارکرد دستگاه ها اطمینان حاصل کرد. برای مثال در تشخیص نقص دستگاه ها مانند میزان جرم گرفتگی مبدلها و پدیده طغیان در برج های تقطیر می توان از آن استفاده کرد.
    این نرم افزار به دانشجویان کمک می کند تا هرگونه متغیر وابسته به متغیر های دیگر را که توسط دانشجویان انتخاب شده است پیش بینی کنند. برای مثال یک دانشجو می تواند مقادیر بالا و پایین شرایط یک ستون تقطیر که توسط خوراک ورودی داده شده است و همچنین مقادیر نرخ واکنش و سرعت بارگزاری مواد درون جوش آورنده را پیش بینی کند.
    بطور متناوب دانشجویان می توانند شرایط خوراک که توسط مشخص سازی مقادیر بالا یا پایین جوش آورنده بدست آورند و یا می توانند مقدار بارگزاری شده را مشخص کنند تا بتوانند مقادیر بالا یا پایین را بدست آورند.
    HYSYS محیطی را فراهم می کند که دانشجویان با تسلط بر عملیات می توانند تنها با استفاده از تعداد انتخاب کمی از Menu ها نحوه عملکرد یک عملیات را پیش بینی کنند.
    نکات:
    1- این نرم افزار در محصولی جدید به نام aspenONE عرضه شده است که به همراه نرم افزاری دیگری است و پس از بررسی ممکن است در سایت قرار بگیرد.
    2- این نسخه جدیدترین نسخه موجود از این برنامه است که به همراه کرک کامل ارائه شده است.
    3- نرم افزار توسط راسخون نصب و تست شده است و هیچ محدودیت زمانی و ساختاری ندارد.
    4- بعد از نصب به فولدر Crack‌بروید و طبق دستورالعمل موجود در فایل متنی فایلها را در مسیرهای تعیین شده کپی کنید.

رشته
    مهندسی شیمی

پیش فرض آخرین ورژن برنامه ASPENبا عنوان AspenONE V7

این آخرین ورژن برنامه Aspen است مشکلات این برنامه :
    1- حجم زیاد آن است 4.7 گیگ (با Adsl نامحدود ویا چند شب بی خواب ADSL محدود قابل حل است)
    2- روی سرور اصلی یک سایت روسی است خوب این مشکل از طریق زیر قابل حل است
    مترجم گوگل
    کافی است متن خود را باکس کپی و پیست کنید و یا حتی لینک سایت را دران بگذارید
    3- ریجیستر کردن در سایت مذکور است که با ندانستن زبان روسی مشکل است (ولی از طریق راه حل بالا قابل حل است)
    4-قابلیت RESUME برای دانلود ندارد.

حالا آدرس سایت: http://lavteam.com
    می تونید در باکس کلمه مورد نظر خود را تایپ کنید.

--------------------------------------------------------------------------------------------
    انجمن مهندسی وب سایت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان
    www.diau.ir

--------------------------------------------------------------------------------------------

رشته
    مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : نرم افزار ASPEN HYSYS 2006

سعید جون دست درد نکه از نرم افزار های سیسی که گذاشتی بچه ها باید بدونند که پرکاربردترین نرم افزار برای رشته ی مهندسی شیمی
    من سعی می کنم تو این بخش به بچه ها با فایل های آموزشی زیادی که از های سیس دارم این نرم افزارو بهشون یاد بدم ولی الان دارم بعضی مطالب را جمع می کنم و برخیشون رو هم دارم خودم می نویسم که تا جمع جورشون کردم اینجا می ذارمش تا بچه ها استفاده کنن..
    افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کار را به صورتی متفاوت انجام می دهند.

رشته
    مهندسی شیمی

پیش فرض آشنایی با برخی از معادلات موجود درون HYSYS

آشنایی با برخی از معادلات موجود درون HYSYS
    {دانلود در ضمیمه}
    فايل هاي پيوست شده
    افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کار را به صورتی متفاوت انجام می دهند.

رشته
    مهندسی شیمی

پیش فرض نرم افزار Hyprotech HYSYS 3.2

نرم افزار Hyprotech HYSYS 3.2

HYSYS 3.2 is the second minor release on the HYSYS 3 series and builds on the significant advancement in simulation technology offered in HYSYS 3.01 and 3.1. As with every AspenTech product, it reflects our commitment to delivering Process Asset Lifecycle Management within a platform that is the world leader in ease of use and flexibility, and sets the standard for an open engineering environment. This version provides the technology framework to support Steady State process design, Dynamic operability and management, Asset Planning and Utilization and Real Time Optimization. This allows you, our customer, to further leverage your modeling investment to obtain real business benefits.

HYSYS 3.2 was designed with three main purposes in mind. One to deliver the first level of integration between HYSYS and the Aspen Engineering Suite products since the combination of Hyprotech and Aspentech. Second, improve the Upstream capabilities of HYSYS by providing a Upstream option which delivers new thermodynamic capabilities in Black oils and PVT as well as improved integration with Upstream well and flowline modeling tools. Thirdly to continue to add engineering enhancements for both steady state and dynamics that will enable users to extract more value from HYSYS.

| دانلود قسمت اول |
    | دانلود قسمت دوم |
    | دانلود قسمت سوم |
    | دانلود قسمت چهارم |

انجمن مهندسی وب سایت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان
    www.diau.ir

رشته
    مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : نرم افزار ASPEN HYSYS 2006

با تشکر از آقای رضا زاده عزیز

با اجازه اقا سعید این لینک مستقیمه این برنامه می باشد

زندگی صحنه یکتایی هنرمندی ماست، هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته بجاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

رشته
    مهندسی شیمی

تاپیک به روز شد..
    لینک دانلود اصلاح گردید..

سلام
    دوستان امکان نصب hysys روی ویندوز 7 هس ؟؟؟ یا xp 64bit ؟؟؟؟؟
    پ.ن : راهی جز مجازی سازها و xp mod

ارادتمند
    و خدا برای من کافیست...

رشته
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط Robot نمایش پست ها
    سلام
    دوستان امکان نصب hysys روی ویندوز 7 هس ؟؟؟ یا xp 64bit ؟؟؟؟؟
    پ.ن : راهی جز مجازی سازها و xp mod

ارادتمند

سلام سلام سلام
    چطوری پسر؟

راستش من دیدم که رو ویندوز 7 نصب کردن .لی خودم نتونستم پیگیرشم نشدم

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید رضازاده نمایش پست ها

سلام سلام سلام
    چطوری پسر؟

راستش من دیدم که رو ویندوز 7 نصب کردن .لی خودم نتونستم پیگیرشم نشدم
    ارادتمند ،
    مدتی میشه از جوامع مجازی فاصله گرفتم
    خودم پیگیر میشم
    و خدا برای من کافیست...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)