( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 10 / از مجموع 10 پاسخ )

موضوع: اتفاقي عجيب در روند تاريخ ....

پیش فرض اتفاقي عجيب در روند تاريخ ....

در ميان حوادث تاريخي گاه ب مواردي برمي خوريم اعجاب آور و بهت آفرين.....

دو حادثه ب فاصله صد سال از يکديگر اتفاق افتاده است اما وجوه تشابه ميان اين دو حادثه آنقدر زياد است ک گويي کسي تمامي اين موارد اتفاقي و تصادفي را از قبل برنامه ريزي و هماهنگ کرده است.

دو تن از روساي جمهور امريکا آبراهام لينکلن و جان اف کندي موضوع اين شگفتي شده اند.

اخيراً برخي کارشناسان بين زندگي و مرگ دو رئـــيـــس جـــمـــهـــور سابق امريکا يعني «آبراهام لينکلن» و «جان اف کندي» وجوه تشابه فراواني پيدا کرده و بر آن انگشت گذاشته اند که شگفتي هر خواننده يي را برانگيخته است. نگاه کنيد؛

1- آبراهام لينکلن در سال 1846 ب کنگره راه يافت و جان اف کندي در سال 1946.

2- لينکلن در سال 1860 ب رياست جمهوري انتخاب شد و کندي در سال 1960.

3- هر دو رئـــيـــس جـــمـــهـــور به خصوص بر حقوق مدني تاکيد داشته اند.

4- هر دو رئـــيـــس جـــمـــهـــور پس از ورود به کاخ سفيد فرزندي را از دست دادند.

5- هر دو رئـــيـــس جـــمـــهـــور روز جمعه کشته شدند و هر دو هم به ضرب گلوله يي که به سرشان اصابت کرد.

6- منشي لينکلن، کندي نام داشت و منشي کندي، لينکلن.

7- هر دو به دست فردي از اهالي جنوب امريکا کشته شدند و هر دو هم جانشيني ب نام «جانسون» داشتند؛ اندرو جانسون ک جانشين لينکلن شد، در سال 1808 به دنيا آمده بود و ليندون جانسون ک بر جاي کندي نشست، در سال 1908،

8- «جان ويلکس بوث» ک لينکلن را ب قتل رساند، متولد سال 1839 بود و «لي هاروي اوسوالد» ک ب زندگي کندي پايان داد متولد 1939،

9- هر دو قاتل اسمي سه بخشي داشتند و هر اسم از 15 حرف تشکيل شده بود .

10- لينکلن در تئاتري به نام «فورد» ب قتل رسيد و کندي در اتومبيلي به نام لينکلن، ساخته شده در کارخانه «فورد»،

11- لينکلن در يک تئاتر کشته شد و قاتلش پس از فرار، خود را در انباري مخفي کرد. کندي از انباري هدف قرار گرفت و قاتلش پس از فرار در يک تئاتر پنهان شد.

12- «بوث» و «اوسوالد» هر دو پيش از آغاز محاکمه شان به قتل رسيدند.

13- و بالاخره اينکه لينکلن يک هفته پيش از مرگ خود در شهر «مونرو» در «مريلند» به سر مي برد و کندي اوقات خود را با هنرپيشه يي به نام «مريلين مونرو» مي گذراند...

من ک شگفت زده شدم البته خیلی وقت پیش
    و خدا برای من کافیست...

رشته
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ای کاش یاد بگیریم که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه تسلیم را بالابگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ دنده های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد.

برگرفته از کتاب طراحی اجزا ماشین نوشته جوزف شیگلی

║▌█│║▌║│█║▌║█║
    Copyright © 2013-2014™

مدیر انجمن
    رشته
    مهندسي شيمي

واقعاً خيلي عجيب بود .
    جواد جون پستت خيلي پربار بود ...
    وقتي پا در عرصه جهان مي گذاريم بر بال تاريخ سوار شده ايم و عمل ما ماندگار مي شود و هزاران فرزند به دنيا نيامده اين سرزمين ،‌عزت فردايشان را از بازوان و انديشه ما مي خواهند .
    نادر شاه

رشته
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

خب چی بگم از این داستان مسعود جون !!!!!!!
    ای کاش یاد بگیریم که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه تسلیم را بالابگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ دنده های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد.

برگرفته از کتاب طراحی اجزا ماشین نوشته جوزف شیگلی

║▌█│║▌║│█║▌║█║
    Copyright © 2013-2014™

مدیر انجمن
    رشته
    مهندسي شيمي

حتماً كه نبايد چيزي گفت . يه تشكر كافي بود ...
    وقتي پا در عرصه جهان مي گذاريم بر بال تاريخ سوار شده ايم و عمل ما ماندگار مي شود و هزاران فرزند به دنيا نيامده اين سرزمين ،‌عزت فردايشان را از بازوان و انديشه ما مي خواهند .
    نادر شاه

رشته
    مهندسی شیمی

مسعود راست میگه جواد جان بابا پست های سایت انجمن یا شکلکه یا چت بازی .

خوب می شه بدون جواب هم تاپیک رو ترک کرد حتما که نباید یه پاسخ بدی.
    زندگی صحنه یکتایی هنرمندی ماست، هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته بجاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

شکلک و چت بازی تا بحث و گفتگو فرق میکنه برای اونایی ک نظری ندارن تشکرم نیاز نیست ....
    و خدا برای من کافیست...

رشته
    مهندسی شیمی

والا تا مایاد داریم اکثر پست ها شده بحث جناب عالی و اقا جواد گل که اگه دستم بهش رسید می دونم باهاش چی کار کنم.

الان من تو داریم همین کارو می کنیم که بهتر تو قسمت پیام خصوصی با هم این بحث ها رو کنیم نه تو این تاپیک که درباره اتفاق عجیب در روند تارخه
    زندگی صحنه یکتایی هنرمندی ماست، هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته بجاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

نمیدونم این بحثا چیه که باید تونی پیام خصوصی دنبال بشه .. از نظر من نباید توی پیغام خصوصی دنبال بشه ... نمیدونم از چه چیزی شما معترضین ولی من ترجیع میدم اینطور جواب بدم.... توی همه سایت های انجمن همینطوره.. ب همین دلیل ب این سایت های انجمن گفتمان میگن

اینکه شما در بحثی شرکت نمیکنید و سکوت اختیار میکنید ب من نوعی ربطی نداره...
    و خدا برای من کافیست...

مدیر انجمن
    رشته
    مهندسي شيمي

من با نظر روح ا... جون موافقم ،فكر كنم اينجوري بهتره . اگه اين بحث ها مربوط به اون تاپيك نبود ، اگه تو قسمت چت باكس بحث بشه بهتره . لااقل اينجوري بين موضوع پستها هم پارازيت نميفته و موضوع از دستمون خارج نميشه .
    نادر شاه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)