صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 10 / از مجموع 19 پاسخ )

موضوع: تجارب (بياد تو تجربيات ديگران را بخوانيد وتجربه خود را بنويسد.)

پیش فرض تجارب (بياد تو تجربيات ديگران را بخوانيد وتجربه خود را بنويسد.)

کد : p=8915#post8915

هدف ايجاد اين موضوع اينه ك هركس هر تجربه اي يا نكته اي داره بياد اينجا مطرح كنه تا ديگران هم بخونند . شايد بدرد كسي بخوره

در هر حال موضوع جالبي ميشه و حداقل ي چيزي از همديگر ياد ميگيريم. درسته ؟!!!

پس قرار شد هركي آمد ب اينجا ي تجربه در هر زمينه اي ك مي خواد باشه را بگه ک دوستان استفاده كنند. اگه اسمت پایین خورد چیزی ننوشتی خود دانی... عواقبش با خودت

پس بيايد تجربيات خود را با هم share كنيم.

متشكرم.
    و خدا برای من کافیست...

مدیر انجمن
    رشته
    مهندسي شيمي

اين چيه نوشتي ؟ نامفهومه ...
    وقتي پا در عرصه جهان مي گذاريم بر بال تاريخ سوار شده ايم و عمل ما ماندگار مي شود و هزاران فرزند به دنيا نيامده اين سرزمين ،‌عزت فردايشان را از بازوان و انديشه ما مي خواهند .
    نادر شاه

خواستم کد تایپک رو بردارم

و اما ....

* ب هیچ وجه زن ، هم رشته خودتون نگیرید چون عاقبت خوشی نـــداره مگر با تبصره های زیر دقت بفرمایید

* مهریه رو ب انـــدازه جیبتون قرار کنید در غیر اینصورت ب خانواده بگین زنـــدان بیان ملاقات

* اگر تمایل شدید دارید ک زنتون هم رشته ای خودتون باشه توصیه می کنم زن ایرانی نگیرید

* اگر در مقطع کارشناسی ارشد هستید مثل من و قصد ادامه تحصیل دارین ، حتما ب یکی از اساتید ک عضو هیئت علمی دانشگاه باشه مثل کنه بچسبین تا راحتر وارد مقطع دکترا بشین

اگه نکته حیاتی دیگه هم یادم اومد مینویسم
    و خدا برای من کافیست...

ی چیز دیگه ب منم چپ راس نیگاه نکنید

داشت یادم میرفت ... این پرینترهای رنگی جوهرافشان رو نخرین...همشون کلاهن.... الکی میگن جوهرمون ارزونه و فلانه و بهمانه.... بعدش ک پرینترو میخری و میاری میبینی ک بعداز ی مدت خیلی کم خالی میشن و مجبوری هی ریز ریز خرج جوهر کنی و اینقدر جوهر میخری ک پولش انـــدازه خود پیرینتر میشه .....

ی چیز دیگه هم هست توی کوچه خیابون هر جا خونتونه مواظب باشید ی وقت دختر همسایه گولتون نزنه
    و خدا برای من کافیست...

هرگاه عاشق شدید عشق تان را نگویید چون دیگر معشوقه تان را نخواهی دید

ی چیز دیگه هم ب ذهنم خورد..... وقت خودتون نگیرید..... این اینترنتو رها کنید ک دامن گیر میشه از زندگی و درس و مشق و در اخرم کوری مرگ زود هنگام ....
    و خدا برای من کافیست...

رشته
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

روبوت حرفای تاریخی میزنی مثل آرمان خان بنافی

اون موقعی که اوج امتحانات بود تا نیم ساعت قبل امتحانم دس نمیکشیدی از اینترنت !!!!! حالا که همه بچه ها دیگه امتحانی ندارن همچین پیشنهادی میدی؟؟؟؟

....عزیزم حالا چرا؟؟؟!!
    ای کاش یاد بگیریم که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه تسلیم را بالابگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ دنده های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد.

برگرفته از کتاب طراحی اجزا ماشین نوشته جوزف شیگلی

║▌█│║▌║│█║▌║█║
    Copyright © 2013-2014™

ی چیز دیگه هم جواد یادم انداخت حتما در طول ترم درس و مشقتنو فراموش نکنید چون شب امتحان هیچی یاد نمیگیرید
    و خدا برای من کافیست...

کاش از اول شماره میزدم

هفته ای یک بار با خانواده فیلم ببینید اگ تا حالا امتحان نکردید امتحان کنید ضرر نمیکنید
    و خدا برای من کافیست...

sarina
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Robot نمایش پست ها

ی چیز دیگه هم جواد یادم انداخت حتما در طول ترم درس و مشقتنو فراموش نکنید چون شب امتحان هیچی یاد نمیگیرید
    همیشه می گوییم از این ترم تا استاد درس داد میریم میخونیم اما عادت کردیم کارهایمان را دقیقه نود انجام بدهیم.ان وقت سردرد گرفته و با بدنی خسته و کوفته سر جلسه امتحان حاضر میشوییم مخصوصا اگر امتحان طبقه 4 باشه دیر هم رسیده باشی.

در اخر تجربه:

در کلاس ما یه زن و شوهری هستند که همیشه موقع امتحانات کنار هم می شینند یه روز موقع امتحان که در حین کار سخت و شریف تقلبی بودند مراقب حساس و سخت گیر متوجه شد و ان ها را از هم جدا کرد .
    نتیجه اخلاقی:در امتحان با احتیاط تقلبی کنید و در زندگی هرگز چون مثل این زن و شوهر از هم جدا می شوید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع