( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 6 / از مجموع 6 پاسخ )

موضوع: ثبت نام از دختران جویای همسر

پیش فرض ثبت نام از دختران جویای همسر

رشد قارچی آمار طلاق و رشد منفی ازدواج در جامعه ی ما , همچنین عدم تناسب تعداد دختران نسبت به پسران (یعنی به ازای هر پسر , 5 دختر) بنده از جان گذشتگی می کنم و تن به ازدواج میدهم.در همین راستا , از تمامی علاقه مندان به وصلت و واجدین شرایط دعوت به عمل می اید.مشخصات خود را تا پایان وقت اداری همین روز به آدرس ایمیل بنده بفرستید, تا ۵ سال دیگه که من پول دار شدم , عقد بگیریم..
    نکات مهم:
    محدودیت سنی: فقط 19 تا 22 سال ..
    حداقل مشخصات:
    الف) مشخصات ظاهری-قد 165-170 سانتی متر وزن 50-60 کیلو گرم (بیشتر نباشه چون من توپ فوتبال که نمی خوام)
    -چهره ی متناسب و دوست داشتنی
    -لباس مارک پوش حتما
    -تمایل به عطر های زنانه (عطر مردونه نزنه که من بدم میاد)
    -رنگ پوست یا برنزه یا سفید (ما بین نداره , منو گول نزنید -سبزه با برنزه فرق داره)
    رنگ چشم هم رنگین باشه لطفا (آبی در ارجحیت می باشد)
    -ابدا-تاکید می کنم که ابدا عینکی نباشه-لنز هم فرقی نداره , هردو عینکه
    -دماغ عملی نباشه (آخه دکترا می گن بعد از سن 35 افت می کنه و گوشتی می شه)
    -مادرش چاق نباشه (آخه علم ژنتیک ثابت کرده که دختر وقتی پا به سن میذاره شبیه مادرش میشه)
    -استخوان درشت حتما ( پس فردا پسرمون هم اینجوری میشه خوبه)
    -مو حتما بلند (جدیدا مد شده مثل پسرا موهاشون رو کوتاه میکنن آدم یاد سرباز فراری میفته!!)
    رویش موهاش کم باشه (من پول ندارم که هرروز بفرستمش آرایشگاه)
    صداش نرم باشه (از پشت تلفن سکته نکنم وقتی باهاش حرف می زنم)
    انگشتای پاش قشنگ باشه (آدم یاد بازیگر تو ارباب حلقه ها نیفته!!)
    ب)مشخصات مالی
    تک دختر باشه (اگر نه هم که یه خواهر داشته باشه , داداش نداشته باشه که فردا ارث خور بشه)
    ترجیحا باباش بالای 65 سال باشه (یا سیگاری باشه , یا سلبقه ی سکته داشته باشه یا سرطان داشته باشه)
    باباش حتما پولدار باشه
    -باباش یا ماکسیما داشته باشه یا پرادو یا رونیز. سوناتا هم بود قبوله,دیگه اگه ندارهیه زانتیایی -مزدایی داشته باشه دیگه (پس فردا ماشین عروسیمون آبروریزی نشه)
    موبایلش ۰۹۱۲ باشه (خوب آنتن بده)
    خودش حتما شاغل باشه (تا کمک خرج من باشه)
    مهریه یک سکه ی بهار آزادی به نیت خودش
    جهیزیه درست و حسابی بیاره-شامل: مبل نشیمن-مبل پذیرایی-مبل نهارخوری-مبل آشپزخونه(جنسش جور باشه,نره از مفت آباد 2 تا تیر و تخته بخره بیاره)-سرویس آشپزخونه (قابلمه ها همه تفلون و چودن باشه) سرویس قاشق و چنگال زورینگر-سرخ کن-تستر-ساندویچ میکر-وسایل برقی آشپزخونه هم یا مولینکس یا سامسونگ یا دوو (برنداری پارس خزر بیاری)-جاروبرقی و لوازم صوتی و تصویری کامل(سینمای خانگی یا تلویزیون های فلت سامسونگ یا سونی-لباسشویی کنوود-اجاق گاز اگه خارجی نبو یا پادیسان یا سینجر
    عروسی هم نمیگیریم.چون تجملات مایه ی بقای زندگی نیست (یه سفر میریم مشهد که متبرک بشیم و تو من تو خرج عروسی نیفتم)
    ج)مشخصات تحصیلی
    یا کنکوری باشه یا دانشجو (دانشجویان محترم دانشگاه آزاد باید یک ضمانت کتبی از خانواده ی محترم داشته باشن که تا آخر تحصیلات اونا خرج دخترشون رو بدن)
    ترجیحا دانشجوی رشته ی کامپیوتر یا رشته های فنی مشابه و پولساز (میخوام چیکار بره دامپروری, فردا بشینه ور دلم)
    چهار نفر به قید قرعه به عنوان همسر ثابت , بقیه هم صیغه ای
    این متن فقط جنبه طنز و شوخی داشت.

مدیر انجمن
    رشته
    مهندسي شيمي

عزيزم اين مشخصاتي كه تو گفتي هيچ وقت يكجا تو هيچ خانومي پيدا نميشه .... پس چند تا كه سحله ، دنبال يكيش هم نگرد ....
    وقتي پا در عرصه جهان مي گذاريم بر بال تاريخ سوار شده ايم و عمل ما ماندگار مي شود و هزاران فرزند به دنيا نيامده اين سرزمين ،‌عزت فردايشان را از بازوان و انديشه ما مي خواهند .
    نادر شاه

رشته
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود جعفرزاده نمایش پست ها
    عزيزم اين مشخصاتي كه تو گفتي هيچ وقت يكجا تو هيچ خانومي پيدا نميشه .... پس چند تا كه سحله ، دنبال يكيش هم نگرد ....

اول اینکه سهله ، ببخشا مسعود جون...

بعدشم خودتون یه حساب سرانگشتی کنید، ببینید توی این چند روزه چقد علیه این بنده خداها نوشتیم، رو یا تایید بر حقانیتشون نمیکنم ، ولی یه کم اعتدالو تو این موضوع رعایت کنیم ، سایتم معتدل و یه جانبه گرا نمیشه....

حالا خودتون و خودتون دانید ، چون نظر هرکسی وقعاً شخصیه
    ای کاش یاد بگیریم که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه تسلیم را بالابگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ دنده های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد.

برگرفته از کتاب طراحی اجزا ماشین نوشته جوزف شیگلی

║▌█│║▌║│█║▌║█║
    Copyright © 2013-2014™

مدیر انجمن
    رشته
    مهندسي شيمي

آخه جواد جون چي بگم وقتي سايت انجمن مهندسين شده ميدوني براي بحث و جدل ميون دخترها و پسرها ... همه تاپيك ها به همين بحث منتهي ميشه... نه بحث علمي ،‌نه بحث اجتماعي و نه بحث فرهنگي . فقط و فقط مطالب طنز و الكي كه هيچ فايده اي نداره . اين نه حرف تنها منه ، خيلي از كاربرها از اين موضوع شاكين . ميدوني كه هيچ كدوم از اين تاپيك ها رو هم ما نزاشتم كه اعتدال سايتو به زده باشم بلكه اونهايي كه اين پستها رو نهادن اونو به اين سمت و سو بردن .
    وقتي پا در عرصه جهان مي گذاريم بر بال تاريخ سوار شده ايم و عمل ما ماندگار مي شود و هزاران فرزند به دنيا نيامده اين سرزمين ،‌عزت فردايشان را از بازوان و انديشه ما مي خواهند .
    نادر شاه

اقای تتیس لطفآ ادب رو حفظ کنید صیغه یعنی چی
    من یه متن زدم 50 تا اختار بهم رسیده خیال کردی چون پسری هر کاری بخوای میتونی کنی
    شرم اوره

رشته
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط نارسیس نمایش پست ها
    اقای تتیس لطفآ ادب رو حفظ کنید صیغه یعنی چی
    من یه متن زدم 50 تا اختار بهم رسیده خیال کردی چون پسری هر کاری بخوای میتونی کنی
    شرم اوره

اگه اخطارات شبیه این اختاری که نوشتی باشه که باد هوان...!!!
    ای کاش یاد بگیریم که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه تسلیم را بالابگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ دنده های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد.

برگرفته از کتاب طراحی اجزا ماشین نوشته جوزف شیگلی

║▌█│║▌║│█║▌║█║
    Copyright © 2013-2014™

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)