صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 10 / از مجموع 24 پاسخ )

موضوع: فارسی 1

پیش فرض فارسی 1

سلام من زیاد فیلم و سریال نگاه میکنم و ی کلیکسیون فیلم و سریال دارم

چند وقت پیش وقتی سریال ویکتریا از شبکه تازه تاسیس فارسی وان پخش میشد علاقه ای بهش نداشتم ب دوبلش عادت نداشتم هرچند صدای دوبلراش خوب بود ولی سطح فنیش ب نظرم جالب نبود و اصلن عادت نداشتم مخصوصا یکی دو قسمت ازسریالاشو دیدم وجالب نبود واسم...

داداشمم همین طور و خسته شده بودیم چون همش باید این شبکه و صدای دوبلراشو تحمل کنیم... جالبه سر کارم (خودتون ک بهتر میدونی عسلویه چندین شبکه رو شرر کردن ) بیشتر آقایون گله داشتن ولی در عی گله گاهی درباره سریالاش حرف میزدنو خانوما با آبو تاب سریالارو واسه هم تعریف میکردن...

ولی کمکم جای خودشو باز کرد با سریالای قشنگ تر و عادت کردن مردم بهش ی روز صب جمعه با کلی تعجب دیدم داداشم داره سریال درجستجوی پدرو با دقت میبنه کلی بهش خندیدم ولی گفت جالبه منم بیکارم ودیدم وتا امروزم بینم هرچند الان خیلی پیچ در پیچ شده ولی دلیل میخکوب شدن خیلیا پای این شبکرو نفهمیدم تا مدتها فقط ساعت ۷ یا ۱۲ در جستجوی پدرو میدید و کم کم توجهش ب سریالایی مث سفری دیگر افسانه افسونگر و آرزوی عروسک شیشه همسایه ها و .... جلب شد...

جالبه ک این شبکه جاشو کم کم بین مردم ب شدت باز کرد و توجه حکومتم ب خودش جلب کرد و حکومت ب سه دلیل جلوی اون وایساد!!!!

1- کسادشدن بازار سریالای آبدوخیاریه صدا و سیما ک هدفی جز ترویج فرهنگ مرتجح ب مردم نداره مخصصا در آستانه سریالای ما رمضون البته سریالهای ماه رمضون بد نیستن... منظورم بیشتر طنزهای مزخرف بود...

2- فرهنگ آزادی ک شبکه فارسی وان بین مردم و بخصوص جوونا ترویج میکنه ( فکر میکنم یه جورایی بی ناموسی رو رواج میده )

3- اشتیاق دوچندان کسایی ک رسیور ندارن ب خریدن رسیور ک دیگه کنترل کاملا از دست حکومت دررفته با توجه ب پشتوانه قوی مالی این شبکه تلاش حکومت برای قطع اون تا امروز ناکام مونده

قصد بحث سیاسی اصن نیست فقط خواستم بگم این شبکه چطور تونست توجه قشرای مختلفو ب خودش جلب کنه مثل همین دوستمون ایکس... (خوب نیست اسم کسی رو بگم گرچه مدیر سایت فهمید ) و داداشش خودم..

ی چیزم برام ثابت شده اگر فرکانس فارسی وان در ثریا هم باشد زنانی از پارس بدان دست خواهند یافت

بدون از شوخی اگه نظری دارید سراپا گوشم چون حقیقتن گنگه برام اگه بد آموزی داشت عذر مارو پذیرا باشید
    و خدا برای من کافیست...

رشته
    مهندسی شیمی

من نظری ندارم.. آخه اصلاً تلویزیون نگاه نمیکنم..
    به نظر من وقتتون رو پای تلویزیون هدر ندید.. امتحان کنید بد نیست

رشته
    مهندسی شیمی

سلام. اينو يه جا خوندم برام جالبه ....
    به نظر شما چرا صدا و سیما داره روی این شبکه مانور میده و بحث ها و گفتگوهای تلوزیونی در مورد شبکه های ماهواره ای بخصوص ( farsi 1 ) رو آغاز کرده و شدت بخشیده ؟

آیا این کار همون حرف معروف ما ایرانیهاست که میگه : " اگه از یه کاری ما رو منع کنن ما بد تر به اون سمت میریم " یعنی هدف اصلی دولت با این برنامه ها و پارا.زیت ها اینه که مردم رو بیشتر به سمت اون شبکه ها بکشونه و سرگرم کنه.

به نظر شما الان مشکل اصلی ایرانیها باز بودن یا بسته بودن farsi 1 هست ؟
    آیا الان هر کی فرکانس باز و بدون پارازیت اون شبکه رو پیدا کنه یعنی شاخ قول رو شکونده ؟

به نظر شما ارسال پارازیت روی این شبکه و حساسیت صدا و سیما ساختگی نیست ؟
    الان شبکه b.b.c روی هاتبرد باز هست اونوقت اینا اومدن به farsi 1 گیر میدن که هیچ ضرری براشون نداره ؟ !!!

در ضمن ميگن كه بانك هاي ايران روي ماهواره يوتل ست كار ميكنن براي همين نمي تونن روي امواج اين ماهواره پارازيت بندازن ...

واقعا جای تامل زیادی هست .
    دلم را در غمت کردم ز هر ویرانه ویرانتر / چو دیدم دوست میدارد دلت ، دل های ویران را . . .

اول از همه اینو کجا خوندید؟!

دلایلی ک شروع کرد رو گفتم اریو جان ... این جمله رو قبول دارم اگه روی ی موضوع تکه کنی بدتر میشه ولی اگه اقدامی نگیره و حرفی نشه چی؟؟؟ یعنی بدتر نمیشه؟!؟!؟

مثل اینکه منظور منو برعکس گرفتید من اصلا نگفتم کسی اینو بگیره و داشته باشه ب اوج خوشبختی رسیده ولی این مردم ملتمون هستن ک اینطورن مثلا فلانی میگه فارسی وان خونه ما بازه هااا

درمورد سیستمهای بانکی کشور همه یوتلست w5 هستن شیراز دیتا و بیشتر دیتاهای ایران... درمورد پارازیت اطلاع چندانی ندارم ...

پارازیت ساختگی است یا نیست نمیدونم من ک پارازیتی ندیدم .... من همه کانالها رو دارم توی اوج پارازیت و ....

اصلاً پارازیت چیه همون امواج مزاحمه ک فکر میکنم ی محدوده ای بالای تهرانو پارازیت میندازم در همون موضح... مگرنه من اینجا پارازیتی ندیدم

پارازیت ب طرف جهت و ماهواره نیست دلیل سرسختی دارندگان اون کانالها فقط مردم پایتخت اینم نمیدنم چرا... آقا ما نادون شدیم بازم نمیدونیم چرا
    و خدا برای من کافیست...

رشته
    مهندسی شیمی

تو ي سايت ايران موزيك بود كه خوندم ...

شايد دليل گرايش مردم ما به اين شبكه مستمر بودن سريال هاي اون باشه به اين صورت كه تا سريالي تموم ميشه سريالي ديگه شروع ميشه ... مثل تلويزيون ايران نيست كه در شب فوقش 1 الي دوتا سريال از شبكه هاي مختلف پخش بشه اونم با موضوعات ناجالب .....
    طولاني بودن داستان ها هم ميتونه موثر باشه ....

در كل فكر كنم شبكه هاي ماهواره اي به اين نتيجه رسيدن كه ميتونن با پخش فيلم بيننده براي خودشون جلب كنن براي همين امار بيننده هاشون مثل فارسي 1 بالا رفته
    دلم را در غمت کردم ز هر ویرانه ویرانتر / چو دیدم دوست میدارد دلت ، دل های ویران را . . .

رشته
    مهندسی برق ومهندسی شیمی

البته دلیل بسیار زیادی که مردم ایران به این شبکه نگاه می کنن اول سریالهاش واقعا زیباه هستن دوم واقعلا دوبله ی زیبایی داره .
    کورش بزرگ(درود خداوند بر روان پاکش) : هرگز سلطنت خود را بر هيچ ملت تحميل نخواهم كرد و هر ملت آزاد است ، كه مرا به سلطنت خود قبول كند يا ننمايد .

رشته
    مهندسی شیمی

البته با اين حرف شما هم موافقم كه بعضي از سريالاش دارن بي ناموسي رو رواج ميدن مثل سفر ديگر كه جايي بسيار تاسف داره كه خودم به شخصه ديدم خانوما بيشتر از همه سريالا براي ديدنش علاقه نشون نميده ...
    خودمم از بيننده هاي اين شبكه بودم اما از بين سريالاش از سريالاي كره ايش بيشتر خوشم ميومد چون به نظرم به نوع پوشش و فرهنگ و موضوعات كشور ما شبيه بود ... مثل سفري ديگر يا روياهاي شيشه اي ..

متاسفانه سريالاي مكزيكي و انريكاي لاتيني كه از اين شبكه پخش ميشه با توجه به حرف هاي مديريت اين سايت كه گفته بود اين شبكه در ايران نزديك 30 ميليون بيننده داره ، هيچ گونه سنخيتي با فرهنگ ما نداره نه از لحاظ پوشش و نه از لحاظ رابطه بين مرد و زن ...

اگه بحث خوبی بوده ادرس بده ماهم بخونیم!!

آره متاسفانه .... مگرنه ماهم باید ی کانال مخصوص فیلم و سریال داشته باشیم ...
    و خدا برای من کافیست...

رشته
    مهندسی شیمی

اگه تلويزيون ايران هم اين كار رو ميكرد همه مردم فقط به اون شبكه نگاه ميكردن ... بيشتر دارمد تلويزيون ايران روي تبليغاتشه .... البته يه خوبي هم داره كه حداقل فيلماي مناسب فرهنگ ايران ساخته ميشد ...

تلويزيون ايران به يه مدير مناسب نياز داره كه دو تا مقاله خونده باشه بدونه مردم يه كشور ازش چي مي خوان

چند وقت پیش یکی از دوستام میگفت سریالهای کره ای هم مثل فیلم هندی شده

آقای شبانکاره دوبله این فیلما و سریالها افتضاحه ...

عمده ترین عاملی ک روی فرهنگ تاثیر میزاره همین تی وی ... هیچ فیلمی و سریالی ندیدم با بیرون یکی باشه... از بچه 2 ساله نیگاه میکنه تا پیرمرد 100 ساله ... رسانه ای مث تی وی برای هر ملت و امتی توی ترویج فرهنگش نقش بسزای داشته و داره... مدیریتش همیشه بد بوده از اوایل تا الان ...

هرچی فهشه عالمه بر سرعت اینترنت من
    و خدا برای من کافیست...

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)