( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 9 / از مجموع 9 پاسخ )

موضوع: رونمايي از گوشي طلايي مرسدس بنز! (+عكس) رونمايي از گوشي طلايي مرسدس بنز! (+عكس)

رشته
    شیمی

Cool رونمايي از گوشي طلايي مرسدس بنز! (+عكس) رونمايي از گوشي طلايي مرسدس بنز! (+عكس)

باز هم محصول کپی دیگری از یک کمپانی نامعلوم چینی روانه بازار خواهد شد.
    این محصول که یک گوشی موبایل می باشد Benz M9 نام دارد و بیشتر شبیه یک ماشین اسباب بازی است تا گوشی.
    بر روی این گوشی طلایی در قسمتهای مختلف می توان لوگوی کمپانی بنز را مشاهده کرد حتی روی کلید جوی استیک.
    طراحی ظاهری این گوشی به قدری مشابه خودروی بنز است که حتی منحنی های موجود روی مدل های مشهور بنز را می توان روی M9 بخوبی مشاهده کرد.
    کلیدهای موجود روی صفحه کلید گوشی شباهت زیادی به کنترل های خودروی بنز دارند. قیمت دقیقی برای Benz M9 اعلام نشده اما با توجه به ویژگی های ظاهری مطمئنا ارزان نخواهد بود.
    در دنیا فقط 3 نفر هستند كه بدون هیچ چشمداشت و منتی و فقط به خاطر خودت خواسته هایت را برطرف میكنند، پدر و مادرت و نفر سومی كه خودت پیدایش میكنی، مواظب باش كه از دستش ندهی و بدان كه تو هم برای او نفر سوم خواهی بود چرا که در ترسیم تقدیرت نیز نقش خواهد داشت.

رشته
    مهندسی برق ومهندسی شیمی

مثل ماشین بنز قیافه نداره اما به نظرم کارایی بالایی داره
    کورش بزرگ(درود خداوند بر روان پاکش) : هرگز سلطنت خود را بر هيچ ملت تحميل نخواهم كرد و هر ملت آزاد است ، كه مرا به سلطنت خود قبول كند يا ننمايد .

رشته
    مهندسی شیمی

مطمئن باش کارایی بالایی نداره..
    قیافش چقدر زشت بود.. فکر کنم اشانتیون رو بنزاشون میدن..

رشته
    مهندسی برق ومهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید رضازاده نمایش پست ها
    اینها هم مثل سیم کارت 0917777777777هست که هیچ امکاناتی نداره وفقط معروف شده .
    کورش بزرگ(درود خداوند بر روان پاکش) : هرگز سلطنت خود را بر هيچ ملت تحميل نخواهم كرد و هر ملت آزاد است ، كه مرا به سلطنت خود قبول كند يا ننمايد .

رشته
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید رضازاده نمایش پست ها
    همنظرم منم
    ای کاش یاد بگیریم که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه تسلیم را بالابگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ دنده های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد.

برگرفته از کتاب طراحی اجزا ماشین نوشته جوزف شیگلی

║▌█│║▌║│█║▌║█║
    Copyright © 2013-2014™

رشته
    شیمی

آقایای شبانکاره اول سوار بنز بشو بعدش بگو قیافه نداره نه اینکه بگی این چیه
    در دنیا فقط 3 نفر هستند كه بدون هیچ چشمداشت و منتی و فقط به خاطر خودت خواسته هایت را برطرف میكنند، پدر و مادرت و نفر سومی كه خودت پیدایش میكنی، مواظب باش كه از دستش ندهی و بدان كه تو هم برای او نفر سوم خواهی بود چرا که در ترسیم تقدیرت نیز نقش خواهد داشت.

رشته
    مهندسی برق ومهندسی شیمی

آقا خودت می دونی که ما پول خریدنشو نداریم .البته هر ماشینی که بگی من سوار شدم بنز هر مدلی که بگی تا حالا سوار شدم .چون خودمون قبلا وارد می کردیم .یه مدل ماشین بود که من نتونستم سوارش بشم که اسم ماشینه 2010 بود البته اینو بگم که سال 2009 ساخته شده بود .واقعا ماشین توپی بود .نذاشتن واردش کنیم .

مطمئن باش BENZ حاضر نمیشه یه گوشی چینی بیکلاس رو روی ماشین باکلاسش بذاره..
    be careful babay

رشته
    مهندسی برق ومهندسی شیمی

من هم همینو می گم شرکت تویتا البته فروشندها همشو میدزدن .(یه جبعه شیرینی - موبایل آیفون یا نوکیا میده ) که شرکتشو معروف کنه .ولی هیچ وقت نیومده موبایل بسازه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع