صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 10 / از مجموع 26 پاسخ )

موضوع: با عرض پوزش از تمامی دانشجویان عضو انجمن ؛اسم انجمن رو از انجمن دانشجویان به انجمن عوام تغییر دهید !

Thumbs down با عرض پوزش از تمامی دانشجویان عضو انجمن ؛اسم انجمن رو از انجمن دانشجویان به انجمن عوام تغییر دهید !

سلام
    من چند وقتیه که دارم به مدیرای سایت از روندی که داره سایت پیش میگیره گله دارم اما مثل اینکه بعضیها از این روند نزولی خوششون میاد .
    اگه میخواید به اوج فاجعه در انجمن پی ببرید ببینید مسائل مربوط به تالار عمومی بیشتر بررسی و مورد تعقیب بچه ها قرار میگیره یا مطالب علمی . ...! این جای بسی تأسف داره که یک انجمن علمی اونم مهندسی بشه جای اس ام اس و ... در حالی که مطالب و مقالات علمی بیشترین پاسخ بهشون 13 تا و شاید هم کمی بیشتر و یا کمتر باشه .
    دوستان عزیز به خودتون و این سایت جفا نکنید و روش علمی رو که در ابتدا مد نظر داشتید رو پیش بگیرید .
    البته منکر این موضوع نمیشم که باید مکانی هم برای سرگرمی باشه که عضو بیشتری بگیریم اما باید به راه درستی که در باره انتشار علم هم هست اندکی اندیشید ...
    حال از شما دوستان میخوام در کنار این همه بازیگوشی اندکی هم به مطالب علمی بها بدین و حد اقل از کسی که این مطالب رو نوشته و یا تهیه کرده در قسمت پاسخ سریع تشکری کنید .
    باتشکر از صبرتون برای خوندن این متن
    ---------------------------------------------------------------------
    زبــــــــان ســـــــــرخ ، ســـــــر سبـــــز را ...
    http://www.taookeh.ir
    (سایت خبری تحلیلی استان بوشهر)

رشته
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

ما که حدود چند هفته قبل همایش داستان نویسی بود همچین بحثیو مطرح کردیم ، دیدیم همه رفتن طرف یه نظر مخالف من، امیدوارم هردو موضوع بینش تعادل برقرار باشه

از این تلنگری که زدی هم ممنون باقرخان
    ای کاش یاد بگیریم که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه تسلیم را بالابگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ دنده های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد.

برگرفته از کتاب طراحی اجزا ماشین نوشته جوزف شیگلی

║▌█│║▌║│█║▌║█║
    Copyright © 2013-2014™

رشته
    مهندسی شیمی

من هم با نظر باقر جان موافقم .

رشته
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

فکر نکنم کسی هم مخالف باشه ها!!!
    ای کاش یاد بگیریم که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه تسلیم را بالابگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ دنده های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد.

برگرفته از کتاب طراحی اجزا ماشین نوشته جوزف شیگلی

║▌█│║▌║│█║▌║█║
    Copyright © 2013-2014™

رشته
    مهندسی شيمي

نقل قول نوشته اصلی توسط باقر پاپری مقدم فرد نمایش پست ها
    سلام
    من چند وقتیه که دارم به مدیرای سایت از روندی که داره سایت پیش میگیره گله دارم اما مثل اینکه بعضیها از این روند نزولی خوششون میاد .
    اگه میخواید به اوج فاجعه در انجمن پی ببرید ببینید مسائل مربوط به تالار عمومی بیشتر بررسی و مورد تعقیب بچه ها قرار میگیره یا مطالب علمی . ...! این جای بسی تأسف داره که یک انجمن علمی اونم مهندسی بشه جای اس ام اس و ... در حالی که مطالب و مقالات علمی بیشترین پاسخ بهشون 13 تا و شاید هم کمی بیشتر و یا کمتر باشه .
    دوستان عزیز به خودتون و این سایت جفا نکنید و روش علمی رو که در ابتدا مد نظر داشتید رو پیش بگیرید . S000000d
    البته منکر این موضوع نمیشم که باید مکانی هم برای سرگرمی باشه که عضو بیشتری بگیریم اما باید به راه درستی که در باره انتشار علم هم هست اندکی اندیشید ...
    حال از شما دوستان میخوام در کنار این همه بازیگوشی اندکی هم به مطالب علمی بها بدین و حد اقل از کسی که این مطالب رو نوشته و یا تهیه کرده در قسمت پاسخ سریع تشکری کنید .
    باتشکر از صبرتون برای خوندن این متن

حرف حساب خريدار داره

سبزتيم

زانو نميزنم حتي اگر سقف آسمان از قد من كوتاه تر باشد

(كورش كبير)

جناب پاپری عزیز

ما تا حدودی با حرف شما موافقیم ولی وقتی که در هر دقیقه تاپیک های از دسته عمومی ارسال میشود چاره چیست؟
    آیا میشود تاپیک های را که دوستان ایجاد کردند رو بست و یا حذف کرد؟هر چند که روزانه توسط مدیران مطالب علمی نیز درج میگردد ولی در بین تاپیک های عمومی رنگ کمتری دارند

شما مطلب علمی بذارید تا ما استفاده کنیم

"کل اگر طبیب بودی، سرخود دوا نمودی"

Wink

سلام

من معذرت ميخوام مي تونم يه فوضولي كوچيك كنم؟؟؟؟

قبول كه بايد اينجا يه فضاي علمي باشه اما مطالب سرگرمي و مفرحش بيشتره...

دليلش را ميام از خودتون مي پرسم آقا باقر....

به نظر خود شما چرا دوستان بيشتر به مطالب عمومي و سرگرمي روي ميارند؟؟؟

آيا دليلش اين نيست كه تمام وقت ما توي دانشگاه و حتي بيشتر زمانمون را توي خونه به خوندن مطالب علمي و درس و اين حرفها مي گذرونيم...

و زماني را هم كه صد در صد ميام پاي اينترنت جزو زمان استراحتمون محسوب ميشه...
    و يك جورايي براي فراق ذهن؟؟؟

البته منظورم اين نيست كه طرفداري كنم از كم شدن فضاي علمي نه...

منظورم اينه كه گاهعي بايد حق داد...و اينكه خوب معلوماتي كه در قسمت هاي علمي هم در اختيار دوستان قرار داده ميشه براي يادگيريه

و فكر نميكنم نياز به پاسخ دهي باشه براي همين دوستان بعد از خوندن مطالب علمي جوابي بهش نميدند و اين طوري پاسخ به مطالب عمومي بيشتر ميشه..

ميتونم بپرسم مثلا من اگه يه مطلب علمي در مورد اوم اوم...خوب در مورد پاي مورچه بزنم(البته ببخشيد دارم با شوخي جلو ميرم..)
    به نظرتون اين مطلب من جوابي داره؟؟؟

جز اينه كه دوستان از درج اين مطلب فقط تشكر ميكنند؟؟؟

ببخشيد دخالت كردم اگه مخالفيد حتما بگيد من نظرات دوستان را با كمال ميل مي پذيرم..

زندگی یعنی یک سار پرید..
    به همین آسانی..

مدیر انجمن
    رشته
    مهندسي شيمي

من هم با نظریات همه موافقم ، باید یه تعادلی میان مطالب علمی و مطالب تالارهای عمومی باشه .
    وقتي پا در عرصه جهان مي گذاريم بر بال تاريخ سوار شده ايم و عمل ما ماندگار مي شود و هزاران فرزند به دنيا نيامده اين سرزمين ،‌عزت فردايشان را از بازوان و انديشه ما مي خواهند .
    نادر شاه

رشته
    مهندسی شیمی

مرسی از نظریات شما .... نظر دینا خانوم هم حرف جالبی بود ... امیدواریم که بچه ها سعی کنن تعادل رو نگه دارن
    دلم را در غمت کردم ز هر ویرانه ویرانتر / چو دیدم دوست میدارد دلت ، دل های ویران را . . .

Wink

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد مرادزاده نمایش پست ها
    جناب پاپری عزیز

ما تا حدودی با حرف شما موافقیم ولی وقتی که در هر دقیقه تاپیک های از دسته عمومی ارسال میشود چاره چیست؟
    آیا میشود تاپیک های را که دوستان ایجاد کردند رو بست و یا حذف کرد؟هر چند که روزانه توسط مدیران مطالب علمی نیز درج میگردد ولی در بین تاپیک های عمومی رنگ کمتری دارند

شما مطلب علمی بذارید تا ما استفاده کنیم

"کل اگر طبیب بودی، سرخود دوا نمودی"
    اولاً آقا محمد میتونید تشریف ببرید (اگه وقت کردین) قسمت انجمن شیمی و از مطالبی که من گذاشتم استفاده نمایید ( هم طبیبم و هم دوای دردمو دارم )
    دوماً محمد خان ... نه محمد جان ، نه تاپیک کسی رو ببند و نه حذفش کن فقط بها به مسئله علمی توی سایت بیشتر بایید بشه . به صورتی که کلماتی مانند ( ای ول ؛ چاکرم ؛ چاکریم و یا غیره ) نشه یک تاپیک که بچه ها 100 دفعه تکرارش کنن و بعد بگن توی انجمن 1140 تا مطلب دارم . بگن 2000 مطلب علمی گذاشتم یک بار درباره فلان جک میخوام حرف بزنم ... چاکرم مهندس.
    ویرایش توسط باقر پاپری مقدم فرد : 06-03-2010 در ساعت 05:04 PM
    زبــــــــان ســـــــــرخ ، ســـــــر سبـــــز را ...
    http://www.taookeh.ir
    (سایت خبری تحلیلی استان بوشهر)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)