صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
( مشاهده پاسخ شماره 11 تا 20 / از مجموع 22 پاسخ )

موضوع: دوستی خیابانی ممنوع (بله با شمام خانم وشما آقا)

sarina
    Guest

• ای زن که دلی پر از صفا داری
    • از مرد وفا مجو
    • مجو هرگز
    • او معنی عشق را نمی داند
    • راز دل خود به او مگو هرگز

قربون اون اخلاق نازنینتون برم ... بکوبید ب من !!!

طفلی به نام شادی، دیریست گمشده ست

با چشمهای روشنِ براق

با گیسویی بلند ب بالای آرزو

هرکس از او نشانی دارد

ما را کند خبر

این هم نشان ما :

یک سو خلیج فارس سوی دگر خزر

وقتی سم را معرفی کردی اونوقت میری سراغ پادزهر برای همین هیچ جا بدون دلیل نمیشه گفت نکن آقا نکن خانم..
    ما همه مسلمان هستیم ومیدونیم حجاب جزو واجباته میدونیم این گونه روابط بی خد ومرز بر خلاف شرع وعرفه... اون هم با عنوان دوستی خوب اصلا علما ب کنار چرا میریم سراغش؟!!!؟ چون جدیده؟؟!! قبلاً قدیمی بود یا زمان قدیم بود؟؟! چون مال 10 سال پیشه؟؟!!
    نه خیر آقا چون نفسمون برامون محترمه نه چیزدیگر چون دنباله رو بی چون وچرای نفس هستیم بدون اینکه بپرسیم چرا؟!!!ا وقتی ماهواره از اون ور دنیا برامون این برنامه و اون برنامه پخش میکنه اینو نمی پرسیم چرا!! ؟ چون یه لقمه ای است ک انگار تو دهنمون گذاشتند تازه اگر کسی هم بگه بده بهش می خندین چون نفس شماومن همینو میخواد وما یاد نگرفتیم ونمی خواهیم باهاش مبارزه کنیم وبدانیم واقعا هر حکم شرعی بر پایه عقل ومنطقه... خب کدوم عقل و منطف؟؟ ب کجاهاش فکر کردین!!

خوب داداشون وقتی مظاهر این سم در جامعه زیاد شد ب خاطر همون دلیلی توی مقالس با مظاهری چون بدحجابی وورابط بی حد وحصر باز هم دوست داری جامعه نیاد بگه اینها سمه یا ی جورهایی باهاش مبارزه کنه...

نظراتتونو خوندم و بهره بردم ممنون...

اگه ب دنبال واقعیتهای اجتماعمون هستید لازمه برید و بیشتر تحقیق کنید نه بگید ده ساله پیشه و ب آمار و اطلاعات کذبی ک از سوی رسانه ها ارائه میشه اکتفاء نکنید چون واقعیت و ابعاد فاجعه بار اینطور دوستی ها بمراتب هزاران برابر بیشتر از اونیه ک منعکس میشه... در ضمن خیلی از خانمها هستند ک بخاطر اینکه آبروی خود و خانوادشونو در خطر می بینند حاضر ب افشاء و گفتن آسیبهای وارده ناشی از اینگونه دوستی ها نشدن ...

عزیز راس میگی زمونه عوض شده برای روشن شدن موضوع من ی مثال میزنم :همین چند وقت پیش من ی خبری خوندم ک دوستام بهم دادن از دندان پزشکی ک در مطبش در ولنجک ک ب ۷۹ نفر از بیماران خانمش بعد از تزریق دارو بیهوشی تجاوز میکنه و ازشون فیلم میگرفته و بوسیله اون بازم با تعداد زیای از این خانمها رابطه دوستی داشته؟!!! نکته قابل توجه و مسیبت بار اینجاست ک هیچ کدوم از این خانمها بخاطر آبروشون علیه این آقا شکایتی نکردن و حتی ب کسی چیزی نگفتن تا اینکه یکیشون ک زیاد ب خونه آقا رفته و آمد داشته از روی کلید منزلش یکی میسازه و با همدستی دوست پسرش میرن تا فیلم های خودشو سرقت کنند ک دوست پسرش علاوه بر برداشتن فیلما مقداری هم طلا می بینه و برش میداره ومیبره ووقتی پزشک بابت سرقت طلاهاش شکایت میکنه نیروی انتطامی موفق ب دست*فیلترشده**فیلترشده**فیلترشده*ی سارق میشه ک قصد فروش طلاهارو داشته و موضوع اینطوری لو میره ...

تو ازتباطات و دوستی دختر و پسرها هم خیلی آسیبهای جبران ناپذیری برای خانمها و بعضاْ اقایون پیش میاد ک بخاطر حفظ آبرو هیچوقت و هیچ جا بازگو نمیشه ....حقیقت جامعه ما اینه عزیز باید واقع بین باشیم و حقایقو اونطوریکه هست ببینیم نه اونطوریکه هدس میزنیم و یا دلمون میخواد .... صحبتهای این بحث شعار نیست بلکه اخطاریه برای ما تا درس و عبرت بگیریم تا اشتباه دیگران و تکرار نکنیم بعد شما میگین قدیمیه 10 سال پیشه...
    و خدا برای من کافیست...

omg من كه حسابي ترسيدم . روبرت زيادي پشت سيستم نشستي يه كم بيا تو متن جامعه .باور كن زنان و دختران كنوني جامعه ما اگه اين كاره باشند . دست كمي از پسرها ندارند.اين خبري هم كه داده بودي بيات بود من چند سال پيش اين را خوانده بودم . در هر شكل صدمه به هر دو طرف مي خوره . اما به دخترها بيشتر . خيلي از تابوهاي كه ميشناختيم در هم شكسته شده .
    بزرگي حسادت مي آورد. حسادت كينه به دنبال دارد.و كينه دروغ مي زايد .!!!

چند سال پیش؟!! جالب شد
    و خدا برای من کافیست...

سلام دوستی خیابونی خطرناکه چون وقتی طرف با یک نگاه عاشق بشه با یک نگاه هم متنفر میشه دوستی به قصد ازدواج خوبه چون توی دوستی اخلاق رفتار هم رو میسنجند بعد ازدواج اما گرگ صفت و نامرد در هر دو جنس پیدا میشه مهم اینجاست اما در مردها بیشتر با آقای جعفر زاده موافقم تنها پسرها گرگ نیستند گاهی ما دخترها هم گرگ میشیم مهم احساسات طرف مقابل که کی هست ما نباید بین دو جنس در هر زمینه ای تفاوت بذاریم چون همه ما برابریم مگر در تقوا و پرهیزکاری
    به نام خداوند جان آفرین
    نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد !
    نمی خواهم بدانم کوزه گر
    از خاک اندامم چه خواهد ساخت
    ولی بسیار مشتاقم که از خاک گلویم
    سوتکی سازد.
    گلویم سوتکی باشد به دست کودکی
    گستاخ و بازیگوش
    و او یک ریز پی در پی
    دم گرم گلوی خویش را اندر
    گلویم سخت بفشارد.
    وخواب خفتگان خفته را آشفته تر سازد.
    بدینسان بشکند دائم سکوت مرگبارم را .

sarina
    Guest

نظر همه شما درست.اما شما میگید دوستی خیابانی این دوستی نیست همون خواسته های ی نفر در نظر گرفته میشه اگه دوستی نباشه بهتره اما اگه نیاز بود با کسی باشه ک او را بشناسید ن هر کی رو ک تو خیابون دیدید .

sarina
    Guest

ghalb

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد مرادزاده نمایش پست ها
    دوستی اگه با اهداف مخرب نباشه خیلی هم مفید هستش،ولی متاسفانه اکثر دوستی ها بنا بر منافع شخصی هستش و نظر و آرزوهای شخص مقابل به چشم نمیان
    ا شما از کجا میفهمید کسی ک فرصت حرف زدن ب کسی رو نمیده ک نمیفهمه .بنظر بعضی ها اصلا مفید نیست.چون خیلیها ارتباط برقرار کردن رو بلد نیستند.باید فرهنگ داشته باشید تا بتونید مفید یا مضر بودن اون و تشخیص بدید.
    ویرایش توسط sarina : 08-17-2010 در ساعت 06:19 PM

خلط مبحث نفرمایید اگر یک خط رو گرقتید ودارید ادامه می دهید دیگه مباحث دیگررو داخل نکنید!!!

من عادت ندارم در مورد کسی قضاوتی بکنم فقط یاد گرفتم ک آدمها ب تناسب شرایطی ک دارند رفتارهای متفاوتی ازشون سر میزنه... باید شرایط اونهارو هم در نظر داشت امیدوارم منظورمو رسونده باشم!!!

دیگه هم بحثی شروع نمیکنم
    و خدا برای من کافیست...

سیلام

اول از همه دوست دختر یا پسر داشته باشید یا نداشته باشید بستگی به جنم خودتون دارهاما اگر و اما گرفتید امتحانش کنینن .

مثلا اشک دخترا رو در بیارید اگه اخم و تخم نکرد اندشه
    جلو چشمش از دختر دیگه تعریف کنین اگه با چشم بد نگاتون نکرد اخرشه
    باو بگین میخواید ازدواج کنین اگه گفت به به و چهچه حتمی میخواد از دستتون فلنگین یا اعتماد نداره یا خیلی اندشه

ما بقی اموزنده نیست هر کی میخواد در پیغام خصوصی بازه

ok

عجب بحثای پیچیده ای راه میندازید..
    همه چیز آزاد و همه کس آزاد...برید حال کنید فقط حق کسی رو پایمال نکنیدو به هم احترام بذارید
    be careful babay

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع