صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
( مشاهده پاسخ شماره 11 تا 12 / از مجموع 12 پاسخ )

موضوع: رویاهای سبز..

نمیدونم کسایی که اینجا آرزوهای قشنگی نوشتن بهش رسیدن یا نه؟ ولی امیدوارم هرکسی هر آرزویی داره سالها بعد وقتی به گذشته بر میگرده ببینه به بیشتر اونها رسیده یه لحظه دلم برای اون روزها تنگ شد..یادش بخیر..
    زندگی یعنی یک سار پرید..
    به همین آسانی..

میخوام بعد از این همه سال دوباره آرزو کنم
    ۱.مردم کشورم از فقر و گرسنگی..جنگ و خشکسالی و بی آبی دور بشن..و زندگی بین همه جریان پیدا کنه..دلها مثل قدیم شاد و گرفتاریهاشون کم بشه..و به جای اینکه همدم دلهاشون این گوشیها و فضاهای مجازی باشه..مثل قدیم دور هم جمع بشن و به دور از این وسایل مادی با دلهایی نزدیک بهم ساعتهاشون را سپری کنند
    ۲.اون منجی که همه ما از شرق تا غرب منتظرش هستیم ظهور کنه ومحبت را به زمین و زمان برگردونه
    ۳.واسه خودمم یه آرزوی کوچولو دارم اونم اینه یه روز بیاد بتونم جایی و در قسمتی ازین دنیا مفید واقع بشم..چه با تربیت فرزندی صالح و چه با کمک ب انسانهایی که واقعا نیاز ب کمک دارند و چه به طریق دیگه..دوس ندارم یک زندگی عادی را اونم بدون هیاهو بگذرونم..و روزی هم برسه که سرد و فراموش شده و به دور از هرگونه فایده ای برای جامعه از دنیا برم..دوس دارم اگه زمانی رفتم حداقل نامی نیکو ازم بجا مونده باشه..وهرازگاهی کسی یادم کنه و فاتحه ای برام بخونه..این نهایت همه آرزوهامه..خدایابه امید تو
    ویرایش توسط مریم : 12-31-2015 در ساعت 10:57 AM
    زندگی یعنی یک سار پرید..
    به همین آسانی..

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع