من فوتباليست خيلي خوبي هستم و قدرت بدني و شرايط مناسب فيزيكي دارم ( چربي هاي شكم داشتم كه اونا هم رفع شد! )

پستي كه بازي ميكنم اكثرا هافبك طراح و بازي ساز هست و بيشتر خصوصيات دفاعي و تهاجمي رو با هم دارم و تو ارسال پاس ها به گوشه هاي زمين مهارت دارم و سرعتم هم خوبه البته به آرين روبن و كريس رونالدو ( با اون سرعت وحشتناكش ) نميرسم ولي سرعتم مثلا از مسي بهتره

دريبل زدنم هم خوبه و معمولا ميتونم بهترين مدافعان رو هم جا بزارم
مشكل اصليم حفظ توپ هست كه وقتي چندتا بازيكن با هم ميان طرفم نميدونم چيكار كنم و به ناچارپاس هاي اشتباه ميدم و در دريبل زدن دچار مشكل ميشم و توپ رو از دست ميدم ( اين فكر كنم به خاطر اين باشه كه تيمي بازي نكردم كه مربي خوب و تاكتيك خوب براي بقيه بازيكن ها تعريف شده باشه )

الان هم ميخوام اگه در كنكور نتيجه خوبي كسب نكردم برم اروپا و فوتبال بازي كنم . ميشه منو براي اين كار راهنمايي كنين ؟

كدوم كشور بهتره ؟ ( فقط ميخوام در تيم هاي مطرح بازي كنم )

باشگاه هاي اسپانيا چطور انتخاب ميكنن بازيكناشونو ؟ بارسلونا كه نميتونم برم چون با وجود ژاوي و اينيستا و كيتا ممكن نيست من بازي كنم . رئال چطوره ؟ مورينيو با استعدادها اهميت ميده ؟ خدا رو شكر شنيدم كه ميخوان كاكا رو بفروشن و ممكنه كه يه هافبك تهاجمي جديد نياز داشته باشن .

به جز ژابي آلونسو و لاسانا ديارا كدوم بازيكن تو خط هافبكشون فيكس هست ؟

مسوت اوزيل و خديرا و ديماريا به طور كامل فيكس هستن يا ميشه باهاشون رقابت كرد ؟

راستي فيلم بازيهام رو چطور براشون بفرستم ؟ براي قرارداد و اينها بايد چه نكاتي رو رعايت كرد ؟

البته ميدونم كه بازي كردن تو رئال همينجوري الكي نيست و قبلش تست ميگيرن ولي من هيچ مشكلي با تست ندارم و فقط قبلا رماتيسم قلبي داشتم كه الان به طور كامل بهبود پيدا كردم .

براي هزينه هاي اين كار هم مشكل خاصي ندارم و خرج از كشورم هم بلامانع هست . منو راهنمايي كنيد لطفا!!!