صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 10 / از مجموع 13 پاسخ )

موضوع: لیست محصولات فاز های عسلویه

داره خودمونی میشه
    رشته
    مهندسی شیمی گار

پیش فرض لیست محصولات فاز های عسلویه

سلام

این فایل رو جهت اطلاع ازمحصولات فازهای عسلویه برای دانشجویان شیمی قرار دادم.

حتما نظر بدهید

فايل هاي پيوست شده

پیش فرض پاسخ : لیست محصولات فاز 1 عسلویه

چه فایده وقتی جمعا 250میلیون متر مکعب تولید گاز داشته باشه اونوقت اکثر شهرستان های استان لوله کشی گاز نداشته باشند.

رشته
    مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : لیست محصولات فاز های عسلویه

اول خدمت دوست عزیزم محمد جدی واسه پستی که گذاشته خسته نباشید میگم دست درد نکه محمد جون استفاده کردیم
    ولی در مورد حرف شما آقا محمد مرادزاده دوست عزیزم من فکر می کنم گاز واسه شهرهای استان ما زیاد کاربردی نداره به نظر من برق در این استان استفاده ی بیشتری داره و اگه بجای گاز پول برق این استان نصف تعرفه ی موجود شود خیلی صرفه ی اقتصادی بیشتری داریم البته سوء تفاهم نشه من فقط نظرم رو گفتم و دوست دارم با بقیه بچه ها هم در مورد این موضوع بحث کنیم
    مرسی از دوتا دوست عزیزم
    افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کار را به صورتی متفاوت انجام می دهند.

رشته
    مهندسی شیمی

منم با حرفای محمد موافقم . اخه زمستونی نداریم که گاز بخواد . کل مصرف ما تو یه اجاق گاز خلاصه می شه . اگه درامدش رو صرف شهر می کردند بهتر بود

دلم را در غمت کردم ز هر ویرانه ویرانتر / چو دیدم دوست میدارد دلت ، دل های ویران را . . .

ضمن عرض تشکر از آقا محمد بخاطر نظر شخصی شون
    اولا برازجون که تولید گاز نداره که بخوان درآمد گاز ر و صرف شهر بکنن،به همون عسلویه هم برسن خیلی هنر کردن.
    ثانیا شما تمام مصرف گاز رو واسه گرم کردن خونه میبینی؟ یعنی استفاده های دیگش رو... چرا نمیگید حالا که قیمت بنزین بالا رفته خودروهای دو گانه سوز اهمیت ویژه ای پیدا کرده این یکی از استفاده های گاز هستش.

سیستم حمل ونقل عمومی گازسوز:

استفاده از گاز طبیعی در ناوگان حمل و نقل عمومی ، یعنی تاکسی ها ، اتوبوس های داخل شهری ، سرویس های مدارس و خودروهای جمع آوری زباله رواج بیشتری دارد. تعداد زیاد خودرو در این سیستم ها باعث می شود که خرید خودروهای نوع گازسوز یا تبدیل مدل های دیگر به نوع گازی ، مقرون به صرفه تر باشد. علاوه بر این ، وجود یک واحد نگهداری و تعمیرات مرکزی و همچنین مساله سوخت گیری ساده تر و کاربردی تر، باعث رونق سیستم گازسوز در ناوگان های حمل و نقل عمومی است.

بسیاری از کامیون های جاده ای و اتوبوس ها از نوع دیگری از گاز طبیعی به نام LNG یا گاز طبیعی مایع استفاده می کنند. گاز مایع از سرد کردن گاز طبیعی تا دمای منهای 260 فارنهایت و متراکم شدن آن تا حالت مایع به وجود می آید. گاز مایع چگال تر است و بنابر این نسبت به فضایی که اشغال میکند مقدار بیشتری انرژی ذخیره شده دارد.این بدان معنی است که با حجم فضای ثابت ، میتوان مقدار بیشتری انرژی ذخیره کرد.

محد جان فرمایش شما در مورد برق کاملاً صحیح بود ولی فکر نمی کنی با وجود قطعی بالای برق در فصل گرما اگر لوله کشی گاز داشتیم می تونستیم از وسایلی مثله :چیلر جذبی گاز سوز استفاده کنیم؟

ایمان جان شما چرا ؟شما که بسلامتی مهندس گاز هستی؟!!!!!!!!

رشته
    مهندسی شیمی

آقای مرادزاده حرف شما کاملاً درسته.. اصلاً چرا امکاناتی که حق مسلم ماست ازش بگذرم بخاطر اینکه فقط صرفه اقتصادی برای [....] نداره..
    این یعنی [ عین بی عدالتی!!! ]
    حرف آقای بهبهانی هم درسته. اما میدونم که این هم نمیشه، آخه اینم صرفه اقتصادی نداره..

منم با نظر آقای مرادزاده موافقم

جناب ابطحی در صورت امکان لطفی کنید و تو همون زمستون هم از اجاق های نفتی استفاده کنید تا دیگه مصرف گازتون به صفر برسه

آرامش از طریق پذیرفتن فراز و نشیب زندگی حاصل می شود،دیگر نیازی نیست از بالا و پایین شدن زندگی بترسیم،چون میدانیم تحت حمایت خداوند هستیم...

رشته
    مهندسی شیمی

آقا محمد مرادزاده اینجا یه اشتباه شده شما حرف آقای ابطحی به من وصل کردید من اصلا نگفتم که درآمد گاز رو خرج شهر کنن چون اصلا عسلویه ربطی به برازجان نداره همون به خودش برسند خیلی کاره من اینجا با نظرت موافقم در مورد بحث دیگرتون هم بازم جواب من نبود اونم باز جواب ایمان خان ابطحی بود چون من نگفتم گاز رو فقط تو گرم کردن خونه می بینم در مورد این موضوع هم کاملا با شما موافقم
    به نظر شما بیشترین کاربرد گاز واسه شهرهای دیگه چیه ؟ چرا وقتی زمستون می شه ما هزارو یک جور مشکل داریم با گاز؟
    بعد در جواب دوستام که گفتن این بی عدالتی این بی عدالتی نیست این یک معامله است که ما گاز بدیم بجاش برق اروزن و تقریبا مجانی بگریم یه چیزو می دیم یه چیزو می گیریم این اصلا بی عدالتی نیست
    هرچند که من تنها مورد استفاده گاز مثلا برای برازجان استفاده های ماشین های گاز سوز می بینم که اصلا قابل قیاس با استفاده های برقی ما نیست شما اگه به دورورتون یه نگاهی کنید این مسئله کاملا مشهوده
    با تشکر
    افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کار را به صورتی متفاوت انجام می دهند.

رشته
    مهندسی شیمی

در جواب آقای امین شریفی بگم امین جون از بخاری برقی استفاده می کنیم که 1000 برابر بهتر بخاری گاز سوز و سالم تر است فکر کنم این بخاری گازسوز از جنگ 8 ساله هم بیشتر از ما قربانی گرفته

زبان آتش و آهن
    زبان خشم و خونریزی‌ست
    زبان قهر چنگیزی‌ست
    بیا، بنشین، بگو، بشنو سخن، شاید
    فروغ آدمیت راه در قلب تو بگشاید

برادر! گر که می‌خوانی مرا، بنشین برادروار
    تفنگت را زمین بگذار
    تفنگت را زمین بگذار تا از جسم تو
    این دیو انسان‌کش برون آید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)