( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 2 / از مجموع 2 پاسخ )

موضوع: وقتی که Show hidden files and folders درست عمل نکند

مدیر انجمن
    رشته
    مهندسی شیمی

پیش فرض وقتی که Show hidden files and folders درست عمل نکند

[HR][HR]
    توجه این پست نیاز به کار با رجیستری دارد و مخصوص افراد وارد است!

ممکن است برای شما هم اینحالت پیش آمده باشد:

بهFolder Options می روم و تیک Show hidden files and folders را فعال میکنم. اما وقتی دوباره بر می گردم می بینم تغییرات اعمال نشده و هنوز Donot show hidden files and folders تیک دارد. علت چیست؟

رای بر طرف کردن مشکلی که عنوان کردید کافیست در Start Menu گزینه Run را انتخاب کنید و در آن تایپ کنید regedit.
    در پنجره باز شده مسیر زیر را گام به گام دنبال و باز کنید. برای باز کردن ، علامت کوچک (+) کنار هر شاخه را کلیک کنید:

Regedit ==> HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/MICROSOFT/WINDOWS/CURRENTVERTION/EXPLORER/ADVANCED/FOLDER/HIDDEN/SHOWALL

اکنون در سمت راست پنجره ، روی CheckedValue کلیک کنید و مقدار Value Date را از صفر به یک تبدیل کنید.
    سیستم را یکبار Restart کنید و مشکل شما برطرف خواهد شد.

[HR][HR]
    بازگرداندن Folder Option:

حال اگر folder option نبود يعني پاك شده بود مي توانيم به روش زير آن را برگردانيم:
    RUN را باز مي كنيم و داخلش regedit را مي نويسيم تا وارد رجيستري ويندوزشويم. سپس از شاخه HKEY-LOCAL-MACHINE زير شاخه SOFTWARE و سپس Microsoftو زير شاخه windows و سپس current version و از زير شاخه آن policiesرارويش راست كليك كرده و new key را زده و يك key جديد ميسازيم نام آن راExplorer مي گذاريم.(دقت كنيد حتما E را با حروف بزرگ بنويسيد).در مرحلهبعد روي Explorer كه ساختيم راست كليك مي كنيم و new DWORD value را ميزنيم تا يك value جديد بسازيم نام آن را No folder option ميسازيم.(توجه كنيد N را با حروف بزرگ تايپ كنيد و سر هم بنويسيد).سپس روي آن دبل كليكمي كنيم و مقدار value را صفر(0) مي گذاريم.(اگر اين مقدار 1 باشد يعنيكامپيوتر ويروسي است)
    بعد حتما بايد سيستم را restart كنيم.
    با اين روش folder option برمي گردد.
    با اين روش بعضي از فايل هاي ويروسي كه قبلا مخفي بودند با clear كردن ديده ميشوند البته كمرنگتر به اين ترتيب:
    Auto run.inf
    Auto play.exe
    New folder به صورت شورتكات
    RECYCLER
    [HR][HR]
    دلم را در غمت کردم ز هر ویرانه ویرانتر
    چو دیدم دوست میدارد دلت دل های ویران را

رشته
    مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : وقتی که Show hidden files and folders درست عمل نکند

دستت درد نکنه آرمان جان..
    فکر کنم این مشکلیه که تقریباً 75% بچه ها باش دست به گریبان باشند. سیستم منم ویروسی بود فولدرآپشن رو ست نمیکرد. طبق روش کاری که گفتی رفتم درست شد. درخواست 20 امتیاز + میدم برات پسر..

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع