صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 10 / از مجموع 33 پاسخ )

موضوع: انتقادات و پیشنهادات دانشجویان عزیز از ما..

رشته
    مهندسی شیمی

پیش فرض انتقادات و پیشنهادات دانشجویان عزیز از ما..

--------------------------------------------------------------------------------------------
    انجمن مهندسی وب سایت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان
    www.diau.ir
    --------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام خدمت شما دوستان عزیز..
    شما میتوانید انتقادات و پیشنهادات خود را در این بخش مطرح نمایید.

انجمن مهندسی وب سایت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان
    www.diau.ir

پیش فرض آرام بخوابید که ما بیداریم

سلام.این طور که معلومه برو بچه ها همگی درگیر امتحانات ترم تابستون شدن.گمونم الاف و بیکارشون فقط من باشم.ولی به کوری چشم دشمنان اسلام تا آخرین دقیقه می مانم و از حریم بروبچز شیمی دفاع و هر روز آپ می کنم

ما شیشه ایم و باک نداریم از شکست چرا که شیشه هرچه میشکند تیزتر می شود...

شوخی کردم بشینید درستون رو بخونید ، که بعد از امتحانات حوصله ندارم بیفتم دنبال نمره از استاد گرفتن

پیش فرض پاسخ : انتقادات و پیشنهادات دانشجویان عزیز از ما..

سلام از کسی که این سایت رو راه اندازی کرده خیلی ممنونم.
    من یه انتقاد از رئیس دانشگاه دارم که چرا از گرفتن سرویس برای دانشجویان بوشهر و حومه شانه خالی میکنند . اون هم که خود دانشجویان میخوان پولش رو بدن من نمیدونم ایشون چه مشکلی دارن که این کار رو نمیکنن بابا بخدا دانشجویان خودشون هزینه سرویس رو میدن.

با سلام و ضمن تشکر از جنابعالی بخاطر عنوان کردن یکی از مشکلات واحد باید خدمت شما عرض کنم که این وبسایت هیچگونه وابستگی به دانشگاه آزاد دشتستان ندارد و صاحب امتیاز آن جناب آقای رضازاده هستند که از دانشجویان فعال واحد می باشند.
    ولی در صورت امکان ما این موضوع را به اطلاع مسئول مربوطه می رسانیم.

رشته
    مهندسی شیمی

با سلام خدمت دوستمون آقا یوسف..

من سعید، مدیر سایت هستم. از نظر شما متشکرم.. امیدوارم که این سایت با فعالیت شما دوستان بهتر هم بشه..

در جواب انتقاد شما، شاید یکی از دلایلی که این کار صورت نمیگیره این باشه که گرفتن سرویس از سازمان اتوبوسرانی برای مسافت بالای 35 کیلومتر امکان ناپذیر هستش. و راهنمایی و رانندگی مجوز این کار رو نمیده و اعلام میکنه که این سرویس ها فقط اجازی تردد تا مسیر 35 کیلومتر رو دارند.

اما منم امیدوارم که این مشکل به زودی زود رفع بشه. شما رو درک میکنم بخاطر اینکه منم 2سال پیش با مشکل شما مواجه بودم.

موفق و پیروز باشید..

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیر سایت آقا سعید

آقا سعید اگه اینجوری که شما میگید باشه پس چرا دانشگاه عالی شهر برای دانشجویان گناوه و برازجان سرویس گذاشته . اگه آقای دهدشتی با من همکاری کنن من خودم میتونم برای دانشگاه سرویس بگیرم. ما باید خودمون دست بکار بشیم تا بتونیم مشکلات دانشگاه رو حل کنیم .

رشته
    مهندسی شیمی

ضمن عرض سلام به آقا یوسف..
    در اینکه خودتون باید پیگیر باشید که شکی نیست، اما سرویس دانشجویان عالیشهر-برازجان هم آنچنان قانونی نیست و تا به الان چند بار منحل شده و از دلایلی که این سرویس برقرار است وجود تعداد زیاد دانشجویان قریب به 500 نفر هستش. درباره سرویس بچه های گناوه و خورموج تا پارسال سرویس شخصی بوده و مدتی است که شهرداری گناوه و خورموج آن را متقبل شده. (قابل توجه: نه اتوبوس رانی)
    باز هم امید است که با پیگیری مجدد شما این مشکل برای تمامی دانشجویان بوشهر و سایر مناطق حل گردد.

سلام آقا سعید

راستی من الان مشکلم اینه که نمیدوم تعداد دانشجویان بوشهری چند نفرن .
    اگه شهرداری قبول نکنه که سرویس بزاره ، سرویس شخصی میگیریم مگه چه اشکالی داره ؟

رشته
    مهندسی شیمی

با سلام مجدد..
    خوب این خودش مشکل بزرگیه که نمیدونید چند تا متقاضی برای سرویس دارید. و اگه بخواید سرویس شخصی هم بگیرید باید هزینه زیادی بابت سرویس بدبد و از اون مشکل تر هماهنگ کردن سرویس با روزها و ساعاتی که بچه های بوشهر میخوان برن دانشگاه. که این هم نیاز به یک برنامه ریزی کامل و بدون نقص داره..

رشته
    مهندسی شیمی

با سلام خدمت آقا یوسف .... عزیز من اهل بوشهر نیستم اما می خوام چنتا پیشنهاد بدم شاید به کارت بیاد و اول اینکه همین ندانستن تعداد بچه های بوشهر خودش یکم دردسر اما شاید بتوان با چاپ یک آگهی از بچه های بوشهر بخوای خودشونو بهت معرفی کنند و یه همت بلند بالا می خواد برای جور کردن سرویس که واسه این مشکل هم فکر کنم اگر پیش نماینده برازجان بری و مشکل خودت و بچه های بوشهر رو برای اون توضیح بدی انشالله با رایزنی های که اون انجام بده مشکلت بر طرف بشه . اینا پیشنهاد های من بود که اگه دوست داشتی میتونه بهشون عمل کنی شاید کار ساز باشه که اگر کار ساز باشه خیلی ها دعا به جونت می کنند

دلم را در غمت کردم ز هر ویرانه ویرانتر / چو دیدم دوست میدارد دلت ، دل های ویران را . . .

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)