صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
( مشاهده پاسخ شماره 11 تا 20 / از مجموع 33 پاسخ )

موضوع: انتقادات و پیشنهادات دانشجویان عزیز از ما..

پیش فرض پاسخ : انتقادات و پیشنهادات دانشجویان عزیز از ما..

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان

در جواب به دوستان عزیز آقا سعید و آقا ایمان : من میخوام روز چهارشنبه برم پیش آقای دهدشتی که اگه بتونن برای من بگن که چندتا دانشجوی بوشهری در دانشگاه هست البته این مخصوص دانشجویان بوشهری نیست دانشجویانی که از سمل ، احمدی ، چغادک داریم اینها هم شامل میشن و اگه آقای دهدشتی این کار را برای ما انجام ندادن به پشنهاد آقا ایمان عمل میکنیم. یک مشکل دیگه که آقا سعید لطف کردن و اون رو گفتن اینه که هماهنگ کردن سرویس با روزها و ساعاتی که بچه های بوشهر میخوان برن دانشگاه ، برای این کار هم برنامه ریزی کردم اگه ما دوتا سرویس داشته باشیم، ما حقوق این سرویسهارو میدیم پس سرویسها چه دانشجو باشه چه نباشه هر روز باید در مسیر کار کنن و هر کدوم باید در روز 7 بار بره برازجان و برگرده. من امروز رفتم شهرداری مساله رو برای مسول مربوطه بیان کردم ایشون من رو فرستادن اتوبوسرانی خلاصه رفتیم پیش رئیس اتوبوسرانی و ایشون گفتن که ما کمبود سرویس داریم و قراره که هفته ی آینده یه جلسه ای برگزار بشه، بین رئیس اتوبوسرانی ، شهردار ، فرماندار و استاندار و گفتن میخوان که سفارش سرویس بدن و من باید یه نامه ی درخواست سرویس از دانشگاه بگیرم که دانشگاه برازجان سه یا چهار عدد سرویس احتیاج داره و این نامه در جلسه بیان بشه اگر شهردار، فرماندار و استاندار نامه را تایید کنن مشکل ما حل میشه.

رشته
    مهندسی شیمی

ماشالله به این همت اقا یوسف

دلم را در غمت کردم ز هر ویرانه ویرانتر / چو دیدم دوست میدارد دلت ، دل های ویران را . . .

رشته
    مهندسی شیمی

با سلام و خسته نباشید به شما دوست عزیز..
    اگه بتونید با آقای مرادزاده هماهنگی کنید بهتره. هرچی باشه ایشون تجربش از همه ما بیشتره.. و در ضمن با دکتر دهدشتی هم آشنایی لازم رو دارند.
    میتونید با ارسال پیام کاربری به آقای مرادزاده هماهنگی لازم رو انجام بدید..
    موفق و پیروز باشید.

سلام دوستان عزیز
    امروز رفتم پیش آقای دهدشتی از شیوه ی برخوردشون واقا ناراحت شدم . ایشون گفتن که باید دانشجویان رو خودم جمع آوری کنم بعد درخواست رو برامون مینویسن اصلا یه جوری حرف زدن که این کار هیچ اهمیتی براشون نداره.
    خلاصه از شما دوستان عزیز میخوام که در جمع آوری دانشجویان به ما کمک کنن ، دوستان اگر با دانشجویان بوشهری برخورد داشتن آی دی منو بهشون بدید از دوست عزیزمون آقای مرادزاده هم درخواست کمک دارم. متشکرم . id:yooseph367

سلام

به عرض دانشجویان عزیز میرسانم که قراره دانشگاه برای دانشجویان سرویس درون شهری بزاره.

با سلام
    دوست عزیز، همت شما در پیگیری خواسته ها، جای تقدیر دارد و باید خدمت عالی عرض کنم که اگر همیشه به مقصد وهدف نهایی خود فکر کنید هیچوقت دلسرد از این گونه برخوردها نخواهید شد.

درمورد جمع آوری دانشجویان بوشهری در هفته آتی یه سر به دفتر انجمن علمی بزنید در آنجا بعد از زیارت شما در این باره هم صحبت خواهیم کرد و همچنین درمورد سرویس شهری هم که فرمودید، دستورش مربوط به ترم قبل هست که متاسفانه به مرحله انجام نرسید انشاا.. که در این ترم شاهد راه اندازی آن باشیم.

رشته
    مهندسی شیمی

با سلام خدمت اقا سعید . سعید جان این که یکی می تونه در یک دقیقه 10تا پست بذاره فقط باعث میشه امار سایت بالا بره وگرنه هیچ سود دیگه ای نداره . بهتره هرکی بتونه تو یک ساعت یدونه پست بذاره تا حداقل بچه ها بر روی یک پست بتونند تبادل نظر بکنند .... اینجوری هم بچه ها یه چیزی یاد میگیره ..... قرار نیست که این سایت گوگل دوم بشه
    کد:
    این قسمت به دلیل نقض قوانین حذف شد
    دلم را در غمت کردم ز هر ویرانه ویرانتر / چو دیدم دوست میدارد دلت ، دل های ویران را . . .

جناب ابطحی شما که توانایی ارسال مقاله را ندارید لطفا بر دیگران خرده نگیرید....

خیلی از دوستان از این مقاله ها استفاده می کنند.شما به خودت نگاه نکن که فقط واسه پرکردن وقتت میای تو سایت.خیلی از بچه ها واسه یافتن مقاله های مورد نیازشون به سایت سر میزنند.

{پیام مدیر انجمن}

با سلام خدمت دوستان
    من با نظر آقا محمد موافقم ,آقا ایمان اگه شما فقط بخاطر وقت گذرونی تو سایت میایی باید خدمتت عرض کنم که نه عزیزم بچه هایی هستند که ازاین مقالات استفاده میکنند .بچه هایی که شما به گردپاشونم نمی رسی ,ببین عزیزم یک نصحیت بهت میکنم به عنوان کسی که از تو بیشتر میدونه و میفهمه , قبل از این که مطلبی رو تو سایت بذاری با مدیرای انجمن به خصوص آقای مهندس مراد زاده هماهنگی کن
    آرامش از طریق پذیرفتن فراز و نشیب زندگی حاصل می شود،دیگر نیازی نیست از بالا و پایین شدن زندگی بترسیم،چون میدانیم تحت حمایت خداوند هستیم...

رشته
    مهندسی شیمی

چشم حتما اما میشه بگین درباره چه مطلبی هماهنگی کنم ... اینکه من چه چیزایی رو می نویسم رو باید با محمد جان هماهنگی کنم ...اقای شریفی دوتا از اون بچه های که ازشون تعریف می کنی رو بگو ما هم بشناسیم که اینا وقتی یه مقاله می خوان یه راست به این سایت میان ... من دارم درباره بار علمی و تعداد بحث های که بین بچه ها صورت گرفته رو ذکر میکنم .... وگر نه هر کی مقاله بخواد اول یه سر به گوگل می زنه بعد به این سایت ...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)