جست و جو:

برچسب: گاز

صفحه 1 از 8 1 2 3 4

جست و جو: جست و جو در زمان 0.00 ثانیه صورت گرفت.

  1. اخبار دانشجویی

    آغاز شده توسط Dina, Saturday 20 April 19 15:44
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 207
    آخرين نوشته: Wednesday 26 June 19 17:48
    بوسیله Dina  برو به آخرین پست
  2. دلگرمی

    آغاز شده توسط خاطره عشتروت, Sunday 29 August 10 18:54
    2 صفحه ها
    1 2
    مرد, نفت, همراه, کار, گاز, آزاد, جاده, خدا, روز, زندگي, شعر
    • پاسخ: 15
    • نمایش ها: 1,942
    آخرين نوشته: Thursday 15 February 18 20:04
    بوسیله Dina  برو به آخرین پست
  3. حشرات

    آغاز شده توسط Dina, Monday 12 December 16 22:42
    • پاسخ: 9
    • نمایش ها: 505
    آخرين نوشته: Thursday 15 December 16 14:26
    بوسیله Dina  برو به آخرین پست

    انجمن:
    دانستنی ها

  4. داستان ها و رمان های سریالی

    آغاز شده توسط Dina, Monday 11 July 16 12:18
    6 صفحه ها
    1 2 3 ... 6
    • پاسخ: 52
    • نمایش ها: 3,517
    آخرين نوشته: Tuesday 06 December 16 12:17
    بوسیله Dina  برو به آخرین پست
  5. طالع بینی

    آغاز شده توسط Dina, Monday 11 July 16 12:47
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 12
    • نمایش ها: 892
    آخرين نوشته: Monday 25 July 16 01:02
    بوسیله Dina  برو به آخرین پست

    انجمن:
    سرگرمی

  6. موضوع مهم شود مهم: شعر با گويش شيرين دشتستاني(شما هم شعر اضاف كنيد)

    آغاز شده توسط كدخدا صفت, Friday 14 May 10 11:19
    2 صفحه ها
    1 2
    نامه, همراه, کتاب, گاز, استاد, جالب, شعر
    • پاسخ: 19
    • نمایش ها: 1,737
    آخرين نوشته: Friday 17 June 16 14:25
    بوسیله Dina  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 9,427
    آخرين نوشته: Sunday 09 August 15 10:57
    بوسیله saeed05  برو به آخرین پست
  7. دانلود کتاب اساس ابزار دقیق + فارسی

    آغاز شده توسط سعید رضازاده, Thursday 18 December 14 08:48
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 697
    آخرين نوشته: Wednesday 04 February 15 20:36
    بوسیله Karimakakberi  برو به آخرین پست
  8. جزوات مهندسي برق

    آغاز شده توسط alireza457, Wednesday 19 November 14 17:32
    matlab, pdf, مهندسي, مهندسی, مدار, نمونه سوال, کنکور, کنترل, کارشناسی, کتاب, گاز, گزارش کار, آموزش, آزمایشگاه, الکترومغناطیس, الکترونیک, ارشد, برق, جزوه, حل المسائل, دانلود جزوه مهندسي برق, دانشگاه, زبان, سوالات
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 566
    آخرين نوشته: Wednesday 19 November 14 17:32
    بوسیله alireza457  برو به آخرین پست
  9. کنکور ارشد

    آغاز شده توسط maryam20, Tuesday 15 September 09 14:39
    2 صفحه ها
    1 2
    فارسی, مهندسی, مهندسی شیمی, مکانیک, کنکور, کار, کاربرد, کتاب, گچساران, گاز, پتروشیمی, آزمون, ارشد, استاد, تخصصی, ترمودینامیک, دانشگاه, دانشجو, ریاضیات, سیالات, شیمی, شرکت
    • پاسخ: 18
    • نمایش ها: 2,638
    آخرين نوشته: Saturday 01 March 14 04:30
    بوسیله SorooshR  برو به آخرین پست
  10. (((((((: آلبوم داداشم.

    آغاز شده توسط علیرضا92, Wednesday 19 February 14 10:17
    مقاله, نامه, کتاب, گاز, ايران, تقلب, دانلود, شرکت, شعر
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 590
    آخرين نوشته: Wednesday 19 February 14 10:17
    بوسیله علیرضا92  برو به آخرین پست

    انجمن:
    طنــــز

    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,435
    آخرين نوشته: Thursday 26 September 13 10:43
    بوسیله amirkhaksar  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 572
    آخرين نوشته: Tuesday 24 September 13 22:59
    بوسیله mohammad4349  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 1,631
    آخرين نوشته: Monday 16 September 13 08:27
    بوسیله jammeh  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 1
    • نمایش ها: 2,327
    آخرين نوشته: Monday 02 September 13 14:43
    بوسیله محمد بهبهانی  برو به آخرین پست

    انجمن:
    تبلیغات

    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 2,192
    آخرين نوشته: Sunday 01 September 13 10:42
    بوسیله karpira  برو به آخرین پست

    انجمن:
    تبلیغات

  11. موضوع مهم شود مهم: مرجع کامل انیمیشن های شیمی

    آغاز شده توسط روح الله غلامی, Saturday 30 January 10 21:37
    kinetics, pdf, reactions, فارسی, نفت, کار, گاز, آموزش, آزمایش, ارائه, دانلود, شیمی, شبیه سازی, شرکت
    • پاسخ: 8
    • نمایش ها: 4,445
    آخرين نوشته: Tuesday 16 July 13 11:47
    بوسیله sayeh_91  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 877
    آخرين نوشته: Friday 05 July 13 10:39
    بوسیله محمد مرادزاده  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 679
    آخرين نوشته: Thursday 27 June 13 15:48
    بوسیله جواد نجفی  برو به آخرین پست
  12. پژوهش

    آغاز شده توسط محمد بهبهانی, Saturday 19 January 13 18:28
    • پاسخ: 6
    • نمایش ها: 43,828
    آخرين نوشته: Thursday 11 April 13 16:57
    بوسیله محمد بهبهانی  برو به آخرین پست
  13. آز شیمی آلی 1 ( آزمایش نقطه ذوب )

    آغاز شده توسط مهدی شاهروبندی, Tuesday 06 October 09 23:25
    نقطه ذوب, کار, گاز, آلی, آزمایش, حرارتی, سوالات, شیمی
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 7,735
    آخرين نوشته: Wednesday 03 April 13 21:12
    بوسیله ava.v  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 551
    آخرين نوشته: Tuesday 26 March 13 02:02
    بوسیله سعید رضازاده  برو به آخرین پست
  14. میادین نفتی جنوب- آغاجاری

    آغاز شده توسط سعید رضازاده, Tuesday 26 March 13 01:53
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 620
    آخرين نوشته: Tuesday 26 March 13 01:53
    بوسیله سعید رضازاده  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 734
    آخرين نوشته: Sunday 10 March 13 12:09
    بوسیله مهرداد مرادي  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 735
    آخرين نوشته: Wednesday 06 March 13 11:01
    بوسیله سعید رضازاده  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 673
    آخرين نوشته: Wednesday 06 March 13 10:46
    بوسیله سعید رضازاده  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,071
    آخرين نوشته: Wednesday 20 February 13 20:13
    بوسیله sasanjan  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 671
    آخرين نوشته: Sunday 30 December 12 23:17
    بوسیله دانیال حسن زاده  برو به آخرین پست
  15. چند نکته در مورد مهندسی مکانیک

    آغاز شده توسط yooseph367, Monday 05 October 09 16:12
    مهندسي, مهندسی, مهندسی شیمی, مکانیک, کارآموزی, کارشناسی, کتاب, گاز, پروژه, آموزش, آزمایش, انواع, ایران, ارائه, ارشد, اساتید, استاد, تجزیه, حرارتی, خلیج فارس, دانشگاهی, دانشجویان, ریاضیات, زبان, شیمی
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 2,256
    آخرين نوشته: Wednesday 26 December 12 13:40
    بوسیله javad_pu  برو به آخرین پست
  16. داستان نویس ( داستان ها و مطالب طنز )

    آغاز شده توسط جواد نجفی, Tuesday 27 July 10 16:07
    6 صفحه ها
    1 2 3 ... 6
    فوت, مبدل, مدیریت بحران, مرد, نامه, همراه, کار, گاز, آزمون, آزاد, انواع, استاد, استخدام, بانک, تهران, خانم, خدا, دانشگاه, دستور, روز, زبان, شركت, شرکت, صحنه, علمی
    • پاسخ: 52
    • نمایش ها: 3,779
    آخرين نوشته: Tuesday 26 October 10 16:48
    بوسیله داراب حسن پور  برو به آخرین پست
  17. نفت کوره c.f.o

    آغاز شده توسط امین شریفی, Saturday 23 October 10 02:41
    نفت, نفتی, کراکینگ, گاز
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 774
    آخرين نوشته: Saturday 23 October 10 02:41
    بوسیله امین شریفی  برو به آخرین پست
  18. موضوع مهم شود مهم: ديگ هاي بخار (Boiler)

    آغاز شده توسط سعید رضازاده, Monday 18 October 10 11:21
    boiler, فرآیند, كنترل, مقاله, ملی, منابع, نفت, وضعيت, کار, گاز, پمپ, پتروشیمی, آزمایش, آزاد, انفجار, انواع, ایران, بویلر, برداری, تخصصی, دیگ بخار, صنایع پتروشیمی, طراحی, علمی
    • پاسخ: 4
    • نمایش ها: 1,504
    آخرين نوشته: Monday 18 October 10 11:32
    بوسیله سعید رضازاده  برو به آخرین پست
  19. موضوع مهم شود مهم: مبدل های حرارتی(Heat Exchangers)

    آغاز شده توسط سعید رضازاده, Monday 18 October 10 10:53
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 1,195
    آخرين نوشته: Monday 18 October 10 11:07
    بوسیله سعید رضازاده  برو به آخرین پست
  20. موضوع مهم شود مهم: کمپرسور ها و انواع آن

    آغاز شده توسط سعید رضازاده, Monday 18 October 10 10:40
    compressor, مهندس, مبدل, همراه, کمپرسور, کاربرد, گاز, پمپ, انواع, ایران, تجزیه, حرارتی, شیمی
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 1,498
    آخرين نوشته: Monday 18 October 10 10:49
    بوسیله سعید رضازاده  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 636
    آخرين نوشته: Friday 15 October 10 11:49
    بوسیله احسان صمصامی  برو به آخرین پست

    انجمن:
    دانستنی ها

( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 35 / از مجموع 254 پاسخ )
صفحه 1 از 8 1 2 3 4