جست و جو:

برچسب: شعر

صفحه 1 از 3 1 2 3

جست و جو: جست و جو در زمان 0.00 ثانیه صورت گرفت.

  1. موضوع مهم شود مهم: متنی از یک ترانه

    آغاز شده توسط Dina, Monday 11 January 16 21:14
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ: 36
    • نمایش ها: 3,550
    آخرين نوشته: Friday 15 November 19 19:32
    بوسیله Dina  برو به آخرین پست

    انجمن:
    موسیقی

  2. موضوع مهم شود مهم: پنجره ای برای پرواز

    آغاز شده توسط Dina, Thursday 06 May 10 13:49
    60 صفحه ها
    1 2 3 ... 60
    • پاسخ: 593
    • نمایش ها: 36,804
    آخرين نوشته: Friday 15 November 19 17:39
    بوسیله Dina  برو به آخرین پست
  3. تست روانشناسی

    آغاز شده توسط Dina, Thursday 26 May 16 17:50
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ: 19
    • نمایش ها: 839
    آخرين نوشته: Friday 16 March 18 23:25
    بوسیله Dina  برو به آخرین پست
  4. دلگرمی

    آغاز شده توسط خاطره عشتروت, Sunday 29 August 10 18:54
    2 صفحه ها
    1 2
    مرد, نفت, همراه, کار, گاز, آزاد, جاده, خدا, روز, زندگي, شعر
    • پاسخ: 15
    • نمایش ها: 1,942
    آخرين نوشته: Thursday 15 February 18 20:04
    بوسیله Dina  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 760
    آخرين نوشته: Thursday 03 August 17 13:41
    بوسیله Dina  برو به آخرین پست
  5. اندر حکایات

    آغاز شده توسط Dina, Sunday 17 January 16 00:46
    7 صفحه ها
    1 2 3 ... 7
    • پاسخ: 62
    • نمایش ها: 5,045
    آخرين نوشته: Tuesday 01 August 17 22:35
    بوسیله Dina  برو به آخرین پست
  6. موضوع مهم شود مهم: شعر با گويش شيرين دشتستاني(شما هم شعر اضاف كنيد)

    آغاز شده توسط كدخدا صفت, Friday 14 May 10 11:19
    2 صفحه ها
    1 2
    نامه, همراه, کتاب, گاز, استاد, جالب, شعر
    • پاسخ: 19
    • نمایش ها: 1,737
    آخرين نوشته: Friday 17 June 16 14:25
    بوسیله Dina  برو به آخرین پست
  7. موضوع مهم شود مهم: مجموعه اشعار اعضای انجمن..

    آغاز شده توسط سعید رضازاده, Sunday 09 May 10 18:57
    9 صفحه ها
    1 2 3 ... 9
    قصیده, كاغذ, مثنوی, همراه, استاد, اشعار, بچه, تهران, تک بیتی, جاده, خدا, دوبیتی, دانشگاه, دانشجویان, روز, زندگي, زيبايي, زبان, سپید, شاعر, شعر, عكس
    • پاسخ: 86
    • نمایش ها: 4,851
    آخرين نوشته: Wednesday 20 April 16 18:08
    بوسیله Dina  برو به آخرین پست
  8. موضوع مهم شود مهم: ♥ღ♥ღ♥ مشاعـــــــره (( شما هم شركت كنيد)) ♥ღ♥ღ♥

    آغاز شده توسط داراب حسن پور, Friday 07 May 10 20:57
    79 صفحه ها
    1 2 3 ... 79
    • پاسخ: 782
    • نمایش ها: 25,668
    آخرين نوشته: Tuesday 15 December 15 20:02
    بوسیله Dina  برو به آخرین پست
  9. شعر مرغ معما سهراب

    آغاز شده توسط hajeyan.71, Friday 07 March 14 00:48
    شعر
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 538
    آخرين نوشته: Friday 07 March 14 00:48
    بوسیله hajeyan.71  برو به آخرین پست
  10. (((((((: آلبوم داداشم.

    آغاز شده توسط علیرضا92, Wednesday 19 February 14 10:17
    مقاله, نامه, کتاب, گاز, ايران, تقلب, دانلود, شرکت, شعر
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 590
    آخرين نوشته: Wednesday 19 February 14 10:17
    بوسیله علیرضا92  برو به آخرین پست

    انجمن:
    طنــــز

  11. نامش اشک؟(دکتر شریعتی )

    آغاز شده توسط داراب حسن پور, Wednesday 27 October 10 14:41
    همراه, شعر
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 665
    آخرين نوشته: Wednesday 27 October 10 14:41
    بوسیله داراب حسن پور  برو به آخرین پست
  12. دومین مراسم عصر شعر خورشید عشق

    آغاز شده توسط محمد مرادزاده, Wednesday 20 October 10 20:20
    2 صفحه ها
    1 2
    فارسی, کار, اجرایی, ارائه, اشعار, برداری, خانم, دانشجویان, روز, شعر, صحنه, علمی
    • پاسخ: 10
    • نمایش ها: 1,564
    آخرين نوشته: Saturday 23 October 10 01:32
    بوسیله امین شریفی  برو به آخرین پست
  13. روزانه های یک دانشجوی تنبل

    آغاز شده توسط Robot, Thursday 30 September 10 01:57
    موفقيت, کار, کتاب, خدا, زندگي, شعر
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 696
    آخرين نوشته: Thursday 14 October 10 22:43
    بوسیله Robot  برو به آخرین پست
  14. دکتر علی شریعتی

    آغاز شده توسط پروان, Thursday 16 September 10 23:10
    2 صفحه ها
    1 2
    فارسی, مبدل, کتاب, استاد, تهران, جاده, جزوه, خدا, دانشگاه, روز, زندگي, زيبايي, زبان, شعر
    • پاسخ: 19
    • نمایش ها: 2,096
    آخرين نوشته: Sunday 10 October 10 11:31
    بوسیله احسان صمصامی  برو به آخرین پست
  15. خلیج همیشگی پــــــــــــــــارس

    آغاز شده توسط احسان صمصامی, Friday 01 October 10 23:07
    2 صفحه ها
    1 2
    2008, persian gulf, کار, ايران, خلیج فارس, خلیج پارس, شعر
    • پاسخ: 16
    • نمایش ها: 2,198
    آخرين نوشته: Sunday 10 October 10 11:24
    بوسیله احسان صمصامی  برو به آخرین پست
  16. موضوع مهم شود مهم: آرشیو پیامک های (sms) زیبای ارسالی توسط کاربران.. (بیا تو)

    آغاز شده توسط سعید رضازاده, Friday 28 May 10 18:21
    21 صفحه ها
    1 2 3 ... 21
    ملی, مهندس, موفقيت, مجرد, مرد, نامه, همراه, کار, آزاد, انفجار, ایران, تهران, جاده, خدا, دانشگاه, روز, زندگي, زيبايي, شاعر, شعر, عكس
    • پاسخ: 204
    • نمایش ها: 6,570
    آخرين نوشته: Friday 08 October 10 04:22
    بوسیله Dina  برو به آخرین پست

    انجمن:
    سرگرمی

  17. دختر حافظ شیرازی و ...

    آغاز شده توسط جواد نجفی, Sunday 03 October 10 22:02
    کار, آموزش, اقتصاد, تهران, روز, زبان, شاعر, شعر
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 635
    آخرين نوشته: Sunday 03 October 10 22:02
    بوسیله جواد نجفی  برو به آخرین پست

    انجمن:
    دانستنی ها

  18. موافقید توی پاسارگاد(مقبره ی کوروش کبیر)همایشی ترتیب بدیم؟؟

    آغاز شده توسط jimi king, Friday 20 August 10 13:44
    3 صفحه ها
    1 2 3
    مرد, کار, تهران, روز, شعر
    • پاسخ: 29
    • نمایش ها: 1,496
    آخرين نوشته: Friday 17 September 10 11:40
    بوسیله jimi king  برو به آخرین پست
  19. پیک مزدا(شعر)

    آغاز شده توسط mehrpouya, Thursday 02 September 10 22:05
    ایران, خدا, شعر
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 813
    آخرين نوشته: Saturday 04 September 10 14:02
    بوسیله mehrpouya  برو به آخرین پست
  20. موضوع مهم شود مهم: روزانه های دانشجوی تنبل

    آغاز شده توسط Robot, Saturday 24 April 10 12:50
    23 صفحه ها
    1 2 3 ... 23
    قصیده, ملی, مهندس, مهندسی, مهندسی شیمی, موفقيت, مکانیک, مثنوی, مرد, مشاوره, نامه, همراه, کار, کارآموزی, کتاب, پنجره ای برای پرواز, اثرات, ارائه, استاد, ثبت نام, خانم, خدا, دوبیتی, دانشگاه, دانشجو, دانشجویی, دانشجویان, روز, زندگي, زبان, شيمي, شیمی, شاعر, شرکت, شعر, عمره
    • پاسخ: 227
    • نمایش ها: 12,487
    آخرين نوشته: Friday 03 September 10 01:09
    بوسیله sasanjan  برو به آخرین پست
  21. سرانجام قصه ی چت…

    آغاز شده توسط پروان, Tuesday 17 August 10 22:39
    روز, شعر
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 529
    آخرين نوشته: Tuesday 17 August 10 22:39
    بوسیله پروان  برو به آخرین پست
  22. جنجال کنسرت بنیامین بهادری

    آغاز شده توسط mehrpouya, Saturday 14 August 10 20:19
    فرودگاه, همراه, کار, ایران, شرکت, شعر
    • پاسخ: 5
    • نمایش ها: 621
    آخرين نوشته: Sunday 15 August 10 15:53
    بوسیله پروان  برو به آخرین پست
  23. شما میوه چه درختی هستید؟

    آغاز شده توسط mehrpouya, Friday 13 August 10 18:34
    کار, خرداد, زندگي, زيبايي, زبان, شرکت, شعر, طراح
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 711
    آخرين نوشته: Saturday 14 August 10 00:06
    بوسیله maede20  برو به آخرین پست

    انجمن:
    دانستنی ها

  24. مهندس ( شعـــــر)

    آغاز شده توسط جواد نجفی, Wednesday 11 August 10 00:30
    مهندس, مرد, روز, شعر
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 553
    آخرين نوشته: Friday 13 August 10 03:11
    بوسیله maede20  برو به آخرین پست

    انجمن:
    طنــــز

  25. بگذارید این وطن دوباره وطن شود !

    آغاز شده توسط Robot, Thursday 12 August 10 15:57
    کار, آزاد, احمد شاملو, شاعر, شعر
    • پاسخ: 3
    • نمایش ها: 642
    آخرين نوشته: Thursday 12 August 10 20:32
    بوسیله jimi king  برو به آخرین پست

    انجمن:
    موسیقی

  26. دانلود کتابهای منوچهر آتشی

    آغاز شده توسط مسعود جعفرزاده, Thursday 12 August 10 16:01
    • پاسخ: 9
    • نمایش ها: 1,193
    آخرين نوشته: Thursday 12 August 10 17:06
    بوسیله سعید رضازاده  برو به آخرین پست
  27. پارسی را پاس بداریم

    آغاز شده توسط Robot, Wednesday 28 July 10 15:26
    pdf, فارسی, نامه, همراه, کتاب, انگلیسی, ایران, دانلود, دانشگاه, زبان, شاعر, شعر
    • پاسخ: 9
    • نمایش ها: 1,014
    آخرين نوشته: Friday 06 August 10 13:08
    بوسیله jimi king  برو به آخرین پست
  28. زندگی نامه لطفعلی خان زند+pdf

    آغاز شده توسط ابراهیم شبانکاره, Monday 02 August 10 12:26
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 1,334
    آخرين نوشته: Monday 02 August 10 12:26
    بوسیله ابراهیم شبانکاره  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 781
    آخرين نوشته: Thursday 15 July 10 16:06
    بوسیله ابراهیم شبانکاره  برو به آخرین پست

    انجمن:
    موسیقی

  29. شعر طنز دانشجو(حتما بخونید)

    آغاز شده توسط علیرضا علیزاده, Wednesday 07 July 10 01:32
    آزاد, دانشجو, شعر
    • پاسخ: 2
    • نمایش ها: 530
    آخرين نوشته: Wednesday 07 July 10 23:49
    بوسیله تتیس  برو به آخرین پست

    انجمن:
    طنــــز

  30. پسر يا دختر؟ مسئله اين است؟

    آغاز شده توسط Robot, Monday 05 July 10 00:02
    7 صفحه ها
    1 2 3 ... 7
    مرد, نامه, همراه, کار, کتاب, انواع, ایران, تجزیه, خدا, روز, شرکت, شعر, طراحی, علمی
    • پاسخ: 66
    • نمایش ها: 3,160
    آخرين نوشته: Wednesday 07 July 10 21:03
    بوسیله Robot  برو به آخرین پست
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 373
    آخرين نوشته: Wednesday 07 July 10 19:48
    بوسیله جواد نجفی  برو به آخرین پست
  31. کل کل زن و مرد شاعر (شعر طنز )

    آغاز شده توسط علیرضا علیزاده, Wednesday 07 July 10 01:28
    مرد, همراه, کار, انواع, روز, شاعر, شعر
    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 537
    آخرين نوشته: Wednesday 07 July 10 01:28
    بوسیله علیرضا علیزاده  برو به آخرین پست

    انجمن:
    طنــــز

    • پاسخ: 0
    • نمایش ها: 598
    آخرين نوشته: Saturday 03 July 10 12:42
    بوسیله جواد نجفی  برو به آخرین پست
( مشاهده پاسخ شماره 1 تا 35 / از مجموع 81 پاسخ )
صفحه 1 از 3 1 2 3